Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amkov'un görüş açısı daha geniş ve renkler daha canlı geldi bana. Ama Eken'de fiyatına göre gayet güzel bir kamera.
  • 64 gb sd kart ile çalışıyor bende test ettim onayladım.

ptesi günü elimdeki 2 kamera da büyük bir sınavdan geçecek :) Kısmetse bebeğimiz doğacak ve hastanede 1 tanesini odaya sabitleyip güç kaynağını da ekleyip uzun süre kayıt yaptıracağım.
    Diğerinide yakınıma verip bebeğin ilk anlarını kayıt altına aldıracağım

sonuçlar bakalım nasıl çıkacak :)
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Emin olun muhteşem sonuçlar alacaksınız. Ben odada time lapse kurmuştum. kendimce mükemmel sonuç elde ettim. Uzun süreli ve bir çok alanını bir kezden fazla izlemeyeceğiniz bir video yerine güzel konumlandırılmış ve ayarlanmış bir time lapse çekim ile güzel sonuçlar alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

64 gb sd kart ile çalışıyor bende test ettim onayladım.

ptesi günü elimdeki 2 kamera da büyük bir sınavdan geçecek :) Kısmetse bebeğimiz doğacak ve hastanede 1 tanesini odaya sabitleyip güç kaynağını da ekleyip uzun süre kayıt yaptıracağım.
    Diğerinide yakınıma verip bebeğin ilk anlarını kayıt altına aldıracağım

sonuçlar bakalım nasıl çıkacak :)

Müthiş paylaşımınızı bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık , amkov gayet başarılı eken e göre daha net canlı cekiyor.Amkov ile ilgili daha cok karşılastırma bekliyoruz , m20 ile olabilir mesela :)
  • Merhaba,

Araba kullanırken devamlı çekim yapmak, eski videonun üzerine otomatik kaydettirmek mümkün mü?

Seamless modunu açıp 5 dk olarak ayarlıyorum fakat 5 dk'lık bir sürü video oluşturuyor. Tek videoyu üzerine yazarak kaydedemiyorum.

Ayrıca, tarih ve saati 2 kezdir düzeltiyorum ama sürekli 24.06.2016 olarak değiştiriyor. Dolayısıyla tüm videoları 24.06.2016 olarak kaydediyor. Bunun bir çözümü var mı?
  • Ürünü suda kullanmak için aldım.Başka almam gereken ekstra bir şey var mı acaba?
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    tamam hocam yarın izmire gidince yaparım
  • Merhaba arkadaşlar, ben bugün amköv 7000s cihazını aldım cihaz sürümü 1.00 güncelleme yapmam gerekiyor mu ve nasıl güncelleyeceğim yardım edermisiniz bir de çekim ayarlarınızdan bana örnek gösterirseniz sevinirim biraz bu kamera hakkında acemiyim.
  • zakyback Z kullanıcısına yanıt
    1.04 sürümüne güncelleyebilirsiniz offical sitede var dosyalar

Firmware 1.04

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musical Otopsi -- 28 Haziran 2016; 17:26:17 >
  • Sözlerini de nasıl tuttular maşallah onlara... 5 Mayıs 2016 tarihinde iki hafta içerisinde yeni versiyona geçeceğiz yazmışlardı.
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Amkov Amk7000s Vs Sjcam M20 iki kamerada standart ayarda

amkov amk7000s image stabilizion açık
    sjcam m20 gyro açık

• Bu kadar dandik kamera olabilir mi:
    Araç tutacağında güç çıkışı verilmemiş havya ile delik açmak zorunda kaldım.
    Araçta şarj olmuyor, genelde kontak açıldığı halde açılmıyor. Elle müdahale etsem bile açılmıyor.
    Bataryayı söküp takınca düzeliyor.
    Araç kamerası olarak berbat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. benim kamera powera basıp açmak istediğimde fotograftaki açılış menusunde takılıyor, diğer menulere geçmiyor. power tuşu dahil hiçbir fonksiyon çalışmıyor. mecbur pili söküp geri takıyorum. her seferinde aynı muhabbet.

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

Bu kadar dandik kamera olabilir mi:
    Araç tutacağında güç çıkışı verilmemiş havya ile delik açmak zorunda kaldım.
    Araçta şarj olmuyor, genelde kontak açıldığı halde açılmıyor. Elle müdahale etsem bile açılmıyor.
    Bataryayı söküp takınca düzeliyor.
    Araç kamerası olarak berbat.

Selam ,

Bu aparat ile rahatlıkla araçta ve birçok yerde kullanabilirsiniz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 30 Haziran 2016; 1:35:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kojege kullanıcısına yanıt
    Hangi versiyonu kullanıyorsun hocam ?
  • Musical Otopsi kullanıcısına yanıt
    versiyonu bilmiyorum açıkçası, yeni aldım 2 ay olmadı, baya da kullandım video fotograf çektim. telefona wi-fi bağlayıp android programı üzerinden de kullandım. belki android programda görebilirdim versiyonunu ama hiç dikkat etmedim, şu an onu da kullanamadığım için göremiyorum hangi versiyon. usb kablo ile pcye takıyorum, onu da görmüyor.
  • kafamda deli sorular :)

aşağıda ki karşılaştırmada Amköv ile M20 karşılaştırılmış..

Karşılaştırma

M20 bir tık önde..

Fakat Amköv'ün kendi videoları izlediğimde çok daha iyi bir kalite gösteriyor.

M20'yi de kendi videolarında izlediğimde Amköv'ün altında kalıyor.

çok kafa karıştı çokk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekin -- 30 Haziran 2016; 12:26:11 >
  • Kojege kullanıcısına yanıt
    Kameranın menüsünden bakarmısınız orada yazıyor
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Videolarda pek fark yok gibi ama m20de gyro olması videoyu daha güzel göstermiş. Zaten benim tavsiyem aksiyon kamerayı kullanırken elinize direkt alıp çekim yapmayın, fazla hafif olmasından dolayı çok sallanıyor ve farkına varamıyoruz. Şu videoya baktığımda fiyat performans olarak yine amk7000s diyorum Gyro açık çekim yaparken sanırım görüntüye kesme işlemi uyguluyor.

Bu alet gelsin bakalım performans alacam mı

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.