Şimdi Ara

amfi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bm audio 4 kanal amfi aldim sifir baglantisi yaotim fakat yolda giderken ses kesikip tekrar geri geldi sonra gece ararci parkettim sabah hic calismadi oglen tekrar kontrol ettim calisti sorun nerdedir acaba yardimci olursaniz sevinirim.
    Edit:bugun kisik seste hic kesme yapmadi ses maksimum 50 ben 30 da dinledim. 30 dakika boyunca kesilmedi hic. Nezaman 35 den sonraya actim sesi 3 dakka sonra kesildi ses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 21 Nisan 2018; 16:55:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun cozuldu sase kablosunun baglandigi nokta yalitkanmis yeri degisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 25 Nisan 2018; 11:12:46 >
  • Bağlantıyı kendiniz yaptınız heralde,,, ben güç girişleri ve teypten gelen remote kablosunda sorun olduğunu düşünüyorum, akü bağlantılarınıda kontrol edin...

Woofer kablosunu çıkartın, ovalleri dinleyin,, gain ayarını teybin sesini 45 e kadar rahat açacak şekilde yapın,,, ses aralığı kullanımı daha rahat olur, anfi teyp sesi 50 ye kadar olduğu için, sese yüklenip zorlama derdi olmaz... çünkü gain ayarı 45 sese göre ayarlanmış oldu.

OVallerden bass geliyorsa, HPF moduna alıp, kulağınıza göre hpf frekans ayarını yapın,, ovaller ses bozmadan bass ses vermeye yaklaşınca ayarı bırakın.. çünkü diğer bassları woofer verecek.

bütün hoparlörler anfiyemi bağlı, teypte bağlı hoparlör varmı ,,,
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    Oncelikle detayli anlatimin icin tesekkur ederim sorunumu cozdum sase kablo baglanti yeri degistirdim. Aracimi alirken uzerindeki pandizotta 2 adet yuvarlak hooarlor var yanilmiyorsam pioneer tse 2099 modeli bende pioneer champion serisi 6965 v3 aldim suan 4 dune bagli bagajda yer sıkıntım oldugu icin yuvarlak pionerin yerine bitane 20 cm woofer dusunuyorum zaten ole cevreyi basla inleteyim merakim yok kendim muzik zevkim icin mutevazi bi set yapicam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.