Şimdi Ara

Amerikada olsaniz bu iki markadan hangi arabayi alirdiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu agustos ta araba alicam amerikadan, ancak 2 secenek arasinda kaldim. Turkiyede neredeyse surmesi imkansiz olan 2015 mustang gt fastback premium mu? Ya da fiyati 20000 dolar daha artirip m3 ya da m4 mu? Siz olsaniz ne alirdiniz, fikirler benim icin cok onemli.

• ben m4 tercih ederdim. buradaki algıya göre mustang ve m4 rakip olabilirler belki ama amerikada m4ün daha üst sınıf bir araç olduğunu fiyatlara bakarak söyleyebiliriz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

ben m4 tercih ederdim. buradaki algıya göre mustang ve m4 rakip olabilirler belki ama amerikada m4ün daha üst sınıf bir araç olduğunu fiyatlara bakarak söyleyebiliriz sanırım.

evet 65 bin dolardan basliyor fiyatlar.. Ancak 2015 mustangler cok guzel gozukuyor hem ic olarak hem motor olarak hemde dis goruntu olarak cok kararsizim.
  • Yonto123 kullanıcısına yanıt
    tasarım zevk meselesi ama bana göre m4 daha güzel duruyor. imkanım olsa düşünmeden m4 cabrio alırım.
  • Bence hazır imkanın varken Amerikan araçlarına yürü. O ruhu hisset tabii eğer elektronik sistemler devre dışı bırakılabiliyorsa Ben olsam seçimini mustang den yana kullanırdım fabrika çıkış verisiyle bile gerçekten uçuk bi beygir gücüne sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

ben m4 tercih ederdim. buradaki algıya göre mustang ve m4 rakip olabilirler belki ama amerikada m4ün daha üst sınıf bir araç olduğunu fiyatlara bakarak söyleyebiliriz sanırım.

evet 65 bin dolardan basliyor fiyatlar.. Ancak 2015 mustangler cok guzel gozukuyor hem ic olarak hem motor olarak hemde dis goruntu olarak cok kararsizim.

bizde m4 185 bin dolardan başlıyor. vay ananasının be
  • M4 un bakimlari cok para tutar ama ben olsam yinede m4 alirdim. Mustang karavanda yasayan adamda bile var artik. Nerde o eski modelleri.

• al-sat kolay oluyorsa o mustangın tadına kesin bakarım. sıkılınca m4 alırım.

konu-dışı ama sormak istedim. araç kiralama fiyatları ve prosedürleri nasıl hocam amerikada? seneye amerikaya gelicem de. 3 5 gün mustang camaro falan kiralatıp binmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika gibi arabanın harman olduğu bir yerde Almanmı alsam Amerikanmı alsam diye düşünmek bile yanlış. Ben olsam bir Alman a dönüp bakmam bile orada.
  • Sizin için önemli olan kriterleri göz önünde bulundurun bence. Hız mı, konfor mu prestij mi? Prestijse, BMW'nin Amerika'da prestiji var hele hele M4... Ama ben yine de Mustang'ten yanayım, burası da Türk forum sitesi. Mustang'in de burada prestiji büyük yani.
  • Yorumlar komedi

Kardeş Mustang bir efsanedir her kasası ayrı olay . Orada değil ele ayağa düşsün geçerken üstüne tükürseler yine alır binerim . Mustang bu V8 homurtusunu duyduğunuz zaman Mitokondriden tut Endoplazmik retikulum a kadar halay çeker hücreleriniz.
  • Mustang alabiliyor olsam m4 un yuzune bakmam acikcasi.

• 1.2tsi jetta candir

• Ford f 350 superduty

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah baska dert vermesin masallah

• Passat al hocam

Şaka bir yana kesinlikle m4 alırdım, ek olarak fıstık yeşili olursa tadından yenmez.

• yılmaz058 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam hatırlamıyorum susn ama 24 yas sınırı vardı o tıp araclarda benım gıttıgımde mustang gt 50 folardı genc surucu dıgorta fılan derken 80 cıvarı oluyordu galıba ama bızım yas yetmemıstı dart srt kıralıyoduk oda ıyı kacıyordu. Kredı kartınızın bın dolar dan fazla lımıttı olması lazım yanlız. Trafık kursllarınada dıkkat edın arkadas 500 dolar ceza yedı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yorumlar komedi

Kardeş Mustang bir efsanedir her kasası ayrı olay . Orada değil ele ayağa düşsün geçerken üstüne tükürseler yine alır binerim . Mustang bu V8 homurtusunu duyduğunuz zaman Mitokondriden tut Endoplazmik retikulum a kadar halay çeker hücreleriniz.

neresi komedi söyle bizde gülelim. mustang daha eski olabilir ama bu m4'ün daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • hacı fikir değiştirdim. m4 e hasta olmama rağmen o v8 500 küsür beygirlik mustang diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 31 Mayıs 2015; 0:13:24 >
  • Şimdi küçük hacim büyük hacim tartışması başlıyacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.