Şimdi Ara

AMD Ryzen 5 1500X Çok Isınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, başlıkta belirttiğim üzere Ryzen 5 1500x işlemcim aşırı ısınıyor ve MSI Afterburner'da masaüstünde boştayken baktığımda aşağıdaki değerleri gördüm bunlar anladığım kadarıyla hiçte normal olmayan değerler son olarak PC'deki driverların tamamı güncel - BIOS'ta dahil - ve şu soğutucuyu kullanıyorum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Bahsettiğim soğutucu: XIGMATEK SCYLLA 120 EN8613 120MM SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

Ve değerler: AMD Ryzen 5 1500X Çok Isınıyor

• AMD ürünleri çok amaçlı ürünlerdir.Hem pc de kullanırsınız hem de evinizi ısıtırsınız.AMD ürünleri hem az enerji harcadığından hem de bu şekilde diğer amaçlara da hizmet edebildiğiden ekonomiktir.
  • Ucuz macun vakası gibi duruyor.
  • MAX:105

Sıvı soğutucudaki suyla çay yapıp içebilirsiniz.Böylece bilgisayarınızdan uzaklaşmadan çay keyfi sürebilirsiniz.
  • boşta mı o 77 derece?sen soğutucu montajını yapamamışsın bence ya da düzgün çalışmıyor ya da pompası çalışmıyor.noctua fanla 36 38 falan oluyordu benim 2700x şimdi rgb stok fan var onda bi bakayım akşam ne oluyor ama fandan ses gelmediğine göre keyfi yerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babanimus

AMD ürünleri çok amaçlı ürünlerdir.Hem pc de kullanırsınız hem de evinizi ısıtırsınız.AMD ürünleri hem az enerji harcadığından hem de bu şekilde diğer amaçlara da hizmet edebildiğiden ekonomiktir.
    Konuya aranan cahilde ziplamis. Lafin varsa konus ders alsinlar, bisey bilmiyorsan da sus adam sansinlar. Memlekette bosboscular cogaldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • değerler normal değil. Soğutucunuzu kontrol edin
  • Aynı işlemciyi kullanıyoruz. Stok soğutucu ile boşta 45 derece civarında geziniyor. Bir de sıvı soğutma yerine yanında verilen soğutucuyu takıp deneyin
  • Espri yapalım dedik ama bir arkadaşımız anlamamış.
  • Babanimus kullanıcısına yanıt
    Post kasacaksan yallah başka forumlara. Fikir vereceksen, bildiğin bir şeyi paylaşacaksan dinleyelim onun dışında lütfen boş yapma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.