Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.231
Cevap
90
Favori
459.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a3l4i

rx 470 kullananlar vga to dvı donusumunu nasıl yaptınız?
    sabah rx 470 aldım sapphire 4G goruntu alamıyorum karttan fan falan calısıyor ama goruntu yok
    yardım edin lütfen

en ucuz vga dönüştürücü bile yeter, ben 3 dolara aliexpresten şunu aldım, 3 aydır kullanıyorum sıkıntı yok.https://tr.aliexpress.com/item/2016-Top-Sale-HDMI-to-VGA-Converter-Adapter-HDMI-Cable-for-Xbox-360-PS3-DVD-STB/32612435120.html?spm=2114.13010608.0.0.tOUWD3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 23 Mayıs 2017; 23:15:41 >

• https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01EX7KSPM/ref=ox_sc_saved_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

RX 480'le su monitor nasil gider, kullanan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    kargo bedavaymis cok uygun o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX 470 neden ülkede yok?
  • sapphire 2 gb hd 6850 nin ekran kartı bir dönüyor bir duruyor.bu böyle mi çalışıyor.
  • Yerink Rx 570e bıraktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rx 5xx serisi yerine 4xx serisini tavsiye ediyorum çünkü fark yok zaten konuda paylaşan arkadaşlardanda görüyorsunuz. amazon da falan eski sürümler zor bulunuyor türkiye den eski sürümü almanız daha iyi. amazonda 200€ aldığım rx 480, rx 580 300€ şuan ve hiçbir fark yok aralarında

• Foxin kullanıcısına yanıt
    Aslında fark var ama hissetdilemez derecede az

Anca benchmarklarda ortaya çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Aslında fark var ama hissetdilemez derecede az

Anca benchmarklarda ortaya çıkıyor

Tabi daha stabil olduğu için ufak farklar oluşuyor olabilir ama 400 TL farka değmez gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 25 Mayıs 2017; 19:56:12 >
  • http://imgur.com/4vgQ9s3

linkteki cevirici rx 460 icin isime yarar mı beyler?
    iade edebilmek için paketi acamıyorum
    yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: a3l4i

http://imgur.com/4vgQ9s3

linkteki cevirici rx 460 icin isime yarar mı beyler?
    iade edebilmek için paketi acamıyorum
    yardım lütfen

Bende kullanıyorum hocam, aktif dönüştürücü, hdmı-vga işinizi görecektir.
  • kadirgumussoy kullanıcısına yanıt
    Bu aktif mı?
    Bana normal gibi geldi de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a3l4i kullanıcısına yanıt
    Evet aktif dönüştürücü bendeki;http://www.vatanbilgisayar.com/inca-hdmi-to-vga-jakli-ses-kablosu-dahil-20cm.html
  • Merhaba arkadaşlar , bende msi rx 460 var ve rx 470 ile takas yapmak istiyorum. Düşünen olursa pm gönderebilir. İlan linkide aşağıdadır. Üzerine ne kadar istediğinide yazarsanız sevinirim. Selametle.

https://forum.donanimhaber.com/takaslik-msi-rx460-ankara--126308183
  • Merhaba tekrardan yine bir problem yaşıyoryum karşılaşan oldumu acaba size danışmak istedim.
    Asus Strix RX470 ile witcher 3 oynarken sürekli frekans düşüyor ve oyun takılıyor menüde bile bu böyle.Frekansı sabit tutmuyor kart.Çok sinir bozucu bir durum nasıl çözebilirim bilen varmı ?
    Fan profilini yenilersiniz, voltajı düzenlersiniz, güç profilini arttırır ya da azaltırsınız. Hepsi de performansınızı arttırır. Voltaj gereksiz yüksek olduğundan boşa güç profilini düşürüyorsa engellemiş olursunuz. Fan profili, sıcaklık kaynaklı durumlarda kesin çözüm. Güç profili ise +10 veya -20 değerlerinde verim yakalıyor. 0 değerinde frekans düşürüyor ama kazandığı güç verimi güç profilini sınırlamaya yeterli değil.
    Hepsi Wattman ayarlarından yapabileceğiniz şeyler ama hız aşırtma tespiti için ATi Tray Tools eklentisine ihtiyacınız var, başka bir hata tespiti olan hız aşırtma programı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Fan profilini yenilersiniz, voltajı düzenlersiniz, güç profilini arttırır ya da azaltırsınız. Hepsi de performansınızı arttırır. Voltaj gereksiz yüksek olduğundan boşa güç profilini düşürüyorsa engellemiş olursunuz. Fan profili, sıcaklık kaynaklı durumlarda kesin çözüm. Güç profili ise +10 veya -20 değerlerinde verim yakalıyor. 0 değerinde frekans düşürüyor ama kazandığı güç verimi güç profilini sınırlamaya yeterli değil.
    Hepsi Wattman ayarlarından yapabileceğiniz şeyler ama hız aşırtma tespiti için ATi Tray Tools eklentisine ihtiyacınız var, başka bir hata tespiti olan hız aşırtma programı yok.

Bunlarla uğraşmak istemiyorum sadece girip oynamak istiyorum,bu dedikleiriniz son kullanıcı için zor olabilir.Kart kesinlikle problemli....
    Asus Strix rx400 serisinde varmış bu problem.... Bilmiyorum ne yapacağım...

İnsan bunun için bilgisayar alıyor. Herşeyini kendiniz kurgulayabildiğiniz için, yoksa oyun konsolu değil elinizdeki donanım. Saat hızı düşürmesin, fanları hızlanmasın, oldu olacak güç de çekmesin isterseniz?
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Peki dedikleirnizde haklısınız bu sorunu çözmem lazım bana yardımcı olurmusunuz.Güç profili dediğiniz yer Global Watmann kısmındaki frekans bölümümü ?
    Tabii yardımcı olurum. Güç profili denen kısım frekans değil, güç sınırı denen yüzdelik kısım. Bu resimde 0 seçilmiş örneğin. İyi değerler +10 ve -20. 480 ile yapılan detaylı incelemelerde öyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 28 Mayıs 2017; 22:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.