Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.231
Cevap
90
Favori
459.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

Prebuilt , bizim Casper gibi hazır sistemlere deniyor.

Tekrar cevapladım bakalım ne diyecekler...

Teşekkürler yardım için.

e o zaman tek başına ekran kartı alanlara değilde hazır sistem veya notebook alanlara doom veriyorlar hocam?Öyle yazmamış mı adam?Az buçuk ingilizcem var gerçi de öyle yazıyor sanırsam
  • Bu konuyu yukarıda yazmıştım zaten hocam.

quote:

Gelen cevapta dikkatimi çeken bir nokta "Please be advised that AMD4U Game Promo is only for select prebuilt desktop systems and notebooks" oldu. Forumda ve diğer sitelerde Vatan'dan HB'den vb sadece kart alıp oyun hediyelerini alanları görünce bu kısmı önemsemedim

Sadece RX 480 alıp key alanlar var.

Edit : Bıktım usandım şu forumun mesaj atarkenki hatasından. Etiket sistemi de çalışmıyor doğru düzgün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 18 Mayıs 2017; 2:23:43 >
  • kardeş ben vatandan sadece rx480 aldım ve doomu edindim. Süreç şöyle oldu.
    Amd rewards senden "amd benzersiz oyun kodu" istiyor.Bunun için ben vatana mail attım fatura vs mi sonrasında bana amd benzersiz oyun kodunu gönderdiler.

Sen hepsiburada ya deki bana amd benzersiz oyun kodunu gönderin de.Sonrasında bu keyi amd rewards a tanıt işlem tamam.İnşallah halledersin.

vatandan gelen cevap :

"Değerli müşterimiz

AMD Doom oyun kampanyası 22 Şubat 2017 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınan Radeon RX 480 ürünler için geçerlidir.

Oyun kodunuz:......
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler hic bi yerde msi gaming x versiyonlsrin bulunmamasinin nedeni nedir?

üretim hatası.....

Derken?

470ler tamamı sorunluydu, garantiye gönderdim,donma sorunu vardı tamir ettiler birçok kişide busorun oldu.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu konuyu yukarıda yazmıştım zaten hocam.

quote:

Gelen cevapta dikkatimi çeken bir nokta "Please be advised that AMD4U Game Promo is only for select prebuilt desktop systems and notebooks" oldu. Forumda ve diğer sitelerde Vatan'dan HB'den vb sadece kart alıp oyun hediyelerini alanları görünce bu kısmı önemsemedim

Sadece RX 480 alıp key alanlar var.

Edit : Bıktım usandım şu forumun mesaj atarkenki hatasından. Etiket sistemi de çalışmıyor doğru düzgün.

o zaman suç hepsiburada'da . Bir şekilde izah etmeniz lazım ama nasıl kod yok diyorlarsa gerçekten yoktur onlarda öyle kampanya.

Satıcı olarak hepsiburada'dan aldınız değil mi? Yani hepsiburada 'da ki farklı bir mağazadan almadınız?

• Türkiye'den rx 480 alabileceğim en uygun neresi var acaba?
  • Hediyeyi aldım arkadaşlar teşekkürler.

HB sonunda konuyu anlayıp AMD'nin sitesinde kullanmam için kupon kodunu verdi.
  • Hocam öyle bir şey yok. Bu Vatan'a özel bir kampanya falan değil. Önce HB'ye bu durumu açıklayın (tabiri caizse salağa yatıyor da olabilirler) , kampanyaya ait kupon kodu (Doom'a ait dijital oyun kodu değil) isteyin. Sonra

amdrewards.com/amdrewards/

adresinden üye olup HB'nin verdiği kodu ilgili alana girin. Bu kadar.
  • quote:

Hediyeyi aldım arkadaşlar teşekkürler.

HB sonunda konuyu anlayıp AMD'nin sitesinde kullanmam için kupon kodunu verdi.

sevindim hocam adınıza,demek kullanıcının haberi olmasa böyle yatıyorlar bu kodların üzerine bunlar.Hep tedbirli olup peşlerinden koşmak lazım yoksa ayak üstü uyutur valla bunlar adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler hic bi yerde msi gaming x versiyonlsrin bulunmamasinin nedeni nedir?

Galiba size acıyıp özel bir üretim yapmışlar,
    5500 lira fiyat biçip daha ucuzu yok diye not düşmüşler.
    Not: Sazan avı içerir, reklamdeğildir..... http://www.hepsiburada.com/msi-gaming-amd-radeon-rx-470-4gb-256bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-rx-470-gaming-4g-p-HBV000002NX1G?magaza=Bitmeyenkartu%C5%9F&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=0.69.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 20 Mayıs 2017; 20:59:3 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı hızda(1439mhz) 8GB RX 580 ile 8GB RX 480 arasında ki fark;

İyi çıkan silikonları biriktir, üstüne RX 580 diye bios at, sonra yeni seri diye sat aslında iyi taktik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Mayıs 2017; 22:27:8 >

• ben crossfire yapıyorum.fullwindowda veya window modda yapınca 1.ekran kartı çalışması % 90 ikincinin % 40 fps 40 gibi oluyor.fullscreen modda logo çıkıyor.1.ekran kartının çalışması en fazla % 70 2.ekran kartı ise % 50-70 arası değişiyor.fps 60 çıkıyor.grafil ayarlarıyla oynayınca yük binme yapmıyor.neden böyle oluyor.
  • kingof98 kullanıcısına yanıt
    İlginc, cf kullandim zamaninda ve gerilerde mi kaldi emin degilim.

Bildigim şu, window modunda cf devreye girmiyor ve butun yuk ilsemciye yakin karta biniyor.

Eger suruculerle degistirmedilerse, windows modunda cf/sli calismamasi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • judas28 J kullanıcısına yanıt
    windows veya fullscreen windows modunda regeditten bir ayarı var onu yapınca ikinci ekran kartından %40 verim alıyor.anlamadığım şu crossfire fullscreen de orjinal çalışıyor logo geliyor.ama birinci ekran karı %70 80 falan çalışıyor.ikinci ekran kartı % 60 çıkıyor iniyor.diyelim bu ayarlar low da böyle ben medium veya high ayarlıyorum.ikisi neden %90-95 çıkmıyor.fps lowda 60 ise medium high da 40 fps ye düşürüyor.
    Register ayarlarindan haberim yoktu, sizden ogrenmis oldum.

Hmm oyundan oyuna cf scalability degisir. Sniper Elite 4 %100'e yakin verim verdigini biliyorum. Bu oyunla bir deneyin.

Vsr ile yuksek cozunurluklerde oyun acarak gpu'lari tam yukte calistirmayi denemenizi onerecegim. Amd kartlari daha yuksek cozunurlukte daha fazla ckirdeklerini devreye sokabiliyorlar.

• judas28 J kullanıcısına yanıt
    vysnc özelliği yok.çekirdeğinemi hız aşırtacağız yoksa belleğine mi
    Vsr virtual super resolution. Monitorunuzun destekledigi cozunurlugun uzerinde ayarlamasini saglamakta. Sadece bunu yukseltmelisiniz, baska bir ayar gerekli degil.

• gpu yükseltme o işe mi yarıyor.ben bundan sonra amd ye ait hiçbir şey almayacağım.senin dediğini google ye yazdım.test ettiği sistemde intel işlemci ile test etmiş şaka gibi.
  • rx 480 kullananlar vga to dvı donusumunu nasıl yaptınız?
    sabah rx 480 aldım sapphire 4G goruntu alamıyorum karttan fan falan calısıyor ama goruntu yok
    yardım edin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a3l4i -- 24 Mayıs 2017; 6:10:40 >
  • a3l4i kullanıcısına yanıt
    kardeş bnde rx 480 için aynı sıkıntıyı yaşadım şu ürünü aldım buradakilerin tavsiyesi üzerine şu anda sıkıntı yok.
    Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü
  • 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.