Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
166
Favori
506.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş
  • ben de bu ve trio x modelini kovaliyorum, neden degistirdiniz ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • headhunter kullanıcısına yanıt

İncehesap dün gece gaming gecesinde bu fiyatlar ile sattı. Arada atlasa da genelde her Cuma akşamı gaming gecesi adı altında indirim yapıyor. Genelde AMD ekran kartları listede yer alır. Fiyatlar her zaman iyi olmasa da piyasa şartlarına göre kendinize uyan bir donanım bulma imkanı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

İncehesap dün gece gaming gecesinde bu fiyatlar ile sattı. Arada atlasa da genelde her Cuma akşamı gaming gecesi adı altında indirim yapıyor. Genelde AMD ekran kartları listede yer alır. Fiyatlar her zaman iyi olmasa da piyasa şartlarına göre kendinize uyan bir donanım bulma imkanı olabilir.

teşekkürler

• Belki daha önce verilmiştir ama ray tracing te sorun yaşıyordum, açıyordum ve belli bir zaman sonra kendiliğinden kapanıyordu, alttaki resimde olduğu gibi hiçte umursamamıştım okumadım bile, şimdi okudum ve meğer olay Windows versiyonu ile alakalıymış. benim 2004 versiyonu olması gereken ise Windows 10 için 2020 versiyonu, şimdi update edeceğim olmazsa yada sıfırdan 2020 ve üstü kurarım. windows versiyonu bu olmayanlar da doğru çalışmayabilir.

• İncelemelere dikkat ettim. XFX hep Sapphireden teknik olarak daha iyi. Mesela güç tüketiminde ortalama 25W daha az. Mesela daha düşük fan RPM değerlerinde daha düşük sıcaklık değerleri var.

Ortalama FPS değerlerinde imal edilebilir bir fark var ama.

Keşke XFX bir RGB yapsaymış. O konuda geride kalmış. Birde XFX ekran kartını yönetmek için bir yazılım sunmuyor anladığım kadarıyla. Bu da olumsuz bir yön.

Gerçi donanım arşivi incelmesinde 2K çözünürlükte 73 dereceleri bulmuş. Daha 4K da ne olur kim bilir. Aslında en iyisi Asus sıvı soğutma ama işte o da çok pahalı yani o fiyata az daha koyulup 6900xt alınır :)

• rx 6800 satan var mı arkadaşlar referans tasarım, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Ucuzmuş ben olsam 15bine fln satarım. 6800xt yide 20 bine...

• XFX Merc319 RX6800 ile ilgilenen varsa (internette hep XT model incelemeleri var) bu haftasonu overclock ile uğraşıp kartın limitlerine göz attım. genel olarak kendi kategorisinde (ryzen 3600 + rx6800) en tepeye oynadığını söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadlover -- 9 Ocak 2021; 22:34:57 >

• 10 aydır 5700xt kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum ama karar veremedim çünkü kullandığım 5700xt ile stabilite sorunu yaşadım siyah ekran gibi. Gönlüm 6800xt den yana ama yaşadığım sorunlar nedeniyle rtx 3080 almak zorunda kalacağım gibi .kesin olarak bilsem 6800xt ile siyah ekran sorunu yaşamayacağım yine 6800xt alabilirim.alip kullananlar bu konuda ne diyebilir??

• Arkadaşlar rx6800 alanlara oyun hediyesi yok galiba?

• Sapphire nitro + 6800xt nin amazon linki varmı ucuz alışveriş için arkadaşlar.
  • 6000 serisi komple oyun hediyesiz geldi.

onun yerine 5xxx serisine oyun dağıttı amd. Ne diyelim yazıklar olsun. Ben bunu unutmam. Amd'nin pazarlama bölümü global olarak iş yapmaktan aciz insanlardan oluşuyor eminim. Tam tersine nvidia ise mükemmel pazarlama departmanına sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 10 Ocak 2021; 1:41:1 >
  • Gigabyte GV-R68GAMINGOC16GD Radeon RX 6800 XT GAMİNG OC

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gigabyte-gv-r68gamingoc16gd-radeon-rx-6800-xt-gaming-oc-16g-gddr6-256-bit-ekran-karti_pdp_645896965

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 10 Ocak 2021; 7:12:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Gigabyte GV-R68GAMINGOC16GD Radeon RX 6800 XT GAMİNG OC

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gigabyte-gv-r68gamingoc16gd-radeon-rx-6800-xt-gaming-oc-16g-gddr6-256-bit-ekran-karti_pdp_645896965

Çok iyi fiyat baya baya hemde. Daha bu fiyata bulunmaz biter birazdan.

bu fiyata rtx 3070 var nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 10 Ocak 2021; 9:18:11 >

• quote:

Çok iyi fiyat baya baya hemde. Daha bu fiyata bulunmaz biter birazdan.

bu fiyata rtx 3070 var nedense.

Alıntıları Göster

Düz 6800 heralde bu, Başlıktaki kod ile isim çelişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Düz 6800 heralde bu, Başlıktaki kod ile isim çelişiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam her tarafa 6800xt yazmislar. Aciklama kisminda detaylarda bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Aynı firmanın ilanı , büyük ihtimalle yanlış , sipariş vereni iptal ediceklerdir...

• quote:

Hocam her tarafa 6800xt yazmislar. Aciklama kisminda detaylarda bile.

Alıntıları Göster

Bu kartı psylaşacaktım bende :)

Ama 6800 bu arkadaşlar. Çünkü xt modelde 68xt oluyor kod.

Mesela 6800 için: r68 gaming-oc-16gd

6800 xt için: r68xt gaming-oc-16gd

Allahtan iade var yoksa millet uyguna 6800xt aldım diye 6800 ile karşılaşacak. Ama hayal kırıklığı büyük olur tabi.

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.