Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş

Redditte tüm AMD haberlerini kötüleyelım böylece kartlar satılmasın stok bitmesin gibi bir kampanya var. Yüzlerce alınmaz bu kartlar mesajı atıyorlar her konu altına. Buna benzer bir tavır seziyorum doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Bu mesaj silindi.

Şu dolar düştü diyenler ticaretten sanırım bir haberler.

Siz dışardan ithal ettiğiniz bir ürünü 8 ve civarı dolar kurundan fatura alırsanız, dolar sonradan düşsede o fiyata yansımaz. Ticaret de böyle birşey olmaz. İkinci siparişte düşük dolardan alırsa o zaman yansır. Adamlar neden dolar düştü diye 7.7 den satsınlar? Bu siparişler çok daha önceden verildi ve daha önceden fatura edildiler.

@-erna-

Bu arada sinerji anormal pahalı alınmaz o kart. Ama incehesap'ın fiyatı normal sayılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 19 Kasım 2020; 16:57:24 >
  • Arkadaş "6da teslim alacağım" diyordu biraz önce teslim aldığını söyledi, fotoğraf bekliyoruz hâlâ.

"7500'den aldım, satılamaz dediler bana yasak var, 19un önce mümkün değil dediler" dedi, soru sorduk, havada asılı kaldı o da.

Bir de profil resmi adnan sapığının tv'sinin logosu veya çok benziyor.

Hâsılı değişik bir profil :d

• Wukemre W kullanıcısına yanıt

ohooo ayıp ayıp. daha yeni kelepire ekran kartsız sistem topladım. yine buradan alırım diyordum dün 7500 den 6800xt almadım burası 6800 e 8k diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Bu mesaj silindi.

Savunmak değil dostum ben burada 3 tane firmayı öneriyorum insanlara her zaman. Fiyatları gerçekten de sinerjinin uygun. Ama bu 3000 serisi ve 6000 serisi ekran kartları her firmada olduğu gibi sinerji de pahalıya koymuş. Benim gözlemlediğim kadarıyla 3000 serisi ekran kartlarını her firma yavaş yavaş fiyatlarını arttırıyor , 6000 serisi ekran kartlarıda aynı olur diye korktuğumdan hızlı bir şekilde siparişimi verip mağazalarından teslim aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaş "6da teslim alacağım" diyordu biraz önce teslim aldığını söyledi, fotoğraf bekliyoruz hâlâ.

"7500'den aldım, satılamaz dediler bana yasak var, 19un önce mümkün değil dediler" dedi, soru sorduk, havada asılı kaldı o da.

yaşadığım sorun sinerjide değildi, daha erken gittim müşteri hizmetlerini aradığımda mağazada olduğunu söylediler bende gittim aldım.( emin olmak için 4 kere rahatsız ettim )

• quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaş "6da teslim alacağım" diyordu biraz önce teslim aldığını söyledi, fotoğraf bekliyoruz hâlâ.

Şunu eklemeyi unutmuşum. avatar:  https://l9eloboosting.com/

• Steelo S kullanıcısına yanıt

İthalatçılar döviz birikiminden ödüyor ne sanıyorsun her dakika tl ile döviz mi alıyorlar. Döviz düşüşü fiyata yansır hep böyledir yoksa müşteri kaçırırısın çünkü yurt dışı alım kanallarıda var veya yeni stok girmiş insanlarda var satıcılarda var onu ayarlamasını zaten yaparlar ithalatı döviz hesaplarından yaparak en kötü.. Pahalı çok pahalı 2 ay bekleseniz hem ucuz alırsınız hem sorunlu mu değil mi netleşir nihayetinde alan alsın kendi bileceği iş tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 19 Kasım 2020; 17:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steelo S kullanıcısına yanıt
    Peki dolar yükselince niye anında fiyata yansıtıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajınızda 7500e aldığınızda sizi aradıklarını söylediniz, biz de kim aradı diye sorduk. Şimdi 2. bir kart mı aldınız? Ötekini iade mi ettiniz? Ne oldu? Dün bizzat AMD'de çalışan insanlar sipariş verip aldılar bu kartı, size bu bilgiyi kim verdi?

Satın aldığınız kartın fotoğrafını koyabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeftEyeNine -- 19 Kasım 2020; 17:9:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Redditte tüm AMD haberlerini kötüleyelım böylece kartlar satılmasın stok bitmesin gibi bir kampanya var. Yüzlerce alınmaz bu kartlar mesajı atıyorlar her konu altına. Buna benzer bir tavır seziyorum doğrusu.

Öyle bir şey değil ne yazık ki...

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Sen milletin lafıyla 1080p 60fps kartı almışsın . Ben oraya yazmışım 1080p de 150 fps ultra diye hangi kartlar olduğunu da yazmışım. 60fps hedefim olsa zaten elimdeki rx570 yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PowerColor launches Radeon RX 6800 XT Red Devil graphics card

@-MoDeStUs- @Muten Baba @-erna- @Humboldt @Jeezy

• quote:

Orijinalden alıntı: Steelo

Şu dolar düştü diyenler ticaretten sanırım bir haberler.

Siz dışardan ithal ettiğiniz bir ürünü 8 ve civarı dolar kurundan fatura alırsanız, dolar sonradan düşsede o fiyata yansımaz. Ticaret de böyle birşey olmaz. İkinci siparişte düşük dolardan alırsa o zaman yansır. Adamlar neden dolar düştü diye 7.7 den satsınlar? Bu siparişler çok daha önceden verildi ve daha önceden fatura edildiler.

@-erna-

Bu arada sinerji anormal pahalı alınmaz o kart. Ama incehesap'ın fiyatı normal sayılabilir.

Alıntıları Göster

Dist.'ler TL'nin değerine bakmaz. Kaç dolara alıyorsa üzerine karını koyar firmalara dolarla satar. Firmalardan büyük olanlar işini sağlama almak için fiyatları dolar olarak hesaplar tl olarak yansıtır. Böylece dövizdeki artışlardan veya düşüşten çok etkilenmez. Küçük firmalar ise nabza göre şerbet verir. Satabildiği fiyattan satar TL olarak ne kazandığına bakar. Türkiye gibi reel enflasyonun yüksek olduğu ülkelerde ithal ürünleri döviz bazında fiyatlamak mecburiyettir yoksa ayakta duramazsın.

• Timeguard T kullanıcısına yanıt

Aynı savunmayı nvidia forumlarında da yaptıysanız teşekkürler. Sonuçta 3080'lerde en başta patladı, hatta donanımsal dendi, bir çok insan korktu bu çökme problemleri yüzünden. Başlangıçta problemler olacaktır. Zamanla driverlar güncellenir ve stabil bir duruma gelinir. Hiç kimse almazsa kim alacak bu kartları :D, Şu anki koşullarda 7500 tl "maalesef" bu kart için iyi bir fiyat. Gönül ister çok para kazanalım, verelim 3080'lere 9, 10 ,12 bin tl paralar ama paramız buna yetti.

• .Colibri. kullanıcısına yanıt

Kötü onlarda kötü ama nvidia daha çabuk çözüyor sorununu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 7 Aralık 2020; 19:14:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt

Çok güzel gözüküyor ve 3 slot bir kart sanki. Soğutucu blok üstündeki yaprakları da kapamamışlar güzel bir kasa havalandırması ile çok iyi sıcaklık değerleri alınır bence bu kartla.

Fanlar sanki bir tık eski model kalmışlar. Fan yaprak sayısı az ve birbirlerine bağlı değiller üstüne ortadaki fan ters dönmüyor. Ama performansını görmek gerek bence.

Nitro+se den daha çok slot yer kaplıyor gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 19 Kasım 2020; 17:32:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

PowerColor launches Radeon RX 6800 XT Red Devil graphics card

@-MoDeStUs- @Muten Baba @-erna- @Humboldt @Jeezy

Kardeşim yapma şunu yapma... Zorla 2. kartı aldıracaksın millete sonra millet arkamızdan sövecek günahı senin boyuna.AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Çok güzel gözüküyor ve 3 slot bir kart sanki. Soğutucu blok üstündeki yaprakları da kapamamışlar güzel bir kasa havalandırması ile çok iyi sıcaklık değerleri alınır bence bu kartla.

Fanlar sanki bir tık eski model kalmışlar. Fan yaprak sayısı az ve birbirlerine bağlı değiller üstüne ortadaki fan ters dönmüyor. Ama performansını görmek gerek bence.

Nitro+se den daha çok slot yer kaplıyor gözüküyor.

3 slottan daha büyük bu kart, heatsink kalınlığına bakın.

• incehesaptan havale ile alıp havalesi onaylanmayan kaldıysa destek@incehesap.com 'a dekontunu sipariş bilgileriyle birlikte mail atsın. Benim yeni onaylandı ama baya uğraştım. Forumda bir arkadaş daha varmış benim durumumda olan, belki daha fazladır diye burayada yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 19 Kasım 2020; 17:37:21 >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.