Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş

bu testteki işlemci ve ram bilgilerini öğrenmek isterdim

bir de Watch Dogs Legion Nvidia sponsorluğu olan bir yapım nvidianın öne geçmesi bu oyunda büyük sürpriz değil

• DeGetBe kullanıcısına yanıt

faturayı kesmişler, bakalım ne zaman gelecek

• sinerjiden 8.860 tl verip kartı satın alan var mı aramızda merak ediyorum ?

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt

buyur?

• İncehesapla konuştum bugün. 2. Parti ürünlerde fiyat yükselecekmiş öyle söylediler telefon görüşmesinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MetronoM M kullanıcısına yanıt
    Valla fiyatın yükselmesi için hiçbir sebep yok şu anda. Tamamen kar hırsıyla artırmış olurlar. Ki ben son sistemimi oradan aldığım halde onların kar hırsını da gördüm RTXlerde, almam makul fiyattan vermezlerse. Gerekirse yurtdışı kovalarım acelesi yok. (Çok özür dileyerek) ite köpeğe para kaptırmayacağım kararlıyım. Hiç olmadı alır 2.el bir kart sonraki jenerasyonu beklerim. Delilik bu ya! Bakın FOMO deniyor bu psikolojiye. Fırsatları kaçırma psikolojisi... Sosyal medyayla ilişkili aslında bu tanı ama kalabalığın ilgi gösterdiği şeyleri yakalayamama endişesi içerdiği için ben şu anki gpu talebinin epey bir kısmını da buna bağlıyorum. Sakin olup tozun dumanın inmesini beklemek en sağlıklısı. Döviz de düşükken alıp biraz döviz, dövizde bekler, en mantıklı alışverişi yapmış olurum. Kaybım olacaksa da minimalize eder bakarım işime. Bence böyle.
    Fiyat konuşmaktan kartı konuşamıyoruz şurada.
    F/P çok önemli ama P konuşulmazsa bir anlamı kalmıyor buranın. Kendimi de katarak konuşuyorum. Konuşamıyoruz bile efendi efendi performans olarak ne sunduğunu.

maalesef tahmin ettiğim gibi, hem Nvidia hem AMD de bir arz problemi var maalesef ekran kartı almak için çok heyecanlı zaman ama bir yerden de kötü bir zaman tuhaf bir dönem geçiriyoruz bunun üstüne ülkemizdeki kur riski de olumsuz etkiliyor hepimizi.

Umudum inşallah birileri çıkar da rx 6800xt en azından 8000TL yi aşmadan satılsa rx 6800 de 7000TL seviyelerinde olsa yine alınabilir de 9000TL deyince abi ne anlamı var o fiyata 3080 alırıma gidiyor iş (ya da briaz fiyat farkı vererek)

Tüm almayı bekleyen arkadaşlara rabbim sabır versin

• ookami O kullanıcısına yanıt

Hocam blokla geç ben blokladım. kışkırtmaya çalışan velet işte

• Red devil ile nitro+ arasında bakalım nasıl bir kapışma olacak.

Soğutucu olarak red devil daha iyi ama nitro+ da fan yapısı olarak çok daha iyi gözüküyor.

Baş başa bir sonuç görmemiz olası. Ama ben red devil'ın soğutma performansı olarak üstün geleceğini düşünüyorum.

Nitro+ daha sessiz olabilir ama. Bakalım neler olacak. 25'inde her şey belli olur.

• uchanmimar kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam fomo arz talebi özellikle karşılaşmaması ki bunu firmalar kasıtlı yapıyolar kesinlikle. Sosyal medyada algıyı oluştur hype yaptır sonra stoksuz ürün çıkart ama fiyatı düşük söyle. Bu resmen soygunculuk.

Fiyatı adam gibi yüksek söyle stok bol çıkart sesim çıkmaz. Ama bu bildiğin fomo.

• ookami O kullanıcısına yanıt

test sistemi assagida. istersen linkde verebilirim diger oyunlardaki test sonuclari icin

Test Environment & Equipment

Here is where we begin the benchmark portion of this article, but first let me show you our test system plus the software we used.

Mainboard

ASRock Z390 Taichi Ultimate -

Processor

Core i9 9900K (8c/16t) @ defaults

Graphics Cards

Radeon 6800 XT (AMD reference)

Memory

32 GB (4x 8GB) DDR4 3600 MHz

Power Supply Unit

850 Watts Platinum Certified Corsair RM850X -

Monitor

4K UHD Monitor at resolutions 1920x1080, 2560x1440 and 3840x2160

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainbar -- 19 Kasım 2020; 17:39:47 >

Daha dün arttırdılar. Belli bir sayıdan sonra 8600 e çıktı fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Red devil ile nitro+ arasında bakalım nasıl bir kapışma olacak.

Soğutucu olarak red devil daha iyi ama nitro+ da fan yapısı olarak çok daha iyi gözüküyor.

Baş başa bir sonuç görmemiz olası. Ama ben red devil'ın soğutma performansı olarak üstün geleceğini düşünüyorum.

Nitro+ daha sessiz olabilir ama. Bakalım neler olacak. 25'inde her şey belli olur.

Zaten hem RTX 30 Serisi hem de RX 6000 Serisi için önümüzde oldukça uzun bir zaman var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 19 Kasım 2020; 18:40:44 >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Evet hype var ya fomo da var oh 10 k özel sogutmalar çıkabilir. Hatta sırf vram diye 3080 den daha pahalı gelirse şaşırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 19 Kasım 2020; 18:40:46 >
  • Daha kompakt duruyor bence de Nitro+lar. Ben çok yüksek frekanslarda çalıştığı için coil whine sesi gelir diye tırsıyorum biraz aslında AIB'lerde de referanslarda olduğu gibi. Headset kullanıyorum neredeyse her zaman ama yine de bu da bir değişken.

• invenvusu bekleyelim bu gece. Bu gece stok geçebilir. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetronoM -- 19 Kasım 2020; 18:41:42 >
  • Firmanın ismini vermiyim ama arkadaşım ile konuştum yarın sapphire 6800 xt leri trendyol yada hepsiburadaya satışa koyacak. Fiyata daha bakamadı ama adet olarak 2 şer adet getirebildik piyasaya bakarak satışa açıcam dedi. Ikiside sapphire 6800 ve 6800xt modelleri. Incehesap'ın 7499 a sattığını söyledim ama başka satıcı yokken o fiyata açar mı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kac sitenin fiyatlarina baktim. muhtemelen stoklar girince degisecek rakamlar.

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.