Şimdi Ara

AMD, Jaguar Mimarili Yeni Nesil Opteron X2150 APU ve X1150 CPU tanıttı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
7.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerginix

Fan botu

Hakatten de bunlar fan botlar amd fx yi kullanmadan bok atiyorlar bu islemci yi ben kullandim hizina inanamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

i7 870 ile FX8xxx serisinden çoğu işlemciyi devirirm oc ile kendisi 3 yaşındadır

Kardesim senin dedigin islemci bile degil amd phenom x4 kullan daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertan11

quote:

Orijinalden alıntı: E.V.O.42

AMD, Jaguar Mimarili Yeni Nesil Opteron X2150 APU ve X1150 CPU tanıttı

Aksam aksan ne cok guldurdun beni

gelısme var ozelestırı yapıp kendıne gulebıldın

• Kapıştırıyormuyuz işlemcileri cinebenchte
  • Cinebench sonucunu koy bakalım 3 yaşındaki beğenmediğin işlemciyle arasında ne kadar fark varmış öğrenelim bekliyorum test sonucunu
  • ıyı mesaj kasıyosun devam bı post 3 defa bı kere guzel abım dedem babam amcam enıstem (egonuzdan dolayı kendınızı cok buyuk görüyorsunuz) onun adı fan bot degıl fan boy ayrıca ben ıntel fan boyu degılım aksıne meydanı bos bulup fıyat bındırmesınden dolayı fu** the ıntel meydanı bos birakmasindan dolayı amd ye aynı sekılde. ........

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sertan11

quote:

AMD, Jaguar Mimarili Yeni Nesil Opteron X2150 APU ve X1150 CPU tanıttı

Aksam aksan ne cok guldurdun beni

gelısme var ozelestırı yapıp kendıne gulebıldın

Ben kendime degil senin gibi fan botlara guluyorum

• Sertan11 S kullanıcısına yanıt
    Evet... Hepsi de bot. FX işlemciler çok iyidir. İ9'lardan bile iyi olduğunu okumuştum yabancı bir forumda...
  • quote:

Kapıştırıyormuyuz işlemcileri cinebenchte

aman abı kapıstırma adamın ıslemcısı HIZLI VE CACHE BELLEKLI
  • quote:

Evet... Hepsi de bot. FX işlemciler çok iyidir. İ9'lardan bile iyi olduğunu okumuştum yabancı bir forumda...

onlar dogru testler ıdegıl abi i9 lara oc yapıp test edıyorlar single tirid de i79 ları bile geçiyor
  • quote:

quote:

onlar dogru testler ıdegıl abi i9 lara oc yapıp test edıyorlar single tirid de i79 ları bile geçiyor

o tiridlere de banılıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: CemUsUs

quote:

quote:

o tiridlere de banılıyor mu?

hemıde nasıl yanında 16 lt lik keş belleklede harıka gıder :)

• E.V.O.42 kullanıcısına yanıt
    Cache olayı da var tabii:)
  • quote:

Cache olayı da var tabii:)

en onemlısı o abi zaten KEŞ bellek 16 zigolayt oldumu tamam hızına ınanamazsın butun fanBOT ları ezer gecersın
  • ben ekmek bandırmak istiyorum ama
  • quote:

ben ekmek bandırmak istiyorum ama

olmaz ekmek yavas olur kesbellegın coklugundan dolayı ıs makınesı kullnabılırsınız
  • Vatandaşın cpu sanırım daha cinebench'i bitiremedi
  • quote:

Vatandaşın cpu sanırım daha cinebench'i bitiremedi

olurmu oyle sey emın olmak ıcın 354235213451203 .kez tekrar yapılıyo hatta core speed dusurup yapıyokı yalan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimist0626

Şuan bende kullanıyorum , gayet yeterli benim için.Ama herkes bilir ki belli bir ücretin üzerinde sistem toplayacaksanız örn:3000 TL gibi , İntel sistem toplamak daha mantıklıdır.Testler güvenilir değil de peki yapan insanlar da mı güvenilir değil ?

Hocam dediğiniz doğru ama 3000 lira üstü değil 5000 lira üstü intel derim.

Dell 2713HM monitör 1300TL. 2K monitörlerin fiyatları iyice iniyor. Ekran kartları da fiyatına göre daha güçlü artık. Bu durumda anakart ve işlemciyi AMD den seçerek büyük bir tasarruf edilir ve ve bu tasarruf ekran kartı ve monitöre harcanır, 2K oyun keyfi yaşanır. misal, ssd siyle herşeyiyle aşağıdaki sistem aşağı yukarı 4500 lira yapıyor:

Asus M5A97 R2.0 anakart
    AMD FX 6300
    R9 290 (özel soğutucuu modelleri gelecek, 1300 liradan saydım)
    Dell 1440p monitör
    diğer parçalar seçilir ve aşağı yukarı 4500 lira yapar.

Şimdi bu pc ile mi oyun oynayan adam daha çok zevk alır oynadığı oyundan yoksa 3000 lira üstü intel iyidir deyip i7 4770k alan, 1080p de oynayan adam mı? ekran kartı bile kısılmak zorunda kalınabilir i7 alıcam diye. 4500 lira verip de fx 6300 alınır mı, diye düşünmemek lazım. olay psikolojik. arada kaç fps farkedecek işlemci'den dolayı? hatta ekran kartına daha fazla yatırım yapılabileceği için FX 6300 öne geçer muhtemelen. dikkat edin, burada i7 ile fx 6300 gibi bir işlemci kıyaslanıyor. aradaki fiyat farkına rağmen hem de. tabi ki 4770 çok daha performanslı bir işlemcidir ama iş oyuna gelince aradaki fark çok az.

Bir de darboğazcı tayfa var forumda, onların gazına gelmeyin. fx 6300 cf yapılmadığı takdirde hiç bir sıkıntı çıkarmaz.

• zhd93 kullanıcısına yanıt
    FX6300 o çözünürlükte o ekran kartına yetişemez özellikle multiplayer tabanlı oyunlarda.İntel tarafında 4770k kadar çıkmaya gerek yok 3570k ( eski nesil olsa bile.) yeterli gelecektir.FX6300 f/p olarak önde bir işlemci fakat 4000TL bütçe olupta kimseye FX6300 önermem.4000TL veripte tek oyuncu modu oynayan yoktur herhalde. ( AMD kullanıyorum.)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.