Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.616
Cevap
30
Favori
135.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Asus M5A99FX r2.0

benide eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_king26

Stok fan baya sesli çalışıyor boşta 2200 RPM oyunlarda 3600-4200 RPM'e kadar çıktığını gördüm. Stok fan ile bu dönüş hızları normal mi ? Boştayken daha yavaş dönmesi ve oyunlarda hızının artması için ne yapmalıyım ? Bıos'a baya baktım ama fanla ilgili fazla ayar bulamadım.

stok fansa normal hocam siz onu birde yazın görün yazın oyunlarda son devre kadar görüyor bundan önce pnaom II vardı fanı hep sonda çalışırdı heleki o yaz sıcağında jet motoru gibi ses yapıyor yeni aldığım 8350 fanı kutusunda duruyor

size tavsiyem özel fan almanız şuan benim işlemci 7 derece boşta çalışıyor sizinkide herelde 20-25 derece vardır boşta olarak

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    ekle dostum :D fx8320 <33
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    hocam fx8320'ye ekler misiniz beni de ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

quote:

Orijinalden alıntı: real_king26

Stok fan baya sesli çalışıyor boşta 2200 RPM oyunlarda 3600-4200 RPM'e kadar çıktığını gördüm. Stok fan ile bu dönüş hızları normal mi ? Boştayken daha yavaş dönmesi ve oyunlarda hızının artması için ne yapmalıyım ? Bıos'a baya baktım ama fanla ilgili fazla ayar bulamadım.

stok fansa normal hocam siz onu birde yazın görün yazın oyunlarda son devre kadar görüyor bundan önce pnaom II vardı fanı hep sonda çalışırdı heleki o yaz sıcağında jet motoru gibi ses yapıyor yeni aldığım 8350 fanı kutusunda duruyor

size tavsiyem özel fan almanız şuan benim işlemci 7 derece boşta çalışıyor sizinkide herelde 20-25 derece vardır boşta olarak

Intel işlemcide stok fan kullanırken boşta 1100 RPM tam yükte 2500 RPM bile olmuyordu. AMD stok fanı takınca şok oldum. Stok soğutucunun soğutma performansı iyi ama baya kafa ütülüyor.

C.M. Hyper 612s veya 212x almayı düşünüyorum. Sıvı soğutma mı kullanıyorsunuz ? Hava soğutma ile 7 derece olması imkansız gibi. Mesela Speccy gibi programlar FX serisinin sıcaklığını yanlış ölçüyor. AIDA64 ise gerçek değerleri gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan Ünver -- 28 Ekim 2013; 15:44:02 >

• ekle kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aida64 ile ölçüldü 64 bitlik versiyonla resimde görüldüğü gibi boştaki sıcaklık bu kadar :) boşuna demiyorlar amd biraz fazla ısınıyor demek ki bende intel olsa şimdi herelde 2-3 derece olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaeski39 -- 28 Ekim 2013; 16:27:00 >

• rica etsem benide eklermisiniz FX8350
  • 6300 ve gigabyte 970a-d3ile aranıza katıldım ekleyebilirsiniz.
  • Benide eklerseniz sevinirim sistemim imzamda mevcut zaten ama yine de yazayım FX-8350 ve AMD HD 7870 :=)
  • Bende AMD FX 6300 aldım ekleyebilirsiniz... Anakart belli değil PC'yi yeni topluyorum
  • amd fx8 8350, msi 990fxa gd65 beni de eklersen sevinirim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

aida64 ile ölçüldü 64 bitlik versiyonla resimde görüldüğü gibi boştaki sıcaklık bu kadar :) boşuna demiyorlar amd biraz fazla ısınıyor demek ki bende intel olsa şimdi herelde 2-3 derece olucak

Yanlış ölçüyor oda sıcaklığının altına hava soğutmayla inmeniz İMKANSIZ

• AMD FX 6300 ve anakart Asus M5A97 LE R2.0 ekleyebilirsiniz.
  • Fx6300 4.5 ghz Gigabyte 970a-ud3 ekle bizide dostum :)

• konu güncelmi değil mi bilmiyorum daha önce mesaj bırakmıştım yazın benide fx 8120
  • FX8320 ASUS M5A97 R2.0
  • RİCA ETSEM BENİDE EKLERMİSİNİZ FX8320 ASUS M5A97 R2.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

konu güncelmi değil mi bilmiyorum daha önce mesaj bırakmıştım yazın benide fx 8120

Konu güncellenmiyor, konuyu açan madem haftada-ayda bir v.s. konuyu güncellemiyorsa kullanıcı konusunu bir zahmet başkasına devretsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan Ünver -- 1 Kasım 2013; 19:54:37 >
  • Benide ekleyin
    fx-8350 - Asus - M5A99FX PRO R2.0

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.