Yüzbaşı
19 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Siber güvenlik tarafıyla ilgilenmek istiyorum bütçe 7k oyun oynamıyorum ekran kartına ihtiyacım yok önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kitabı alan veya kampa başlayacak olan var mı. Hoca nasıl anlatıyor yeterli mi ?

Vanti KCF272L 50W  arkadaşlar fiyatı 170 lira fakat daha önce kullandığım 325 liralık Altus Al 16 A vantilatörden daha iyi üflüyor 1. kademede üşüdüm   sadece plastik kalitesi daha düşük ihtiyacı olan kaçırmasın.

4-5 tane vantilatör alıp iade ettim bana güvenebilirsiniz  

Deneme net takip excel

Deftere kitaba yazıp doğru yanlış net hesabı yapmak amelelik olur diye düşündüm Deneme net takip excel 

Arkadaşlar 2022 ye hazırlanıyorum çalışma arkadaşı arıyorum.

Farklı farklı konularda fikir alışverişi yapabileceğimiz tartışabileceğimiz bir arkadaş olursa sevinirim.

Hedef ee mühendisliği.

Temel zayıf

Kaynaklar

ESŞ

KİMYA ÖZEL

SENİN BİYO

MPS1-2

KAF-2-3-4

ıvır zıvır anladınız işte.

Meb matematik kitapları çözülmeli mi ?

fen kısmını kesin okuyup çözeceğim fakat matematik kafamı karıştırdı.

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır oluyor bu mavi ve kırmızı ekran sorunu masaüstünde kesinlikle olmuyor oyunlarda oluyor (oyunlar orjinal) 4 gb tek modüllük ramım var test ettim memtest86 ile herhangi bi sorun yok ekran kartını furmarkta yüke aldım 1 saat kadar sorun yok işlemci sıcaklıkları bf4 1-2 saat 59 derece ekran kartı 49 driverleri kaldırıp tekrar kurdum format attım çözüm bulamadım işin ilginç yanı win 8.1 kullanıyorum minidump klasörü boş
arkadaşlar kasam cooler master k380 ve kasa biraz ufak gibi önde 1 fan var sadece kasaya elimi değdiğim zaman ciddi anlamda elim yanıyor işlemci sıcaklıgı bf4 te 80 85 derece oluyor reset atıyor asus hd7870 dc2 ekran kartım boşta 40 dereceyi görüyor ki hiç normal değil işlemci soğutucu olarak Thermaltake Contac 30 nasıldır ve egsoz fan önerebilirmisiniz 1 adet

Edit:Max işlemci soğutucusuna verebileceğim para 120 tl fana ise 30 tl
Arkadaşlar pcdeki sorunlarım bitmiyor Battlefield 4 oyununda ekran kartı kullanımı % 70i geçmiyor işlemci fx6300 ekran kartı hd7870
arkadaşlar mantle desteği gözükmüyor menüde onu nasıl aktif duruma getiricez kart hd7870
Hakkında
İlgi Alanları: PC BİLEŞENLERİ
Forum İmzası:
Gigabyte 970a-ud3-Amd fx6300-2x4 Gskill ripjaws-Asus hd7870-Cooler master k380-120GB V300 Serisi Sata 3.0 -1 tb seagate harddisk /
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 365
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 15.801 (Bu ay: 29)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.