Şimdi Ara

Amd FX 8350 için anakart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dh sakinleri vatanbilgisayar dan siparis ettigim 8350 islemcim ve gskill 4 gb 1600 mhz cl9 ramim geldi sizlerden anakart tavsiyesi istiyorum. O.c suan dusunmuyorum ama ilerde olabilir. Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IFollowYou -- 5 Mart 2014; 22:13:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ud3 ile ud5 arasında 3way cf&sli farkından başka bir fark var mi acaba? Bileşenleri, malzemeleri aynı mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keepthismomentformyself -- 5 Mart 2014; 22:34:11 >
  • Yapı Olarak İkiside "ATX" Zaten, Fark Olarak ;

MB PCI Sayısı : UD3P'te 2 , UD5'te 1.

Ve Ses Kanallarında : UD3P'te 7 Kanal , UD5'te 6 Kanal

Başka Varmı Bilmiyorum Ek Olarak
  • giga UD3 veya asus m5a97 R.2 tavsiye ederim ikiside üzmez
  • Ds3 modelide iyi

• Onerileriniz icin tesekkur ederim arkadaslar.

• Özellikle kullandıktan sonra eminim ki 990fx sabertooth r2.0 mantık çerçevesi içerisinde 990fx platformunun en iyi anakartıdır. Parçaları Asus'un üretimindeki sabertooth standardında işkence testinden geçiyor, 5 yıllık garantiye sahip tek anakart, müthiş overclock potansiyeli sunuyor. VRM kalitesi çok iyi ve soğutması sayesinde FX 8350 için 4.8ghz-5ghz hattı gayet mümkün.

Ona yakın olarak 990FX UD5 modelini de beğeniyorum.
    MSI 990FX anakartlarının yurtdışında biraz kötü bir ünü var özellikleri çok güzel anakartlar özellikle GD80 ancak newegg gibi sitelerde şikayetçisi çok anakartın.

Ama bunun dışında ekonomik seçenek olarak 970 UD3H'yi söylememiz lazım, bildiğim kadarıyla Asus'un 970 Evo'sundan daha ucuz ve aynı overclock performansını sunuyor.
  • Bende senin gibi kararsızlık içerisindeydim fakat uzun arayışlar sonunda 8350 için asus sabertooth aldım tek kelime ile mükemmel bir uyum ve performans aldım. Fiyat konusu sıkıntı değilse tecrübe ile sabit önerim ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0 dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFollowYou

Merhaba dh sakinleri vatanbilgisayar dan siparis ettigim 8350 islemcim ve gskill 4 gb 1600 mhz cl9 ramim geldi sizlerden anakart tavsiyesi istiyorum. O.c suan dusunmuyorum ama ilerde olabilir. Tesekkurler.

8+2 fazlı 970 çipset ya da 990x çipset f/p anakartı almak yeterli olur, üstü gereksizdir.

Gigabyte 970A-UD3
    Gigabyte 970A-UD3P

Gigabyte 990XA-UD3
    Msi 990FXA-GD65
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.