Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.575
Cevap
189
Favori
1.252.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik güncelleme gibi olay var mı bizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

17.4.3 geldi indiren var mı ?

​Yeni çıkan 500 serisi ekran kartları için gelen güncellemeymiş yenilik yok gibi.

​Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.4.3 Highlights​
    ​Support for Windows®10 Creators Update.
    Support for Radeon RX 580 Series Graphics.
    Support for Radeon RX 570 Series Graphics.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 18 Nisan 2017; 21:24:40 >
  • 17.4.2 nasıl arkadaşlar önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 17.4.3 whql sevdalılarına gelmiş.
  • arkadaşlar r9 290x i olanlar var mı varsa windows 10 da kullandığınız en stabil ve sorunsuz sürüm hangisi yazar mısınız?Sanki yeni sürücüleri yükledikce fps kaybı yaşıyor gibi hissediyorum temiz kurulum yapmama rağmen.Belki de psikolojik bilmiyorum ekran kartım eskidiği icin mi böyle hissediyorum ama sanki afterburner ile eskiden 5 10 fps daha fazla alıyordum gibi eski oyunlarda mesela crysis 3 te v sync acık köşe yumuşatma vs tüm ayarlar en sonda ortalama 38 50 fps arası alıyorum yer yer 30 fps lere düştüğü gibi yer yer 60 70 fps lere de cıkıyor bu normal mi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankabaoglu -- 19 Nisan 2017; 14:14:16 >
  • quote:

AMD Crimson ReLive 17.4.3 WHQL

DriverVer=04/10/2017, 22.19.157.3
    WHQL certification from MS Lab and signed from April 14, 2017

Highlights :
    *Improved Support for Windows®10 Creators Update RS2 v 1703.
    *Added Support for very latest Radeon RX 580 Series Graphics.
    *Added Support for very latest Radeon RX 570 Series Graphics.
    />

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-ReLive-Edition-17.4.3-Release-Notes.aspx

• hakankabaoglu kullanıcısına yanıt
    Bir kere v sync açman bence gereksiz o ayar aşırı fps düşürüyor msaa yı da kapat bence fps çok artar bence.

• 17.4.3 hem resmi hem de fena degil hizi whql bir surume gore.
  • 17.3.1 var bende . Simdilik yeni surume gecmeye gerek duymuyorum
  • 17.4.3'ü dün akşam kurdum perf. anlamında sıkıntı yok gibi, kritik hata ile de karşılaşmadım

onun dışında birde burada sorayım arkadaşlar freesync açık olmasına rağmen bf1 multi'de yırtılma sorunu yaşıyorum oyun monitörün freesync aralığında çalışıyor monitör 48-72 hz oyun anında ise genellikle 60-71 fps değerleri alıyorum crimson ayarlardan fps sınırı koydum 71 üzerini aşmasın diye ama hala devam ediyor. çok ilginç olan ise diğer oyunlarda mesela witcher 3'de bu sorunu yaşamıyorum 1 tane bile yırtılma olmuyor sürücüden sürücüye mi değişiyor artık anlam veremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 19 Nisan 2017; 20:23:7 >
  • 17.4.3 te muazzam bir overclock performansı var r9 380 ile 6 7 fps fazla alabildim normal aldığımdan baya başarılı ve sorun yok gibi tebrikler amd

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcano -- 20 Nisan 2017; 14:45:33 >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bende de oluyor bazı oyunlarda yırtılmalar yaşıyorum bf1 de sorunum yok mesela pubg da inanılmaz sorun oluyor
  • 17.2.1'deyim 17.4.3'e geçeyim mi ?
  • saturation ayarlari yapilabiliyor mu bu surumde?

• 17.4.3 çok stabil olmuş bf1 multi'de 60 fps altına hiç düşmedi sürekli 69 fps aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scanlite

R7 370 kullanıp performans sorunu yaşayan arkadaşlara sesleniyorum, bir önceki sürüme geçin. Bu sürücü R7 370 için tam bir relazet. Bende sizin gibi bilgisayar boştayken 300/150 MHz alıyorken şimdi hep 450/1400'de. Gereksiz yere kart ısınıyor. Oyunlarda Full MHz'de çalışmaması da cabası. Dediğim gibi, sürücüsünüzü DDU ile kaldırıp bir önceki sürüme geçin.

Tam hatırlamıyorum ama yaklaşık 8-9 aydır (R9280dual-x) bu sorun bende de çıktı. Her yeni sürümde inş bu sefer düzeltmişlerdir diyorum ama yok.. Bellekler 1250mhz,işlemci hızı 500 mhz dolayısıyla kart boşta bile çok ısınıyor. Eskiden 300-150 olarak çalışırdı. Msi afterburnerdan ayarı elle girdiğimde titreme benzeri bir sorun yapıyor. Yerli fazla kaynak bulamadığım için yabancı sitelere baktım, sorun yaşayan epey kullanıcı var. Bana kalırsa çözecekler gibi de durmuyor haberleri vardır bu sorundan fakat çözdüklerinde başka bir soruna yol açıyorsa vazgeçmişlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

quote:

R7 370 kullanıp performans sorunu yaşayan arkadaşlara sesleniyorum, bir önceki sürüme geçin. Bu sürücü R7 370 için tam bir relazet. Bende sizin gibi bilgisayar boştayken 300/150 MHz alıyorken şimdi hep 450/1400'de. Gereksiz yere kart ısınıyor. Oyunlarda Full MHz'de çalışmaması da cabası. Dediğim gibi, sürücüsünüzü DDU ile kaldırıp bir önceki sürüme geçin.

Tam hatırlamıyorum ama yaklaşık 8-9 aydır (R9280dual-x) bu sorun bende de çıktı. Her yeni sürümde inş bu sefer düzeltmişlerdir diyorum ama yok.. Bellekler 1250mhz,işlemci hızı 500 mhz dolayısıyla kart boşta bile çok ısınıyor. Eskiden 300-150 olarak çalışırdı. Msi afterburnerdan ayarı elle girdiğimde titreme benzeri bir sorun yapıyor. Yerli fazla kaynak bulamadığım için yabancı sitelere baktım, sorun yaşayan epey kullanıcı var. Bana kalırsa çözecekler gibi de durmuyor haberleri vardır bu sorundan fakat çözdüklerinde başka bir soruna yol açıyorsa vazgeçmişlerdir.

17.4.3 sürücüde bilgisayar boştayken 300/150 MHz alıyorum. Sorun yok yeni sürücüyü kurun, sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kara344

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr999

quote:

17.4.3 sürücüde bilgisayar boştayken 300/150 MHz alıyorum. Sorun yok yeni sürücüyü kurun, sorunsuz.

Duyduğuma üzüldüm. Şuan en güncel sürümü kullanıyorum ve aldığım değerler olması gerektiği gibi. Umarım sorununa çözüm bulursun.

• 17.2.1 i kullanıyorum relive yi bulamadım ayrı mı indirmem gerekiyor ?

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdqwertyveyaalxyvance -- 20 Nisan 2017; 17:55:45 >
  • 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.