Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 35ultrAslan , 35ultrAslan , lazye , lazye Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.575
Cevap
189
Favori
1.252.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 2 sürümde açılmıyordu bende, mecruben 15.7.1 catalyst kullanıyordum. .net yüklü bilgisayarımda.
  • Geçen sürücü wattman geldi. Bu sürücüde geri kaldırdılar tekrardan. Bir de ekran kartı hız arttırmama sorunu devam ediyor. Sırf bu yüzden bios düzenleyip yazdım. Video açınca kart hızını 2. profile çekiyor ondan sonrada hep bu değerde çalışıyor. Video kapansa bile. Yani 940 mhz'den 850mhz düşüyor ve hep bu değerde kalıyor. Her sürücü geri bildirim göndermekten yoruldum.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    "UVD bug" denilen sorun. Aynısı benim r9 280'de de var. Ama bende video izlerken 501/1250 de takılıyor, oyuna girdiğimde 850/1250 oluyor. Gpu saat hızında 90 mhz kaybediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Ben bunun için bios düzenledim.
    850 - 1250 --> 1100 - 1500
    940 - 1250 --> 1165 - 1500 şeklinde. 16.7.1 sürücüsünden sonra bir türlü düzeltilmedi.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz zahmet olmazsa? En azından elimizde bir çözüm bulunsun.
    VBE7 bios editör ile düzenleyip, atiflash ile windows ortamında yüklemeyi yapıyorum.
    https://cloud.mail.ru/public/B5MU/vAbT9Uvx2
  • Oyunlarda siyah ekran hatasi aliyorum. Oyuna giriyorum 5-10dk sonra siyah ekran oluyor. Ekran karti rx 460 2gb ve son surum yuklu. Neden oluyor acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: Thelastsoldier

Oyunlarda siyah ekran hatasi aliyorum. Oyuna giriyorum 5-10dk sonra siyah ekran oluyor. Ekran karti rx 460 2gb ve son surum yuklu. Neden oluyor acaba??

Bende de 460 2gb ve son sürüm yüklü fakat siyah ekran olmuyor.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Fury x ne oldu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukans13524

Fury x ne oldu hocam

3 pc var
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Hocam donusturucudenmis vsr yi acip cozunurlugu en sona aldim. Simdilik bir sorun yok gibi

UVD bug benim R7 370'de de var her zaman olmuyor ama arada çıkıyor ortaya. videoda normalde 450/1400 calısıyor kart. Normalde videodan çıkınca 300/150 boştaki hızlara düşmesi gerekirken 450/1400 de takılı kalıyor. Bunu şu şekilde düzeltiyorum. Aygıt yöneticisinden kartı devri dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyor.
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Evet bende de arada oluyor. Peki o hızlarda takılı kaldığında oyuna girince max hızlarına çıkıyor mu tekrar? Mesela bende 940 MHz olması gereken gpu saat hızı 850 ye çıkıyor en fazla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çıkmıyor. normalde 1030 mhz kart öyle takılı kalınca 925 mhzda çalışıyor. Normal videolardan ziyade genelde tarayıcıda video izledikten sonra oluyor.
  • 17.4.2 çok sorunlu. Creators update ile yeni format attım. Cs go başlatıyorum oyun açılmıyor. Fakat işlemlerde csgo.exe çalışıyor. Windows update kendi driverını yüklettim. (16.6) Sıkıntısız çalıştı.
  • sadece bendemi sorunsuz acaba. ayrica win 10 da sifre giris ekranindaki fazla bekleme sorunuda kalkti ben memnunum.

• R7 370 kullanıp performans sorunu yaşayan arkadaşlara sesleniyorum, bir önceki sürüme geçin. Bu sürücü R7 370 için tam bir relazet. Bende sizin gibi bilgisayar boştayken 300/150 MHz alıyorken şimdi hep 450/1400'de. Gereksiz yere kart ısınıyor. Oyunlarda Full MHz'de çalışmaması da cabası. Dediğim gibi, sürücüsünüzü DDU ile kaldırıp bir önceki sürüme geçin.
  • Scanlite S kullanıcısına yanıt
    O sorun her sürümde var. 17.2.1 performans açısından sıkıntısı yok . O mhz sabit kalma olayınında aygıt yöneticisinde kartı devre dışı bırakıp etkinleştirince düzeliyor. Onun dışında sıkıntısız 17.2.1.

Burdaki testlerin hepsi 17.2.1 ile yapıldı.

https://forum.donanimhaber.com/pentium-g4560-ve-r7-370-oyun-testleri-ve-benchmarklar-guncel--125281557
  • Şahsen eski sürüm kullanmaya gerek olmadığı kanaatindeyim. Ben 17.2.1'e dönün demiyorum, bir önceki sürüme geri dönün diyorum. Yani 17.4.1'e. Bende şuan o yüklü ve gayet düzgün çalışıyor.
  • 17.4.3 geldi indiren var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.