Şimdi Ara

AMD 64 anakart ve islemci tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

epeydir OC dunyasindan uzak kaldim buarada yeni bir sistem toplayacagim sizden OC olabilecek AMD 64 işlemci ve anakart önerilerinizi bekliyorum. Sistemin biraz ekonomik olmasi lazım bunu dikkate alarak hem hesaplı hemde kaliteli parcalar ariyorum :)

Marka ve model onerileriniz icin simdiden tesekkurler.

• yaklasık bi fiyat söle ona göre yapalım sana göre ekonomik bana göre ekonomik olmayabilir yada tam tersi
  • AMD 64 3000+(939 pin) yanınada eğer o\c ile ilgiliysen Abit KV-8 Pro 3rd Eye (115$) yada MSI K8N Diamond (189$).
  • DFI Lanparty NF4 Ultra-D tek geçiyorum

işlemci olarak socket 939 A64 3000+ veya 3200+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdierdi -- 18 Nisan 2005, 14:39:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdierdi

DFI tek geçiyorum

BenceABIT
  • DFI LANPARTY ULTRA-D en iyisidir arkadaşım. Ondan sonra Msi K8N NEO2 - NEO4 ve SLI serileri gelir. Elimde sıfır neo2 var ucuza satacağım ilgilenirsen pm at.
  • En öncelikli vekesin parçan Dfi lanparty serisi bir mobo gerisi ise bütçenev e senin tercihine kalmış...
  • Epox'u neden kimse önermiyor

Bence Dfi & Epox sonra diğerleri gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

Epox'u neden kimse önermiyor

epox kullanan kaç kişi varki forumda..

DFI LANPARTY UT ULTRA-D GAYET GÜZEL MSI K8N DIAMOND KULLANDIM ODA ÇOK KALİTELİ VE STABİLDİ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfield -- 18 Nisan 2005, 15:43:07 >
  • quote:

Epox'u neden kimse önermiyor

Dfi sli dr den önce epox 9npa+ ultra kullanıyordum epoxta 2700 lerde gezinirken Dfida günlük olarak çok çok daha yüksek değerlere ve öellikle mushkinlerde ise uçuşa geçtim 3.6v 272 2-2-2-5 memtest stabil durumdayım şu an..Günlük ise aşşağıda..Ben bölyle bir board görmedim şimdiye kadar aşmışi bir board...

AMD 64 anakart ve islemci tavsiyesi

• Epox kullanan pek yok ama bunun sorumlusu sadece epox'u nforce3 ultralara yetiştiremeyen dağıtıcıları. Mahkum kaldığımız ve kullandığımız msi bence 5 para etmez bir boarddur. İmkan varsa Dfi alırım, yoksa epoxu tek geçerim.
  • İlk olarak Dfi Lanparty Sli-DR veya UT Ultra-d, olmazsa Epox 9NPA+Ultra anakartlarından birini tercih ederim. Bu konuda Tender'a katılıyorum.
  • quote:

Epox kullanan pek yok ama bunun sorumlusu sadece epox'u nforce3 ultralara yetiştiremeyen dağıtıcıları. Mahkum kaldığımız ve kullandığımız msi bence 5 para etmez bir boarddur. İmkan varsa Dfi alırım, yoksa epoxu tek geçerim.

hemen başladınız MSI'ı kötülemeye

DFI boardlar bile K8N Diamond kadar stabil değil bunu bizzat forumdaki DFI sahipleri söylüyor
  • MSI Diamond'dan hoslanmaya basladim..
    Tek eksigi vcore fazla olmamasi.
    Onu da yeni cikacak biosla hallederler heralde
  • ya arkadaslar adam ekonamik olsun demiş siz gidip MSI diamond veya dfı li anakart öneriyosunuz.....
    hesaplı olacaksa işlemcin 3000+ anakartta eger agp ise k8n MSI degilse epox düşünebilirsin...ramleri kesinlik le twinmos alll hata yapma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.