Şimdi Ara

AMD 5GHz'de çalışan FX-9590 işlemcisini duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
2
Favori
19.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzelttim :)
  • Ne olursa olsun, ekran kartından(kartlarından) en yüksek verimi almak isteyenler Intel'i tercih ediyor. 200-300 TL daha az para verip de AMD işlemci alıpta herhangi bir cf veya sli kurulumunda gpu kullanımlarını riske attıktan sonra 200-300 TL daha ucuza bir işlemci almış olmanın ne manası kalıyor.
  • 3770knın 5 ghz testlerini bekliyoruz
  • eskiden olduğu gibi amd işlemcilerde ısınma problemi var mı hala ?

• Hocam zahmet olmazsa artık 22nm teknolojiye geçseniz diyorum?

• AMD yeni islemcilerini tanittigina gore sanirim yakinda yeni 1070/1090FX anakartlarinida tanitir.Umarim yeni nesil anakartlarda dahili olarak usb3 , pcx3 , sata3 , Wifi n,ac ve BT4 teknolojileri standart olarak bulunur.

• Kimsede ''aga bu 220 w Tdp nedir'' demiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: furkann20

eskiden olduğu gibi amd işlemcilerde ısınma problemi var mı hala ?

amd ye has bişey değilki intelde işlemcide ısınıyor yani tüm mikroişlemciler ısınırki ???

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

AMD yeni islemcilerini tanittigina gore sanirim yakinda yeni 1070/1090FX anakartlarinida tanitir.Umarim yeni nesil anakartlarda dahili olarak usb3 , pcx3 , sata3 , Wifi n,ac ve BT4 teknolojileri standart olarak bulunur.

970 cipsette bile usb3 sata3 var ama digerleri de eklense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anki işlemcilerden buna geçmeye gerek yok OC ile uğraşanlar için sıfır sistemde alınabilir...FX 8350 alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raSe34

Hocam zahmet olmazsa artık 22nm teknolojiye geçseniz diyorum?

28nm işlemciler tanıtılacak önce,, 2014 sonuna doğru 20nm işlemcileri duyuracaklar,, adamların yol haritasındaki bilgiler bu şekilde, resmi web sitesinde daha önce açıklamışlardı..
    Ben asıl A10 6800K incelemesini bekliyorum,, E3 fuarında tanıtımı yapıldı. İ5 Hasvellerden daha iyi görünüyor..

• Bu tdp değeri ile intelin extreme işlemcileri ile yarışması lazım.Ayrıca işlemcinin çıkması 2014 bulur. Min psu değeri gerçek olamaz.

• AMD fantezi yapmaya başladı geçmiş olsun.

• Varda, kullanılan özellikler anakart üzerinden destekli veya başka bir üretici tarafından. Yani AMD desteklemiyor.
  • Kalite kokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

quote:

Orijinalden alıntı: raSe34

Hocam zahmet olmazsa artık 22nm teknolojiye geçseniz diyorum?

28nm işlemciler tanıtılacak önce,, 2014 sonuna doğru 20nm işlemcileri duyuracaklar,, adamların yol haritasındaki bilgiler bu şekilde, resmi web sitesinde daha önce açıklamışlardı..
    Ben asıl A10 6800K incelemesini bekliyorum,, E3 fuarında tanıtımı yapıldı. İ5 Hasvellerden daha iyi görünüyor..

Yok artık Lebron James! Fx8350 zar zor i5 3570k ile baş ediyor.
  • tam yukte kaç derece goruyor acaba bu?
  • channex C kullanıcısına yanıt
    Kullanılacak soğutmaya bağlı ve tabi Kasa - Kasa içi hava sirkülasyonuna da.
  • 1.5 sene önce ilk çıkışı bununla yapsalardı çok çok daha mantıklı olrdu, PR açısından. Sonuçta stok vs. stok Intel'den daha iyi gözükecek mi, genelde öyle. Amacına ulaşmış olacak. Ama bunu şimdi değil 1.5 2 sene önce çıkartmaları gerekiyordu, sonrasında da düşük frekanslı diğer işlemcileri çıkartmaları gerekiyordu. böylece testlerde faln en hızlı stok AMD işlemcisi olarak bu kullanılacaktı, insanlardaki algı çok daha farklı olabilecekti.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.