Şimdi Ara

Amazon'un efsane kargo firması : Kolay Gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
35.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
558 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi adamlar işinin hakkını dibine kadar veriyor ya. Satıcısı amazon olan bi ürün alıyorum bakın en geç 2 gün sonra evimde o da en geç. Çoğu zaman ertesi gün adamlar evime getiriyor. Mesaj atıyorlar ilk link veriyorlar size, linkte işte teslimat saatinizi falan değiştirebiliyosunuz. Bi mesaj daha atıyorlar linke tıklayıp evde olduğunuzu teyit ediyosunuz. Adam şimdi aradı abi diyo kapıdayım sizin zil hangisi boşuna başkasını rahatsız etmiyim dedi en üst zile bas dedim teşekkür ettim kapattım. Keşke bu adamlar her yere yayılsa da leş kargo firmalarından kurtulsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolaygelsin EKOL Lojistik firmasının alt şirketi. 1-2 Yıldır sektördeler. Arkalarında sağlam ve başarılı bir yazılım ekibi var. Yeni bir oluşum ve Amazonla anlaşarak zaten mükemmel olan hizmet kalitelerini çok güzel reklam ediyorlar. Umarım ileride bu ya da bunun gibi firmaları tüm illerimizde daha sık duymaya başlarız.

adamlar türkiyede kargoculuk nasıl yapılır dersi veriyor açık ara en iyi firma arkadaşlar ürünümün nerede olduğunu, kargonun yüklü olduğu aracın gps kayıtlarını (anlık olarak değişiyor) süs olsun diye koymamışlar, teslim edecek kişinin ismi soyismi fotoğrafı, teslim edilecek günün sabahı sms bilgilendirmesi, teslimattan yarım saat önce evdemisiniz diye IVR araması, portalları üzerinden farklı bir güne teslimat isteme daha sayayım mı? tüm bu süreçleri müşteri hizmetleriyle uğraşmadan yapıyorsunuz bu arada, sırf şu hizmeti deneyimlemek için bile amazon.com.tr'den sipariş verebilirsiniz.

geçenlerde yaşadığım bir olaydır amazon siparişim yine kolaygelsinle geliyor teslimattan 45 dk önce arandım Ivr sistemi evdemisiniz vs. diye sordu. evdeyiz herneyse sıkıntı yok :) acilen bir markete gitmem gerekti bir an aklıma kargo geldi gitsem mi gitmesem mi tereddütte kaldım neyse gps kayıtlarından takip ederim en kötü yakalarım dedim adamların sistemi o kadar doğru çalışıyor ki evin önüne geldiklerini portallarında gps sisteminde gördüm adam apartman ziline basmadan yakaladım. diğer kargo firmaları ile gelseydi siz düşünün artık markete gitmeyi bırak evden çıkamazdım.

• Adam boşuna multimilyarder değil ama diğer yandan bakıyorsun böyle tröstlerin oluşması gelecek açısından büyük tehdit

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Adam boşuna multimilyarder değil ama diğer yandan bakıyorsun böyle tröstlerin oluşması gelecek açısından büyük tehdit

Terörist kim jeff bezos mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 27 Temmuz 2020; 10:9:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Terörist kim jeff bezos mu ?

Alıntıları Göster

Jeff tabii fedöcü alçak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 27 Temmuz 2020; 17:27:20 >
  • kardeşimin paketini almıştım.adamlar aracın nerde olduğunu bile gösteriyor.beğendim.

• Gerçekten çok iyiler, umarım bozmadan devam ederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşuna beklentiye girme adamlar herkesin kargosunu taşıyalım derdinde değil kendi kargolarını dağıtıyor,

aracı bir firma mı kullanıyor kendi ekibi mi var bilmiyorum bende bir kere aynı gün teslimat almıştım sıkıntısızdı,

Aras ile aynı gün kargo aldım saat 6'ya kadar teslimat seçiliyidi adam 7 de aradı abi geldim diyo

kardeşim ben evdeyim işte değilim dedim , yarın aynı adrese getir diyorum yetişemem diyo ertesi gün getir bilmiyorum diyo

bir de ödediğim kargo parasını almak için 2 hata uğraştım kafayı taktım sonunda çek tanımladılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 27 Temmuz 2020; 10:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

boşuna beklentiye girme adamlar herkesin kargosunu taşıyalım derdinde değil kendi kargolarını dağıtıyor,

aracı bir firma mı kullanıyor kendi ekibi mi var bilmiyorum bende bir kere aynı gün teslimat almıştım sıkıntısızdı,

Aras ile aynı gün kargo aldım saat 6'ya kadar teslimat seçiliyidi adam 7 de aradı abi geldim diyo

kardeşim ben evdeyim işte değilim dedim , yarın aynı adrese getir diyorum yetişemem diyo ertesi gün getir bilmiyorum diyo

bir de ödediğim kargo parasını almak için 2 hata uğraştım kafayı taktım sonunda çek tanımladılar..

Yani sadece Amazona özel çalışıyorlarsa eğer bu amazona büyük bir artı olur zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Yani sadece Amazona özel çalışıyorlarsa eğer bu amazona büyük bir artı olur zaten

Alıntıları Göster

sadece kendi pontansiyeli zaten yeter

hatta amazon flex sistemini getirrilerse bence büyük bir atak yaparlar,

• Benim gözlerim yanlış görmüyor değil mi?Bu bir rüya değil değil mi?Gerçekten bu ülkede böyle bir kargo şirketi var mı?Hayretler içerisindeyim şu an  

"BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA" diyesim geldi.

• Çok çok iyi.

• Kolaygelsin EKOL Lojistik firmasının alt şirketi. 1-2 Yıldır sektördeler. Arkalarında sağlam ve başarılı bir yazılım ekibi var. Yeni bir oluşum ve Amazonla anlaşarak zaten mükemmel olan hizmet kalitelerini çok güzel reklam ediyorlar. Umarım ileride bu ya da bunun gibi firmaları tüm illerimizde daha sık duymaya başlarız.

• terörist ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzerezumzum

terörist ne alaka

Abi terörist değil tröst ikiniz de mi yanlış okudunuz

• Amazon dünyanın en büyük (genelde değişiyor ama yüksek şansla) şirketi zaten. Türkiye piyasasını bir nebze ayakta tutan bir şirket. Dolar üzerinde bile etkileri var lakin zaten güven ortamını biraz onlar sağlıyor ticarette.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de geçtiğimiz günlerde Amazon 'dan kitap almıştım.
    Öğleden sonra almama rağmen sonraki gün elime ulaştı.

• ayrıca amazonda iade sistemide farklı 14 gün değilde 30 gün içinde iade edebiliyosun

• tröst nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzerezumzum

tröst nedir

Kapitalistin ağa babası, tekelleşmiş burjuvazi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.