Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (915. sayfa)

5 sn
331.745
Cevap
8.115
Favori
72.902.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reyiz

Iki modelinde 55 inchini kullandim nu7500u bulutlanma sorunundan iade ettim ama oyun performansinda sorunu yoktu. Pus7303 ise 55inch olani oyunlarda basarisiz banding oluyor ayni sorundan muzdarip bir cok kisiyi duydum lakin goruntu kalitesi olarak nu7500den daha iyi bir model. Ben sansimi denemek icin 50pus7303 siparisi gectim simdi l, ebati geregi sorun cikarmayacagini dusunuyorum umarim sorunsuz kullanirim.
    Dostum bende de aynı konu oldu; 55nu7500 almıştım sizle aynı sorundan iade ettim. Amazon sorunsuz şekilde ürünü geri aldı ve geçen hafta 50pus7303 aldım. Bende 50 inç olmasından korkuyordum çünkü 55 inç bile salonumda ufak gözüküyordu ancak Ambilight özelliği sayesinde sanki TV daha büyükmüş etkisi yaratıyor göz yanılsaması olarak. Standart PS4 kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım. Sonuç olarak çok memnun kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Huawei P Smart en çok kaça düştü bilgisi olan var mı?
    1243 tl olarak ayri konusu vardi. Su an 1279 tl altin,1281 tl siyah ve mavi renk. Bende alicam ama 1243 ü görünce aradaki 35 tl gozumde büyüdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

Cuma günü 3.364TL'ye aldım ve Pazartesi günü kuruldu.(31.12.2018) 3 gündür sabah akşam açık ve kullanımda inanılmaz memnunum.
    Gene Amazon'dan aldığım 55NU7500'den canlılık,renk kalitesi ve geri kalan tüm özelliklerde daha üstün bir TV. Bu fiyat oldukça iyi bence piyasadaki diğer rakiplerine bakınca
    -Ambilight-3 gerçekten fark yaratıyor

Alıntıları Göster
    Selamlar. Amazon'dan TV alırken satıcı da Amazon muydu acaba? Ben de bir TV almayı düşünüyorum da, kargo kısmı düşündürüyor. Umarım düzgün taşınır.

Gerçi kurulum için (55 inç) servis geldiğinde kutuyu açıp bakıyor, sorun varsa tutanak tutuyor değil mi? Sonrasında tutanakla birlikte Amazon'a geri gönderiyoruz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• glazer kullanıcısına yanıt
    Ozaman hiç sorun yaşamamanız dileğiyle iyi günlerde kullanın. 55pus7303 modeli maalesef banding sorunu barındırıyor o yüzden iyi ki 50 almışsınız bugün kargoya vereceğim umarım sorunsuz iade gerçekleşir ve bende sizin gibi 50inch olanı sorunsuz kullanırım bunda da sorun çıkarsa gözü karartıp xf9005 alacağım zira
  • yahu bu amazon fiyatlarla niye dansöz gibi oynuyor,bazı fiyatları piyasadan iki kat pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepetteki ürünlerin yarısından fazlasının fiyatları arttı. Amazonda artış var.
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    Kurulum yapıldıktan sonra mı iade ettiniz?

• Forumda Amazon Türkiye yetkilisi falan var mı? hesabı askıya aldılar, istedikleri belgeleri göndermeme rağmen hala açılmadı. Şu süreci nasıl hızlandırabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igorparker

Selamlar. Amazon'dan TV alırken satıcı da Amazon muydu acaba? Ben de bir TV almayı düşünüyorum da, kargo kısmı düşündürüyor. Umarım düzgün taşınır.

Gerçi kurulum için (55 inç) servis geldiğinde kutuyu açıp bakıyor, sorun varsa tutanak tutuyor değil mi? Sonrasında tutanakla birlikte Amazon'a geri gönderiyoruz sanırım.

Alıntıları Göster
    Tabi satıcı Amazon'du ve Amazon olmasına dikkat ediyorum. Çok hızlı ve sıkıntısız çalışıyorlar (malum MNG haricinde)
    Bana gelen kutuda 1 delik vardı ama beyaz köpüke kadar gelmemişti; birde tv yi ters koymuşlar belli çünkü üst açma kısmı pislikten kahverengiydi ama kutunun içi tertemizdi ve TV de en ufak bir sıkıntı yoktu

Philips TR'yi aradığınızda kurulum için servise mecburi gerek olmadığını; kendinizin de kurabileceğini söylüyor.

Teşekkürler. Ben Sony'nin bir modeline bakıyordum, gerçi fiyatı arttı şu an, o yüzden Amazon'dan almayacağım herhalde.

Sony müşteri hizmetleri kutuyu açmamamı, servisin gelip açacağını söylemişti. Bu durumda Philips için kutuyu kargocunun yanında siz açmalısınız ama görsel olarak kusursuz olup cihazda taşıma kaynaklı sıkıntı varsa bunu nasıl tespit edebilirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrn001

Kurulum yapıldıktan sonra mı iade ettiniz?
    Evet kurulum yapıldıktan 15 gün sonra iade ettim; 30 gün boyunca iade hakkınız bulunuyor Amazon'da
    Ben mediamarkt tan aldım da 10. Gün cesaret edemedim.

• 30 aralıkta aldığım ürün hala Yakında gönderilecek durumunda. Express teslimat seçmedim çünkü beni kapsamıyordu büyük şehirler yazıyordu niye bu kadar geç yollanıyor kargo yahu?
  • Daha önce de 112,5 TL'ye düşen PS4 oyunu DETROIT: BECOME A HUMAN yine 112,5'a düşmüş. Satıcı Amazon

https://www.amazon.com.tr/Sony-Detroit-Become-Human-Oyun-PlayStation/dp/B07D9FV6NM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1546520599&sr=8-1&keywords=detroit
  • bende güvenilirliğini kaybetmiş bir site. şirket için aldığım iphone xs cihazına daha doğru düzgün fatura bile kesemediler.vergi no niye eklemediniz diye sorduğumda türkiye'ye yeni giriş yaptık.vergi no ya fatura kesemiyoruz diyorlar şaka gibi. sırf bu yüzden iade ettim aldığım indirimli ürünü. şirket için bir şey alıyorsanız iyi düşünün.
  • hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Ben 55nu7500ude 55pus7303ude kurulumdan sonra iade ettim ikisinide amazondan almadim ama yasa geregi 14 gun icinde cayma hakkiniz var. Bu hak urunu 1 2 saat gibi herseyini test edebilecek bir gozden gecirmeyi kapsiyor aksi halde panel saati artmissa satici iadeyi kabul etmeyebilir.

• mangora kullanıcısına yanıt
    Bu gün ben de aynı nedenle indirimli ürün almaktan vazgeçtim
    Yardım kısmında bu bilgiyi vermişler
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Bu amazondan alışverişte iysico ne oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet43 -- 3 Ocak 2019; 18:0:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eohni

Bu gün ben de aynı nedenle indirimli ürün almaktan vazgeçtim
    Yardım kısmında bu bilgiyi vermişler
    Aynı konuyu 15 gün önce maliye bakanlığına şikayet ettim zira yaptıkları uygulamanın yasal dayanağı yok. Yani siz nereye isterseniz oraya kesmek zorundalar

• 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.