Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (509. sayfa)

5 sn
354.400
Cevap
8.415
Favori
77.154.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1622 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazonun bi adı var, katılıyorum her türlü göndermek zorunda. Bence çağrı merkezi personeli sırf bu yüzden isterseniz iptal edebiliriz diye zarfladı. Gönderirler ama bakalım ne zaman. Cumaya kadar herhangi bir aksiyon alamazsam amazon'a yazmayı düşünüyorum.
  • Evet iade konusun da ki saçmalıklar da zirvedeler gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar uygun bir bluetooth kulaklık var mı? Jbl, beats olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Arkadaşlar uygun bir bluetooth kulaklık var mı? Jbl, beats olabilir.
    urun.n11.com
    Jbl T500bt Bluetooth Kablosuz Kafa Bantlı Kulaklık Call And Music - n11.com
    https://urun.n11.com/kulaklik/jbl-t500bt-bluetooth-kablosuz-kafa-bantli-kulaklik-call-and-music-P295058398?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Vaktiniz varsa takipte kalın. Yine satabilirler ya da BF'yi bekleyin. O zaman kura bağlı olarak daha uygun fiyatlar yakalanabilir.

Alıntıları Göster
    Psusdayim😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Bu durum hepsiburada'da da var beyler. Aynı durumu yaşadım sipariş verdim, 10 dakika sonra farklı model sipariş verdiğimi fark edip ulaşmaya çalıştım ki biliyorsunuz hepsiburada resmen çağrı merkezi yokmuş gibi davranıyor sitenin herhangi bir yerinde numara göremezsiniz. Velhasıl akşam 8 gibi numarayı bulup ulaştım ve bana siparişiniz hazırlanıyor olarak güncellendiği için iptal edemeyiz denildi. Ürünü teslim almazsanız iade gerçekleşir dendi. Taksitli işlemlerin iadesi de taksit taksit yansıdığı için ürünü teslim almak durumunda kaldım
  • Sen kara cuma dedin adam süper cuma dedi o kadar amma uzattın konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

sayın yöneticiler black friday veya türkce adiyla kara cuma dedim diye konuda gezinen troller var.lütfen her yıl aynı olay.bu troller yüzünden konular kirleniyor.lütfen bu kişiler hakkında en agır ceza verilsin.yıllardır aynı dava bi aşamadık şu işleri. konudaki arkadaşlardanda yardım istiyorum.konuda provokatörler var.cok dikkatli olsun.
    Bf turkesi nedir farkli biseymi. Entresan enteresan muhabbetler işte olma cahille muhattam devami söylemeye Gerek yok

• Şu an 5.100den tekrar stok açtı amazon. Sakın stok yok vs şeklinde arayan olursa pasif davranmayın hakkınızı arayın.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Şu an 5.100den tekrar stok açtı amazon. Sakın stok yok vs şeklinde arayan olursa pasif davranmayın hakkınızı arayın.

Amazon dedik bizi kurtaracak dedik ama belli ki denize düşünce yılana sarılıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Şu an 5.100den tekrar stok açtı amazon. Sakın stok yok vs şeklinde arayan olursa pasif davranmayın hakkınızı arayın.

Hocam belirli bir fiyattan belirli bir stok açmıştırlar. O stok bitince de normal fiyattan koymuşlardır. Yani indirimli ürün stoğu bitmiş olabilir.
    Zira biliyorsunuz Apple ülkedeki vergilere ek %20 zam yaptı.
    Amazon da piyasa canlansın, Türkiye' deki en büyük firma biziz algısı yaratmak ya da sırf rakiplerine gözdağı vermek için vs. ürünleri kampanyalı olarak zararına satmış da olabilir.

• Burası tartışma yeri değil muhalefet olup sayfayı kirletmeyiniz.İnsanlar indirim takibi yapmaktalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elexa

Hocam belirli bir fiyattan belirli bir stok açmıştırlar. O stok bitince de normal fiyattan koymuşlardır. Yani indirimli ürün stoğu bitmiş olabilir.
    Amazon da piyasa canlansın, Türkiye' deki en büyük firma biziz algısı yaratmak ya da sırf rakiplerine gözdağı vermek için vs. ürünleri kampanyalı olarak zararına satmış da olabilir.

Alıntıları Göster
    İndirimli stok fiyatından sipariş verebildik ve ödememizi aldılar. Sonra stok bitti demek ne kadar doğru? Rezalettir bu

• Hocam durum şu; Atıyorum elinizde 100 stok ürün vardır, sırasıyla 10 tane 1000 liraya 20 tane 2000 liraya 30 tane 3000 liraya vs vs şeklinde ürünü satarsınız. Ama daha sonra 1000 liradan alanlara ulaşıp stok bitti siparişiniz iptal diyemezsiniz. Hee diyorsanız da tekrar 2000e satışa devam edemezsiniz. Bu yapılan adiliktir yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elexa

Alıntıları Göster
    Üstat bu dediğiniz mantıklı değil.

4300 e satıyorsan ve alıyorlarsa daha sonra da 5100 den satıyorsan herkese göndermek zorundasın. 5100 e göndereyim. 4300 e göndermeyeyim derse olmaz. Satmayacaksın kardeşim. Zaten stok problemi olanlarda sepetten silindi hiç alamadı. Ama stoktan yakalayanlara yok demeleri ayıp

• 3 saattir aralıksız s9 plus için f5 yapıyorum düşmedi herhalde düşmez artık

• herkesi mi aradılar ben hiç birşey anlamadım. kaç kişinin siparişi iptal?

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.