Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3505. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 67 Misafir (7 Mobil) - 69 Masaüstü13 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35033504350535063507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tamam dediğiniz gibi olsun Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Geçen gün '' gitti gidiyor'' üzerinden Lg smart tv aldım.

ürün elime sorunsuz ulaştı. televizyon benim evde kullandığım modemle uyum sağlamadı ve wifi de sürek kopma bağlantı hatası verdi.

aynı gün gitti gidiyor müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. hiç kullanmadığımı geri iade etmek istediği söyledim. müşteri hizmetleri televizyonu bana satan Gamers Arena yı aradı.

ürünü kutusu açıldığı için geri alamayacaklarını. ürünün 2 yıl Lg garantisi olduğunu. sorun varsa servisi aramam gerektiğini söylemiş Gamers Arena.

-Neden geri alamayacaksınız iade etmek hakkım dedim.

- kutusu açıldığı için 2. el konumuna düşüyormuş. Doğru yada yanlış tartışılır.

Ben bu ürünü Amazondan alsaydım Böyle bir diyalog yaşamazdım

Keşke Amazondan alsaydım.

Bu kadar uğraşana kadar internetten problemi araştırsaydın büyük ihtimalle sorunu çözmüştün. Modem ayarlarını değiştirerek bile o sorunu çözme ihtimalin var. Zor yolu seçmişsiniz.

• Geox spor ayakkabı 234-TL

Ayak numaranız 42 ise 41 oluyor. Yurtdışı fiyatı 100€

B08GYZMWC9

Edit: fiyat yükselmiş

B07SVPPM3R Bu model de güzel 296-TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otsukarcı -- 7 Mayıs 2021; 18:14:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nicosia kullanıcısına yanıt
    Hocam korkacak bir sey yok ben defalarca aramex le iade ettim.aynen dediginiz gibi yapiyorlar bir kac gun icinde iadeniz yatiyor
  • rageofdynax kullanıcısına yanıt
    O zaman büyük ihtimalle kampanya için stok ayarlıyorlar, laptopları bilmiyorum ama cep telefonlarında ahım şahım indirim uygulamıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07STLQKH6/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_11RDFB3ZKWMFB2HMPJPZ?psc=1

Yaz geliyor
    Geox U NEBULA L B-SUEDE Moda Ayakkabılar Erkek
    42 numara 292₺

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Biraz tuzlu bir tadı vardır, fakat sizi boğan mentolle karşılaşmasınız sadece bir haftalık süreç bitince diğer macun ları şekerlliğinden kullanmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 7 Mayıs 2021; 18:7:58 >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Üstad bunu alacağıma 40 50 liraya deri sandalet terlik satılıyor amazonda faststep marka onu alsan hem paran cebinde kalır hem konforu görürsün terliği harika günde 2 3 saat yürüyorum hiç vurmadı ayağımı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • panlist P kullanıcısına yanıt

Cep telefonunda indirim olmamasi,

1. stok yapamiyor
    2. maliyeti belli.

zararina satamayacagindan piyasa ile ayni oluyor.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Biraz geç kaldım yazmak için ama 10-15 gün önce kod paylaşımını tek başına şahsi olarak yasaklayan denizciserkan adlı yöneticinin açıklamasından sonra biz bunu sorguladığımızda mesajlarımızı silip bana ban atmıştı. Kendisinin özel mesajları falanda kapalı bu arada. Alıntıları silip, keyfi ban atınca güç zehirlenmesi yaşadığını anladım ve forum destekten yardım istedim banımı ertesi gün kaldırdılar sağolsunlar. Daha sonra başka yönetici gelip, kod paylaşımıyla ilgili alınan karar yok serbest denilince tek bir yöneticinin bağımsız hareket ettiğini görmüş olduk.

Demem o ki kod paylaştınız diye ceza alırsanız forum destekten yardım isteyin ve yazılan herşeyi açık açık belirtin.

2005ten beri üyeyim ve bu forum dayanışmanın yüksek olduğu platform, telegram gibi ananomcilerin mekanı değil. Kod paylaşımının sebebini araştırmak yerine kafasına göre yasaklayıp, telegram ve müzmin satınalma botlarına çözüm bulamamak daha da kaosa sebep olurdu. Ben hiç görmedim bu konuda sıcak fırsat paylaşan yönetici varmı? Yada konu açan? Pek rastlamadım açıkcası. Burası tamamen üyelerin gönüllü olarak yaptığı dayanışmaya bağlı dönen platform. Bunu da hatırlatmakta fayda var.

Eyyomlamam bukadar

• deresay kullanıcısına yanıt

hocam teşekkürler 1 adet aldım.

• AİGUN kullanıcısına yanıt

kendim çözdüm ve internette çözümü yok

• Salata Kasesi Ve Rende Kabı Mavi Renklihttps://www.amazon.com.tr/dp/B079D3NLJP/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_JYG3GE6FY9ECBV6GVDBC

Stokta fazla kalmadı. 28 TL ye 1 tane aldım. Diğer sitelerde minimum x2
  • phoenixae P kullanıcısına yanıt

Selam hocam, geldi mi siparişiniz?

• akenatons kullanıcısına yanıt

Satıcı amazon değil alınmaz.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Niye alınmasın elektronik ürün değil ki. Kaldı ki muhatabınız yine amazon iade konusunda.

Bu arada satıcı da amazon.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 7 Mayıs 2021; 20:40:27 >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt

Geldi çift akü çıktı (kutuyu açarken yanda etiket vardı onu keserek açtım yani daha önce açılmamıştı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenixae -- 7 Mayıs 2021; 20:40:20 >
  • 
Sayfa: önceki 35033504350535063507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.