Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3507. sayfa)

5 sn
330.606
Cevap
8.106
Favori
72.630.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35053506350735083509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wadjet

Way. çok güzeller ya.

Nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. 5 TL nedir. Kaç tane alacağımı şaşırdım,şimdi işin yoksa tablo beğen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun 😁
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Telegram botları çekiyor benim paylaştığım ürünü bile 3-5 max 10 dk ara ile çekip gruplarında paylaştıklarını gördüm.

Link paylaşınca telegram botları çekiyor. Kodları da çekiyor ama kodların arasına virgül koyunca çekemiyorlar veya harf eksik olunca çekemiyorlar.

Siz beğenene kadar ben iki tane salladım hocam :D Osmanlı tuğralı vardı son 1 arka plan simsiyah gerçekten merak ettim onu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Resmen bedava. Teşekkürler 7 tane aldım.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Ben 5-10 tane almistim hediyelik 30x40 lik olanlar baya güzel ama bazen nemden dolayi düz şekli bozulmuş olanlar olabiliyor, ve 4 adet çift taraflı bant çıkıyor duvara yapıştırmak için ideal,

• Tablolardan ben aldım arkadaşlar. Kalite olarak vasat. Arama kısmın markayı yazarsanız dörtlü beşli ve üçlü olanları da göreceksinizdir. Küçükleri benim hoşuma gitti. Büyüdükçe kalite çok kötü hale geliyor. Yuvarlak büyüklerde üstündeki şeklin ne şekli olduğunu göremedik kaliteden, o derece. Beş küçük, bir takım, dört büyük sipariş etmiştim. Büyükler iade olacak
  • Evime koymaya utanirim, millet üstüne atlamiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peaceb -- 8 Mayıs 2021; 3:13:16 >
  • B08L7ZNABCDL6P

aradaki abcd'yi silin.

grundig gsb 950 2+1 soundbar. 3 aydır kullanıp memnun kaldığım bir ürün. 1.5 aydır fiyatı hiç düşmemişti. şu an 1997'den 1797'ye düşmüş durumda.

• bayramtrn kullanıcısına yanıt
    Alman malı, gayet kaliteli ürün. Bitmiş o fiyata

• kariyo K kullanıcısına yanıt
    Küçükleri 30*30 olanlar mı acaba
  • ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt
    Küçük olanlar 3-4 adetli takım olanlar, piksel yoğunluğu daha fazla olduğu için küçük olanlar daha net ama büyükler de dibinden bakilmadikca gayet fiyatına göre ideal, alirken beğenmediğiniz olursa hediye edin yada 5₺lik ürün olduğu için apartmanda merdiven duvarına yapıştırmak güzel oluyor...

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

B08L7ZNABCDL6P

aradaki abcd'yi silin.

grundig gsb 950 2+1 soundbar. 3 aydır kullanıp memnun kaldığım bir ürün. 1.5 aydır fiyatı hiç düşmemişti. şu an 1997'den 1797'ye düşmüş durumda.

Hocam bu üründe en fazla merak ettiğim ve almak için tek nedenim Atmos özelliği.. Buna uygun medya, kodek ve donanımla bu özelliği test etme imkanınız oldu mu? Sanallaştırarak veya kağıt üzerinde mi bu işlevi gerçekleştiriyor yoksa bizzat kanallara ayırarak rijit şekilde mi veriyor?

Hayallerde q950t var ama rakamı gözönünde bulundurunca 3-5 sene daha hayal olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkemxre -- 8 Mayıs 2021; 4:26:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkemxre

Hocam bu üründe en fazla merak ettiğim ve almak için tek nedenim Atmos özelliği.. Buna uygun medya, kodek ve donanımla bu özelliği test etme imkanınız oldu mu? Sanallaştırarak veya kağıt üzerinde mi bu işlevi gerçekleştiriyor yoksa bizzat kanallara ayırarak rijit şekilde mi veriyor?

Hayallerde q950t var ama rakamı gözönünde bulundurunca 3-5 sene daha hayal olacak

Alıntıları Göster

hocam 2.1.2 kanal cihaz. yani sanallaştırarak gerçekleştiriyor. benim tv de atmos özelliği yok. bilgisayarda var. bilgisayardan hdmi ile bağlayıp 2 adet atmos film izledim. tabi 5.1 , 7.1 surround atmos performansı beklememek lazım ama yine de çok iyiydi bence fiyatına göre. cihazın ayrıca müzik performansını beğeniyorum.

• deresay kullanıcısına yanıt
    90 liraya dusmus simdi de

asla tavsiye etmem çok ince 3-4mm falan geldiğinde de zaten eğri geldi yapışkanları tam oturmadı bile

• Yorumlarda bir süre sonra yanlış veri sunduğu yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 35053506350735083509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.