Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3392. sayfa)

5 sn
331.669
Cevap
8.115
Favori
72.882.191
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33903391339233933394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim insana yaramaz abi. Güzel bir şey ama şimdi adamın biri 100-200 TL lik şeyi girip iade açmayacağı ne malum bir problem yokken. Diyeceksin ki sen mi kurtaracaksın Amazon’u? O da doğru 😂 Böyle suistimale açık şeyler hoşuma gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahadirAykt -- 20 Nisan 2021; 19:2:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BahadirAykt

Bizim insana yaramaz abi. Güzel bir şey ama şimdi adamın biri 100-200 TL lik şeyi girip iade açmayacağı ne malum bir problem yokken. Diyeceksin ki sen mi kurtaracaksın Amazon’u? O da doğru 😂 Böyle suistimale açık şeyler hoşuma gitmiyor.

benmi düşünecem abicim adamları.çocuklara kraker büskivi çitos aldım ayrı ayrı kutulara koyup yollamışlar beni hiç alakadar etmez benim ürünüm gelsinde nasıl gelirse gelsin sende takma kafana  .bunlar şuan piyasaya yeni girdikleri için pire için yorganı yakıyolar dediğim gibi para *ok gibi adamlarda.bence aksine piyasayı ele almak için ellerinden geleni yapacaklar para var isteseler hepsiburadayı n11 bile alır adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan4554

hocam bu filiz tiryakiden güzel tadı ve cam gibi çayı oluyo memnun kalırsın önceden içmiştik.

Alıntıları Göster

Anladım hocam teşekkür ederim haber için, kalsın evde baya çay içiliyor da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta aldığım yarım kg dökme çayı iade etmek istedim. İade politikasına Uygun değil dedi. Hiç açılmamış bir ürünü iade almaması biraz tuhaf geldi. Diğer alışveriş sitelerinde böyle birşey olsa şaşırmadım ama Amazon da şaşırdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Geçen hafta aldığım yarım kg dökme çayı iade etmek istedim. İade politikasına Uygun değil dedi. Hiç açılmamış bir ürünü iade almaması biraz tuhaf geldi. Diğer alışveriş sitelerinde böyle birşey olsa şaşırmadım ama Amazon da şaşırdım.

Şırınga ile içine bir şey enjekde etmediğini kimse bilemez doğru karar amozon kutlarım

• webco W kullanıcısına yanıt
    Normalde düşünce doğru ancak

Otu b.ku iade alan kıllı makineleri kontrol etmeden alan şirket kapalı paket çayi almamasi tuhaf.

Şırınga olayı hasta ruhlu insanlarin işi olabilir sadece. Bu benim aklıma gelmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 20 Nisan 2021; 19:54:55 >
  • Verilen kodlari nasil kullaniyoruz

• mitescere kullanıcısına yanıt

Hocam merak ettim. Çayı niye iade ettiniz.

Eğer bozuk, patlak vs çıkmadı ise...

Kullandığınız, beğendiğiniz bir çay ise zaten göndermezsiniz.

Hiç kullanmağınız bir çay ise kullanmadan bilemezsiniz.

Belki aldıktan sonra kötü yorum okudunuz ama yorumlara bakıp almalı idiniz.

Bana garip geldi?

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır damak zevkime Uygun çay arıyorum. Kamelya çayını da alıp denemek istedim ama evdekiler biz onu yıllar önce içtik pek iyi değil dedi. Ben de madem açılmadı iade edip başka bir çay alıp denemek istedim. Zaten yeni çayı iade etmeyi denemeden almıştım.

Herkesin damak zevki farklı olduğu için yorumlara da pek güvenmiyorum.

• Arkadaşlar amazon hic kendisi Xiaomi mijia 1c robot supurge satti mi? Denk geldgniz oldu mu?

• eyvahfilvar kullanıcısına yanıt

Hocam indirim düşmüş hali mi önemli yoksa düşmemiş hali mi? Faturada bu 25tl indirim kodu yazıyor mu hiç

• Amazon ,umarım temel tüketim malzemeleri satışından vazgeçer. İade kolay diye ; sıvı sabunun içini boşaltıp farklı sabun koyup iade edenler yüzünden adamlar memleketi terkedip gitmezse iyi. Ayrıca ,ana konuda bulaşık süngeri ne kadar önemli olabilirki linki paylaşılır bunuda anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namen77

Verilen kodlari nasil kullaniyoruz

dostum amazona girip arama çubuğuna yapıştırıyorsun.

• Evde çoluk çocuk varsa iş görür, ben aldım şekil verip akrilik boyayla boyanıyor, kendi kendine kuruyor. sondaki iki rakamı silin

B08FXN5BY516

Şekil VK500KHV Kil Hamuru, 500 Gr

Önerilen Satış Fiyatı:₺17,00

Fırsat Fiyatı:₺10,58

• quote:

Uzun zamandır damak zevkime Uygun çay arıyorum. Kamelya çayını da alıp denemek istedim ama evdekiler biz onu yıllar önce içtik pek iyi değil dedi. Ben de madem açılmadı iade edip başka bir çay alıp denemek istedim. Zaten yeni çayı iade etmeyi denemeden almıştım.

Dolap hesabımda doğadan geleneksel karadeniz bergamot aromalı çay satıyorum 50/30 çekle çok uygun fiyata geliyo. 1 kilosu 15 tl’ye geliyo Düşünürsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 20 Nisan 2021; 22:37:19 >
  • Beyler taşınabilir SSD almayı düşünüyorum yardımcı olabilen çıkar mı fırsat, marka vs

• Amazona bakiye yükleyip ödemenin bi kısmını bakiyeden bi kısmını ise karttan çekebilir miyiz?

• Kiivii kullanıcısına yanıt
    Sipariş tutarınız bakiyeden fazla ise evet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evdekiler de bir yorumcu sayılır aslında, sizin de söylediğiniz gibi "herkesin damak zevki farklı" olduğu için açıp denemenizden başka bir seçenek yok :) hazır iadeyi de kabul etmedilerse deneyiniz, umarım damak zevkinize uygun çayı bulursunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 20 Nisan 2021; 22:56:56 >
  • 
Sayfa: önceki 33903391339233933394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.