Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3211. sayfa)

5 sn
331.659
Cevap
8.114
Favori
72.879.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32093210321132123213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şişirme fiyat bnce plastik sonuçta Ne olabilir ki yorumlarda köyü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün tencere paylaşan arkadaşa gülmüştüm bugün başıma geldi. 😃
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polti Forzaspira Slim SR90B 21, 9V Şarjlı Dik Süpürge Beyaz, 899 tl.

Dİğer site fyatları 2100'den başlıyor.

Fikrimi belirteyim, benim de böyle bir dik süpürgeye ihtiyacım var, ancak Dyson'a fazla para vermek istemiyorum. Bu ürünlerin yorumlarına baktım, 5'üzerinden 4 yıldız almış ancak bana fazla tatmin edici gelmedi. Uygun fiyat diye paylaşıyorum. 200 euro civarında Avrupa'da.

B07XS5GV1V

• isoux kullanıcısına yanıt

Hangi modeli tam olarak söylediğiniz?Ben de bu aralar bir tost makinesi bakıyordum.

• Amazon'un indirime soktuğu çoğu ürünün satılmayan ürünler olduğunu söyleyebilirim ama kanıtlayamam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle 1 stoklu ürünler ya iade olmuştur ya tek kalmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Şarj aleti dün gelmişti, Samsung türkiye garantili, m31s süper hızlı şarj yazıyor sorun yok orjinal ürün. Paylaşan arkadaşa tekrar teşekkürler

Hayırlı olsun hocam. Benimki de yolda. Asus ze554kl modelini kullanıyorum. Umarım benimkinde de problem olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hani bu son kalan 1-2 stokları ucuza kapatıp "lan bunu kim alır, neden alır" dediğiniz tipler var ya, aha da şu aşağıdaki tipler işte:

Son zamanlarda indirime giren tek stoklu her şeyi almış, sonra 3-5 katı fiyatlardan sokabildiği kadar sokmuş. Mesela o dinozor biblolardan ben de hediyelik aldım, 50'şer lira falandı. Piyasada 300 lira. Bu da almış, 240 liradan koymuş kendi marketine. Funko Pop'ların hepsi 1 stok çünkü amazon'dan alıp aynısını 3-4 katı fiyata koyuyor.

Şimdi buna serbest piyasa ekonomisi diyen olursa da alnını karışlarım, bu bildiğiniz ahlaksızlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enaykey -- 28 Mart 2021; 13:12:37 >

• riberry R kullanıcısına yanıt
    Ben de az önce Dökümix tost makinesi siparişi geçtim, zaten tek modelin farklı renkleri var sadece. Ben Inox renk aldım Çiçek Sepeti üzerinde Bizdeneve satıcısı resmi dağıtıcı sanırım. APPVARVAR1 kodu uygulamada ilk defa alışverişte 10₺ indirim sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Alıntıları Göster
    Kargoda var

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Hakkı 3 TL

• rageofdynax kullanıcısına yanıt
    Ben bunu almıştım,daha teslim edilmedi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• rageofdynax kullanıcısına yanıt
    İnternette bu markayı çok araştırdım yorumlarda hep bi süre sonra problem çıkardığı ve sonuç olarak Pek başarılı değil emsallerine göre diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname3343 -- 28 Mart 2021; 15:8:16 >
  • B087K4N8QP - Deico Day And Night 1000 Parça Puzzle - 29 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

B087K4N8QP - Deico Day And Night 1000 Parça Puzzle - 29 TL

Fiyat iyiymiş, güvenlik uyarısı da enteresan:)

• quote:

Orijinalden alıntı: enaykey

Hani bu son kalan 1-2 stokları ucuza kapatıp "lan bunu kim alır, neden alır" dediğiniz tipler var ya, aha da şu aşağıdaki tipler işte:

Son zamanlarda indirime giren tek stoklu her şeyi almış, sonra 3-5 katı fiyatlardan sokabildiği kadar sokmuş. Mesela o dinozor biblolardan ben de hediyelik aldım, 50'şer lira falandı. Piyasada 300 lira. Bu da almış, 240 liradan koymuş kendi marketine. Funko Pop'ların hepsi 1 stok çünkü amazon'dan alıp aynısını 3-4 katı fiyata koyuyor.

Şimdi buna serbest piyasa ekonomisi diyen olursa da alnını karışlarım, bu bildiğiniz ahlaksızlık.

Kim bu?

• 
Sayfa: önceki 32093210321132123213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.