Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3212. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 85 Misafir (1 Mobil) - 89 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
331.721
Cevap
8.115
Favori
72.892.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32103211321232133214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldım hocam teşekkürler. Bizim çocuk 7 yaşında neyseki. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Yuh 4 dk dememiş

Ben teşekkür ederim alamadık fakat çok mu zor anlamıyorum kişilik yoksunu şahsiyetler

Edit Teşekkür ü borç bilene tenzih ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 28 Mart 2021; 14:56:56 >
  • truckerdriver kullanıcısına yanıt
    Hocam sakin. Stok bir adet zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Geçen sene 3lü paketini almıştım 1 tanesini zor bitirip diğerlerini köşeye kaldırmıştım. şimdi baktım floss modeliymiş. colgate her açıdan daha iyi. hemde daha uzun kolay bitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben teşekkür ederim hocam sadece bir adet tek versiyon indirimdeydi zaten :)
    Porko hocam iyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Seko -- 28 Mart 2021; 15:6:46 >
  • dnt2541 kullanıcısına yanıt
    Hocam alman malı alın bu İtalyanların malları alman malı gibi kaliteli olmuyor arabaları da öyle 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: noname3343

Hocam alman malı alın bu İtalyanların malları alman malı gibi kaliteli olmuyor arabaları da öyle 🙂

Yapmaaaaaaa, italya fiat tan ibaret değil, maseratisi var ferrarisi var. : ))

• İyide ferariyi baz alırsan almanında ona denk arabası ile kıyaslarsın o kıyaslama olunca eminim alman yine iyidir mesela porsche. İkisinide bilmediğimden bişi diyemicem 😁

• rageofdynax kullanıcısına yanıt

Ürün plastik sanırım ondan böyle, gerçeği çelikten yapılma oluyor.

• Denizli Concept ISS-MAM-0620525 Issimo Home Pinkybell Ranforce Tek Kişilik Nevresim Takımı

₺82,99

B07DGGGCLT

EDIT: STOK 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucaktamircisi -- 28 Mart 2021; 15:43:58 >
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Bulamadım kardeş
  • 
Sayfa: önceki 32103211321232133214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.