Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2147. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 96 Misafir (2 Mobil) - 101 Masaüstü7 Mobil2 iOS3 Android
5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shure SRH440 Profesyonel Stüdyo Kulaklığı / ₺575,00 TL

https://www.amazon.com.tr/Shure-SRH440-Profesyonel-Stüdyo-Kulaklığı/dp/B002DP1FTU

• marakku kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zagmuk

https://www.amazon.com.tr/dp/B081VRTX8C/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT2_PL53Fb8SA0J9E?_encoding=UTF8&psc=1 22 tl. daha once ayni fiyata almistim dip fiyat olabilir

%51 Polyester oranı çok yüksek. Giyimi sağlıklı olmaz.

• Msı rx 5500 xt 1600tl bence iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın 4 senelik rx 580 lere 1200tl fiyat çekenlerden alacağımıza bunu alırız kaptım 1 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, eğer kulaklık konusunda özellikle de kulak üstü kablosuz modeller hakkında bilgi ve ilgi sahibiyseniz sizden şu an siyah renginin yüzde elli indirim gösterilerek 470tlye satıldığı Jbl 400bt modeli hakkında yorumunuzu alabilir miyim? Teşekkürler
  • LG 27GL83A 27" QHD 144Hz 1ms Oyun Monitörü: Amazon.com.tr

3290 lira, 27" 1440p, 144hz yenileme hızı ve 1 ms. Bu fiyata güzel bir ürün, muadilleri 4000 civarında gidiyor.

• Codegen CDG-SSD-10BC Codmax Type C USB 3.1 Bellek, NVME M2 SSD, Alüminyum Disk Kutusu

https://www.amazon.com.tr/dp/B0848PWB5J/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT3_c623FbWZ456VP?_encoding=UTF8&psc=1&tag=spydrop-20&ie=UTF8&language=tr_TR&th=1

Arkadaşlar bu modeli önerir misiniz? Fiyatının ederi midir?

Elimde boşta duran NVME var.

• MSI https://www.amazon.com.tr/dp/B07XZGG1Q5/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT3_9K53FbQPDZ1BZ?tag=web-desktop-forum-21&ie=UTF8&language=tr_TR

DAha iyi geldi. Freesync destekli direk. AMD ekran kartı seven monitör yani. Bir de VA panel. TN gibi renkler kötü değil. 1ms normal zaten. ALınabilir. Daha fikir alabilirsin etraftan. internete "alınır mı" gibi yorumlara bakabilirsin

• Her yönüyle değerlendirdiğimizde Asus daha iyi. İllâ 27" denemek istiyorsanız ve 2k'ya geçmek istemiyorsanız da başka bir model bakın derim.

• Elektrikli kahve makinelerinde indirim göremedim ya :/
  • macbook pro veya en az rtx2060lı laptoplarda uygun fiyatlı bir şeyler gören var mı
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

Ben o belirttiğim Asus monitörü ekran kartımı bağlayamadığım için almıştım 

2080 S vardı takasla aldığım, ancak monitörümde DP girişi yoktu, DVI ile oynuyordum. İşlemci/ram/anakart kısmında ise benim bilgisayar zayıf biraz. i7 4770k, 16 gb ddr3 ram ve z97 Pro Gamer anakart ile kullandığım 2080 S her gün beddua ediyor.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Ben de şahsen ASUS PG278Q kullanıyorum. Güzel. 4 yıldır çıt çıkarmadı. Bir tek Windows updateleri yüzünden "Turbo Refresh Rate" butonu çalışmıyor başka bir sıkıntısı yok. 60-120-144 arasında hızlı gidip gelmek içindi. Gereksiz 144 de kullanıyorum hep zaten. Peki neden Msi 'dan kötü dediniz, tam olarak hangi özelliklerine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Müzik/podcast dinlemek için çok kaliteli. Telefonla konuşmak temel amaç ise biraz daha araştırın, belki daha iyi bir model vardır. Bu zamana kadar kimseden bir sıkıntı duymadım, hatta özellikle sordum ses nasıl diye, ahizeden konuşuyorsun sandım, bir fark yok cevabı aldım. Kaldı ki dışarıda ve yola da yakın bir yerde yürüyüş yapıyorum genelde.

Bundan daha iyisi nasıl olur bilmiyorum ama daha uygun fiyatlısı olabilir. Bir şey çok dinlemiyorsanız sadece konuşma için pahalı bir oyuncak.

Birincil amacım müzik dinlemek/film seyrederken gecenin bir saati evdeki ses sisteminden çıkan ses yüzünden komşularla papaz olmamak. Bunun için Sony 900N çok işime yarıyor şu anda. (950'ye almıştım geçen ay, şimdi yine aynı fiyata düşmüş, 910N'yi az önce 899'a sattılar, sonra 999'a çıkardılar) (710N'yi 499'a düşürmüşler şimdi 750'ye çıkmış tekrar vs.)

Telefonla konuşma kalitesi de gayet yerinde, belki ben kapüşon içinde konuştuğumdan sıkıntı yaşamamıştım.

Kulaküstü sonuçta çok uzun süreler kullanılmaz diye bir tane de kulakiçi kablosuz arıyordum, ilk baktığımda WF-1000XM3'ü gözüme kestirsem de 900N kadar para vermek istemedim (999 idi) .O yüzden 10 gün önce WI310L aldım 199'a kodla 169'a geldi. (az önce kodsuz 139'a sattılar, sipariş verdim yeni geleni önceki siparişim yerine iade edecektim, sonradan iptal ettim, 30TL için uğraşmayayım hem de bu fiyattan başkası faydalansın diye)

Böyle olunca 899'a (hatta Worldcard ile @wadget :) :) 799'a geliyor ama işte kendimi tutmam lazım :) :) :)

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Sizde yani :) Biraz sabredin stoklar uçuşsun 4000serisi çıksın vs :D 3000e geçeriz yada 4000in alt serilerine.

• dreanland kullanıcısına yanıt

Eğer çok terleyen ya da uzun saçlı biriyseniz kullanamazsınız demeyeceğim ama arada can sıkabilir. Bir sürü yedek ped ile geliyor, koşarken düşmeyecek şekilde kulağınıza uygun doğru pedi kullanmalısınız. Ama ter konusunda sıkıntı olur.

• 700 ml dalin şampuan 100 ml yağ hediyeli 16,10 gayet iyi fiyat.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0873MJQB1/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT4_cX53FbNXG847Y

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Satarsın en kötü istersen :D

• sacramentum44 S kullanıcısına yanıt

O zaman uygundur, tam sizlik.

• Kingston a400 240gb alınır mı, ısınma problemi olduğunu gördüm acaba şans işimi.
    Bu olmazsa adata su650 120gb almayı düşünüyorum. Fiyatlar daha düşer mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21452146214721482149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.