Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2145. sayfa)

5 sn
330.981
Cevap
8.111
Favori
72.709.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung LC24RG50FQMXUF 144 Hz

Şimdiye kadarki en ucuz 144 Hz monitörü
    Fiyatı:1249 TL
    http://https://www.amazon.com.tr/dp/B07QV4C75Y?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novaz -- 20 Aralık 2020; 21:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

500/100 hediye kartını nasıl aldınız acaba ?

Hocam tarayıcıdan internet şube giriş yapıp, kartlarım kısmından alışveriş yapacağınız kart hangisiyle ona göre dijital kart oluşturup, alışverişi oluşturduğunuz dijital kartla yapmanız gerekiyor. Kart oluşturduktan sonra, alışverişten önce mobilden bu iki kampanyaya katılmanız gerekiyor. Ben banka kartı ile aldım ama kredi kartı ile de alabilirsiniz. 530/130da olabilir, kod faha önce kullandığım için deneyemedim.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

World Puan kampanyası ile fiyat daha da aşağı iniyor hocam. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

İptal edip tekrar alabilir veya musteri hizmetlerini arayip arada ki farki talep edebilirsiniz. İptal ederseniz kuponu tekrar kullandiriyor otomatik olarak

Hocan iptal edersem taksitli aldim. Onunla ugrasmak durumunda kalirim. MH ye bi yazayim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV Box HDR Dolby DTS Chromecast Medya Oynatıcı, Siyah

389 TL iken 30 kod ve 100 TL world puan ile 259 TL ye mal eden var mı?

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Müzik/podcast dinlemek için çok kaliteli. Telefonla konuşmak temel amaç ise biraz daha araştırın, belki daha iyi bir model vardır. Bu zamana kadar kimseden bir sıkıntı duymadım, hatta özellikle sordum ses nasıl diye, ahizeden konuşuyorsun sandım, bir fark yok cevabı aldım. Kaldı ki dışarıda ve yola da yakın bir yerde yürüyüş yapıyorum genelde.

Bundan daha iyisi nasıl olur bilmiyorum ama daha uygun fiyatlısı olabilir. Bir şey çok dinlemiyorsanız sadece konuşma için pahalı bir oyuncak.

• kc2003 K kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkurler. Yorumları pek iyi değil..
  • Donanımlarda indirim gören var mı?

AM4 anakart olur, ekran kartı olur, AMD işlemci olur, PSU olur.

• Ütü ve termosu tutturduk birde şarjlı vidalama bakıyorum.
    Fırsat yakalayan var mı acaba?
  • Fiyat uygun gelse de kavisli ekran için minimum olması gereken büyüklük 27" derim. 24" bir monitörde ekrana hâkim olduğunuzdan kavis istemezsiniz. Kaldı ki 4 ms, yani ekrana hâkim olsan ne olacak. Monitör ihtiyacı olan için fiyat sebebiyle uygun olabilir, ama çok ucuza alma durumu yok, çok başarılı oyuncu monitörleri var 1600-1700 liraya. Kavisli de değil.

• zipmaker kullanıcısına yanıt

kasada olur :)

• mekatronikçi kullanıcısına yanıt

Küçüğe 1 tane hediye aldım, teşekkürler.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B083YLJP52/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlT1_XF53FbTGBRDC8?_encoding=UTF8&psc=1
    Fiyatı uygun mudur acaba kodla beraber 130 a geliyor ve alınır mı sizce ?

Yine bir başka ürün yelpazesi ihtiyacı ile denk geldik. Ben de yeni bir sistem kuruyorum, ekran kartı haricinde 3700x-5600x-10700k işlemcili sistem düşünüyorum.

Denk gelirsek haberleşelim :)

Bende PSU bakıyorum. Birşey görürsem yazarım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Hocam tarayıcıdan internet şube giriş yapıp, kartlarım kısmından alışveriş yapacağınız kart hangisiyle ona göre dijital kart oluşturup, alışverişi oluşturduğunuz dijital kartla yapmanız gerekiyor. Kart oluşturduktan sonra, alışverişten önce mobilden bu iki kampanyaya katılmanız gerekiyor. Ben banka kartı ile aldım ama kredi kartı ile de alabilirsiniz. 530/130da olabilir, kod faha önce kullandığım için deneyemedim.

Alıntıları Göster
    500/100

• sacramentum44 S kullanıcısına yanıt
    130a nasıl düşürüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Xiaomi Mi Box S 4K Ultra HD Android TV Box HDR Dolby DTS Chromecast Medya Oynatıcı, Siyah

389 TL iken 30 kod ve 100 TL world puan ile 259 TL ye mal eden var mı?

world card kampanyasında world mobilden katılırsanız 500 tl üstüne 50 wp veriyor diğital kardda 500 tl üzeri alışverişe veriyor

• 
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.