Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xahmet1905 , ilkayla , ilkayla , muratdem88 , muratdem88 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 105 Misafir (1 Mobil) - 106 Masaüstü4 Mobil
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim bilgi için hocam

• bilkentli06 B kullanıcısına yanıt

rica ederim ne demek, yazan ve araştıran kişilere teşekkür etmek lazım esasen.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Şu an piyasadaki en düzgün teslimat firma diyebilirim, en azından benim için durum bu şekilde.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Olağan dışı bir şey olmazsa bundan sonra tüm teslimatların Kolay gelsin ile gelmesi için dua edeceksiniz.  Ekspres teslimatları belirlenen bölge içindeyseniz genellikle Kolay Gelsin ile gönderiyorlar. Prime öncesinde de 7.90 TL fark ile gönderiyorlardı. Şimdi tüm Prime üyelere ücretsiz oldu belirlenen bölge içindeyse.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sağolun arkadaşlar. Ekşi yorumları da çok olumlu. Siteleri de epey derli toplu ve canlı harita takibi bile var. Veya komşuya teslim, farklı adrese teslim vs. var. Bakalım inşallah diğer 3 taşra firması gibi moka sarmaz bunlarda sonradan.

Standart teslim olmasına rağmen dün akşam verdiğim sipariş bugün dağıtımda görünüyor.

Edit: Ürün 20 saat dolmadan teslim edildi. Prime etiketi ile geldi standart teslimat olmasına rağmen. Bravo adamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 15:43:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agt de kolay gelsin de benim bölgem olan Kadıköy'de en azından bana hiç sıkıntı yaratmadılar. Hatta pazartesi salı beklediğim kargolar cumartesi geldi agt ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Özet bilgiler, teşekkürler
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Alüminyum ısı alınca içindeki sıvıya alüminyum partikülleri geçiyor. Normalde aluminyumlarda ısıyı alttan verdiğinde bunu engellemek için önce biraz su kaynatıp alt tarafta yanmayla beraber bir tabaka oluşması ve böylece suyla doğrudan ısı alan yerin bağlantısı kesilmesi sağlıklı olandır. Sizin yazdığınız 5.kaynatma ile alüminyum değerinin düşmesinin sebebi bu tabakanın oluşması, bulaşık makinesinde yıkandıktan sonra tekrar uçması da bu tabakanın yok olmasından kaynaklı. Alüminyumda o tabakanın yok olmaması için lde ve yumuşak bir süngerle yıkamalısınız.

Ayrıca çelikte de en makbulü paslanmaz 304’tür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil_kku

https://www.amazon.com.tr/dp/B08HNBP8YB
    Ayakkabi 3 renk secenegi ve numaralar mevcut 109 tl. Galiba dip fiyat.

Kalıbı nasıl hocam ayağıma bazı ayakkabılarda 43 bazılarında 44 oluyor bu 43'ün 44'e yakın olduğu ayakkabılardan mı acaba ?

• Amazon Türkiye bizi gerçek bir tüketici olarak hissetirmeyi başardı. Verdiği hizmet, hızlı çözümler, sorunsuz kargolamayla gerçekten bir e-ticaret firmasından nasıl memnun kalınacağını yaşamış olduk.

Hepsiburada, trendyol , n11, gittigidiyor gibi firmaların hizmet nasıl verilir dersini alması gereken yerdir Amazon.

Fikrimce, Amazon Türkiye'de ki hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini zamanla arttıracaktır ve pazarın lideri konumuna gelecektir. Tek korkum ise, malesef kötü niyetli Türk insanımızın Amazon un verdiği bu güzel ve dürüst hizmete karşı nankörlük yapıp süistimal etme riskidir.

Bu yorumlarımı ; Amazon, Türkiye de hizmet vermeye başladığından beri alışveriş yapan birisi olarak yapıyorum.

Teşekkürler Amazon Türkiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: civil_kku

https://www.amazon.com.tr/dp/B08HNBP8YB
    Ayakkabi 3 renk secenegi ve numaralar mevcut 109 tl. Galiba dip fiyat.

babama aldım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Amazon Türkiye bizi gerçek bir tüketici olarak hissetirmeyi başardı. Verdiği hizmet, hızlı çözümler, sorunsuz kargolamayla gerçekten bir e-ticaret firmasından nasıl memnun kalınacağını yaşamış olduk.

Hepsiburada, trendyol , n11, gittigidiyor gibi firmaların hizmet nasıl verilir dersini alması gereken yerdir Amazon.

Fikrimce, Amazon Türkiye'de ki hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini zamanla arttıracaktır ve pazarın lideri konumuna gelecektir. Tek korkum ise, malesef kötü niyetli Türk insanımızın Amazon un verdiği bu güzel ve dürüst hizmete karşı nankörlük yapıp süistimal etme riskidir.

Bu yorumlarımı ; Amazon, Türkiye de hizmet vermeye başladığından beri alışveriş yapan birisi olarak yapıyorum.

Teşekkürler Amazon Türkiye.

Hocam yarın birgün Amazon sana bir terslik yaparsa bu kadar övecekmisin acaba ? Burası Türkiye adamlar Türk standartlarına göre ayak uyduruyor , sen memnunsun da senin gibi memnun olmayan ürünlerden şikayet eden kargolardan şikayet eden bir sürü kullanıcı yorumu gördüm ?

• Amazonda aldığım ayakkabının bedenini neden göremiyorum acaba 1ini iptal etmem lazım

• bazı ürünlerde tek beden kalınca ürünün adında direkt olarak beden geçiyor öyle olabilir.

• Maalesef ben de onu görüntüleyemedim. Müşteri hizmetlerine bağlanıp iptal etmesini isteyin.

• helsloot kullanıcısına yanıt

valla ben de yeni sipariş verdim. Spor ayakkabılarda 42.5 giyiyorum. Daha önceki lumberjack ayakkabım 42 di. Bununda 42'sinin olacağını düşünüyorum.

• helsloot kullanıcısına yanıt

Kardeşim adam Amazon sitesinden alışveriş yapan herkes çok memnun, şikayeti olan hiç kimse yok diye bir iddia da bulunmamış ki. Genel kanı olarak memnuniyet oranı yüksek bir alışveriş sitesi olduğunu dile getirmiş. Ve bu konuda arkadaşıma kesinlikle katılıyorum, diğer Türk alışveriş sitelerinin Amazon'dan öğreneceği çok şey var. Amazon işini iyi yaptığı için bugün dünyanın en büyük alışveriş sitesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünün sayfasına tekrar girip baktığınızda şu tarihte şu numarasını sipariş etmiştiniz şeklinde belirtiyor.

• Hanbars kullanıcısına yanıt

İyi de o zaman çoğul konuşmasın sanki herkes memnunmuş gibi yorum yapmış , Yazısına "Bence" diye başlayacak o zaman . Bu kişiden kişiye değişir , ben mesela bu sene Trendyol'dan memnun kaldım , ama bu her zaman böyle olacak diye bir kaide yok , yarın bir gün yamuk yapılırsa alışverişi keserim , bunlar şirket ilk önce her zaman kendini düşünür

• 
Sayfa: önceki 19992000200120022003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.