Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1999. sayfa)

5 sn
330.918
Cevap
8.109
Favori
72.691.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu amazon germany'de cidden güzel ürünler ve fiyatlar mevcut ama işte ürün aramak tam bir çile. Kategori yok bir şey yok. Fiyata göre sıralama yapmak bile yok. Sadece sol tarafta bir kaç tane marka yazıyor o kadar. Halbuki çok daha fazla marka olmalı. 400 sayfa arasında git gel yapa yapa da ürün aranmaz.

linki

Amazon.com.tr

• tşkler amazon kargo zamanında geldi farklı ürün gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dün ki fiyat yalnız baya baya çok iyiymiş. bugün ki fırsatta halen iyi. türkiye'de en az 4500 liradan alabilirsiniz bunu

Alıntıları Göster

Bunları sütlü kullanmak çile. Rahatlık diye alırsın, 1 fincan kahve alayım dersin, her kahvede süt haznesini temizlemen gerekir.

İçinde süt bırakamazsın bozulur, hazneyi dolaba koysan tortu yapar.

Breville kahve makineleri konusunda çok iyidir, tavsiye ederim ama manuel espresso makinesi alıp işe biraz merak sarar kendinizi geliştiriseniz, dışarda kolay kolay kahve beğenmezsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bunları sütlü kullanmak çile. Rahatlık diye alırsın, 1 fincan kahve alayım dersin, her kahvede süt haznesini temizlemen gerekir.

İçinde süt bırakamazsın bozulur, hazneyi dolaba koysan tortu yapar.

Breville kahve makineleri konusunda çok iyidir, tavsiye ederim ama manuel espresso makinesi alıp işe biraz merak sarar kendinizi geliştiriseniz, dışarda kolay kolay kahve beğenmezsiniz.

Alıntıları Göster

benim sütle işim yok hocam. kahvenin tadını sade sevenlerdenim. zaten süt bütün olayı bozuyor kahvenin inceliklerine gerek kalmıyor. en kötü çok süt isteyen biri olursa cezveden hallediyorum o işi. makinenin fiyatı baya iyi geldi aslında da mutfakta yer yok ya  

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam bu urun bayadir benim de radarimda fakat kapsul olusu beni dusunduruyor.kapsullerini nerden temin edebilirz bilginiz var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: netroshine

Hocam bu urun bayadir benim de radarimda fakat kapsul olusu beni dusunduruyor.kapsullerini nerden temin edebilirz bilginiz var mi?

kapsülsüz yapılmıyor mu ki? direkt kahveyi içine koysak o kolun öyle taksak onu yapmaz mı?

• albati kullanıcısına yanıt
    Aslında önce mokapot alıp onunla biraz bu işe girişip sonra makineye geçmek daha güzel olabilir, ne dersiniz?
  • quote:

dün ki fiyat yalnız baya baya çok iyiymiş. bugün ki fırsatta halen iyi. türkiye'de en az 4500 liradan alabilirsiniz bunu

Alıntıları Göster

hiç sormayın. kötü kaçırdık. üst modeli prima latte 2 de 1700 civaıydı https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GBRMSTD

• netroshine N kullanıcısına yanıt

Kapsülsüzde yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Aslında önce mokapot alıp onunla biraz bu işe girişip sonra makineye geçmek daha güzel olabilir, ne dersiniz?

Mokapot hakkında tecrübem yok fakat yapılış tekniği espresso makinesine pek benzemiyor. Yani tat olarak espressoya benzeyen bir kahve şekli ama yapılış tekniği bayağı farklı.

Bu konuda aeropress, espressoya daha çok benziyor. (basınçlı sıcak suyun ince öğütülmüş kahveden hızlıca geçirilmesi)

Ama siz -demleme ya da espresso- bir şekilde nitelikli kahve dünyasına girerseniz tazelik, öğütüm ve ekipman konularındaki tecrübelerinizi her alanda kullanırsınız tabi ki.

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt

Moka potta denemenizi tavsiye ederim hocam. Zaman zaman amazonda bir markanınki indirime giriyor. Paslanmaz çelik olanlarını öneririm.

• quote:

bu amazon germany'de cidden güzel ürünler ve fiyatlar mevcut ama işte ürün aramak tam bir çile. Kategori yok bir şey yok. Fiyata göre sıralama yapmak bile yok. Sadece sol tarafta bir kaç tane marka yazıyor o kadar. Halbuki çok daha fazla marka olmalı. 400 sayfa arasında git gel yapa yapa da ürün aranmaz.

linki

Amazon.com.tr

Kategoriye giderek satıcı Amazon Germany seçebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lucid dream

Kategoriye giderek satıcı Amazon Germany seçebiliyorsunuz.

Alıntıları Göster

teşekkürler

Aslında mokapotta da basıncı alttaki haznede kaynatırken 1,5 bara kadar çıkardığınız için makineyle hemen hemen aynı mantıkta yapılıyor ama makinede basınç çok daha yüksek olduğundan elbette makineninki kadar güzel olmayabilir, ben de tecrübe ettiğimden değil de okuduklarımdan öğrendiğim.

Bu arada en son paylaşılan makine 2015 modelmiş. Severin marka da paylaşılmıştı herşey dahil 1260 TL ama şimdi stokta yok. Breville ile Severin karşılaştırıldığında hangisi iyidir bilmiyorum ama.
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam, büyük ihtimalle sipariş vereceğim bunu,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler mehmet efendinin türk kahvesini çekirdek olarak nerde bulabilirim ?

• Mokapot ile espresso makinesi arasında lezzet olarak ciddi fark var arkadaşlar, ikisini de aktif olarak evde kullanan biri olarak söylüyorum. Espresso da basınç 9 bar bu arada.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Model bazında kıyaslayamam da Breville Avrupa'da İtalyan makinelerine en çok yaklaşan markadır. Bir dönem Bcg serisi öğütücüleri ülkemizde çok sattı, tam f/p ürünüydü hepsi. Enplus çok güzel kampanyalar yapmıştı.
    Alacak olsam önce Breville tercih ederim.

Üzerine ekleme yaparak SAGE markası da breville markasının yeni ismidir.

• Oppsional O kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Sanırım Breville yazanlar eski modeller.
  • 
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.