Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

8 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 25 Misafir (21 Mobil) - 6 Masaüstü27 Mobil1 iOS13 Android
5 sn
51.632
Cevap
2.838
Favori
12.445.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6358
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2838
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (901 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (452 mesaj) ŞAKACI (379 mesaj) zknmr (357 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29973 mesaj) Mobil (11759 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3532 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
459 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3935 Mesaj

evet hocam makalede geçiyor bunlar zaten okumuştum bende, bilgilendirme için teşekkürler.

|
    |
    sirphoenixx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar kargolar saat kaça kadar dağıtım yapıyor. MNG kargoya verilen amazon siparişim sabah dağıtıma çıktı ancak hala teslim edilmedi. Bilen var mı

|
    |
    Bu kitap seti gece düşmüştü indirime 3 tane idi 3 ünü de alacaktım sepete ekledik sabah eve bir geldim bitmiş.içimde ukte kaldı yeminle.8 lira dan satıldı normalde piyasası en ucuz 50 lira + kargo ücreti idi ama amazonda hemde kargo bedava ayrıcalığı da vardı ama sabah olmasıyla hemen bitti☹️

Ayrıyetten Amazon çok satan kitaplarda tekrar %50 indirim başlatmış

https://www.amazon.com.tr/dp/6057672429/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_1VMXFb819H32N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 1 Aralık 2020; 19:56:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj

firma yorumları çok kötü

|
    |
    ...::: ÇARŞI :::... kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    872 Mesaj

Ödemeyi tl olarak mı yapmalıyız yoksa dolar mı ?

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Ödemeyi tl olarak mı yapmalıyız yoksa dolar mı ?

yurt dışı amazon ise dolarla yapın.bankanızın kuru ile ödersiniz.tl yaparsanız amazonun kuru ki amazon yüksekten alır kuru.

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj

Az önce gönderi takip sitesinde teslim edilemedi şeklinde güncellendi. Bu tarz iş bilmez firmalarla nasıl anlaşma yapıyorlar çözemedim. Evime uzaklığı 10 dakika olan şubeden ürünü teslim edemediler. Hem amazona hemde mng kargoya eksi olarak yazıyorum bunu.

|
    |
    kaya_es kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.amazon.com.tr/HyperX-SoloCast-HMIS1X-XX-BK-Oyuncu-Mikrofonu/dp/B08KFL3SFV

16 Kasımda 716tl imiş,yeni bir model 2hafta önce çıktı keşke görseymişim direk yapıştırırdım

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 @4.0 Scythe Fuma 2 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ASUS Rog Strix Vega 64 | RAM: Crucial 16GB 3600 Cl16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Teğmen
    118 Mesaj

Haklısınız hocam. Daha önce yine bu Mng şubesi bütün gün kargomu dağıtıma çıkarmadı lazım olduğu için şubeye gidip almak istedim. Gittiğimde dağıtıma çıktığını söylediler 17.04te dağıtıma çıkartmışlar sistemden baktığımda boşa gittiğim için sinir oldum. Sonra ne mi oldu kargom 2 gün sonra teslim edildi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Saul Goodman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    758 Mesaj

Hesabınızda dolar varsa dolar ile yapın ekstrede de dolar ile ödeme yaparsınız hiç TL'ye çevirmekle uğraşmazsınız.
    |
    |
    EaGLe Power kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj

Melitta 1019-02 Molino Elektrikli Kahve Değirmeni 12 Aralıkta stokta diyor, satıcı Amazon Germany ancak fiyat kargo dahil 530 TL biraz teslimat geç gözüküyor ama piyasaya göre 150-200 lira daha ucuza geliyor. Ayrıca ürünü kullanmış olan varsa yorum yaparsa iyi olur almayı planlıyorum özellikle espresso öğütmek için.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B013EGDMM4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr34 -- 1 Aralık 2020; 20:30:49 >

Mng kargo yoğunluk olan çoğu yere mini hub diye bir şey açmış geçen benim kargom akşam 21.30 gibi teslim edildi. O saatte çalışıyor adamlar Allah yardımcıları olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaya_es kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozgurr34

Melitta 1019-02 Molino Elektrikli Kahve Değirmeni 12 Aralıkta stokta diyor, satıcı Amazon Germany ancak fiyat kargo dahil 530 TL biraz teslimat geç gözüküyor ama piyasaya göre 150-200 lira daha ucuza geliyor. Ayrıca ürünü kullanmış olan varsa yorum yaparsa iyi olur almayı planlıyorum özellikle espresso öğütmek için.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B013EGDMM4

delonghi kg79 ile aynı sanırım bu ürün ederi o kadar hocam

|
    |

Oda termostatı yerine programlanabilir vana kullanmak daha kolay değil mi şunun benzeri termostatlardan almıştım her odaya https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/danfoss-eco-2-dijital-programli-termostat-bluetooth_pdp_442652094 daha ucuz bir markaydı

|
    |
    efekan_02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Paralel ithalat demek garanti yok demek arkadaşlar. Parça lazım olsa, resmi distribütör parça satmaz size. Ona göre aldığınız riskleri bilin lütfen.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    63 Mesaj
    Bu outlet reyonunda var mı alınacak birşeyler??
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Benim mng kargolari yogun oldugunda ptt’yle getiriyorlar halinize şukredin

|
    |

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,266
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.