Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: batupng , DranzerBey , Zachilleus , Hüseyinxs , HCan35 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 77 Misafir (6 Mobil) - 71 Masaüstü11 Mobil3 iOS6 Android
5 sn
331.609
Cevap
8.113
Favori
72.867.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müthiş bir kağıt israfı. Ama gel gör ki hiç bir şey olmuyor kargoya. 4.kattan atsan bile sapasağlam duruyor. Ben bir sorun görmüyorum. Kağıtlar da geri dönüştürülmüş kağıt zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cagdass07 C kullanıcısına yanıt
    arkasındaki logoyu gördükten sonra anında kapamıştım, arkası boş olsa alırdım büyük ihtimalle ben de
  • cagdass07 C kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan. Umarım memnun kalırsın
  • Arkadaşlar kitaplarda büyük indirim var. Özellikle Zweig kitapları ve İlber Ortaylının bir ömür nasıl yaşanır adlı kitabı baya indirimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UA57

tam olarak prime ne yapıyor neden özel hissediyorsunuz

Alıntıları Göster
    bir tane döner ekmek parasına(gerçi 7 liraya döner ekmek kaldı mı emin değilim) koca ay boyunca kargo parası hayatından çıkıyor hem de alt limitsiz, ücretsiz hızlı teslimata sahip oluyorsun, özel indirim alıyorsun, video sistemine dahil oluyorsun, prime gaming kullanabiliyorsun.

daha ne olsun. 15 senedir aktif e-ticaret kullanıyorum. böylesini türkiye'de ne gördüm ne duydum... yalansa yalan de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Eylül 2020; 0:26:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Arkadaşlar kitaplarda büyük indirim var. Özellikle Zweig kitapları ve İlber Ortaylının bir ömür nasıl yaşanır adlı kitabı baya indirimde.
    var da hocam prime'a özel gösterdiği fiyattan alamıyorum ki niyeyse. Diğer ürünlerde bir sıkıntı yok ama kitaplarda böyle
  • iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Aa şimdi ben de farkettim. Acaba kendileri düzeltir mi yoksa iletişime geçeceğimiz bir mecra var mı?
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B014R2XVDY/
    Sony Mdr-Xb50Apw Kulakiçi Kulaklıklar, Beyaz => 149 lira

Bende mavisi var, neredeyse 1 yıl önce böyle bir fiyata indirimli almıştım.
    Tavsiye ederim. İhtiyacı olanlar alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Aa şimdi ben de farkettim. Acaba kendileri düzeltir mi yoksa iletişime geçeceğimiz bir mecra var mı?
    alanlar da muhtemelen sepet fiyatına bakmadan sipariş geçtikleri için bizim iletişime geçmemiz lazım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bir tane döner ekmek parasına(gerçi 7 liraya döner ekmek kaldı mı emin değilim) koca ay boyunca kargo parası hayatından çıkıyor hem de alt limitsiz, ücretsiz hızlı teslimata sahip oluyorsun, özel indirim alıyorsun, video sistemine dahil oluyorsun, prime gaming kullanabiliyorsun.

daha ne olsun. 15 senedir aktif e-ticaret kullanıyorum. böylesini türkiye'de ne gördüm ne duydum... yalansa yalan de

Alıntıları Göster
    biz nasıl üye oluruz bi yardım et
  • quote:

Orijinalden alıntı: UA57

biz nasıl üye oluruz bi yardım et

Alıntıları Göster
    https://www.amazon.com.tr/prime
  • Prime 3-5-7₺ alsaydıda şu kargo sıkıntısını yaşamasaydık.
    Bedava olunca herkes 3-5-7-10₺ ürünleri tek sipariş geçti ayın 15 ve 16 sinde verdiğim 2 ayrı sipariş daha kargoya verilmedi
    Prime gelene kadar sıfır sorundu... şimdi gelde kızma

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

https://www.amazon.com.tr/prime

Alıntıları Göster
    tşkler hocam.. sorunsuz geçiş yaptık
  • zknmr kullanıcısına yanıt
    Bende de sipariş sayfasında özür yazısı var gecikmeyle ilgili ancak normal karşılıyorum, 2 TL lik ürün alıp sipariş edenler bile var kargo ücretsiz diye. Düzelmesi çok sürmez, şimdi herkes yüklendi bir haftaya hevesi geçer çoğu kişinin bence
  • arkadaşlar bu prime üyelikte 1 sefer mi 7.90 tl ödüyoruz yoksa her ay mı ödeniyor ?
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Üyelik aylık. ama bu ay olmak istemiyorum bi sonraki ay olayım vs diye bilirsin

• Arkadaşlar gecikmelerin olmaması için AMAZONUN kendi filosunu uygulaması gerekiyor. Oda zaman içinde olacaktır.

Taşeronlar ile olan iş birliğini zamanla azaltacaktır.
    Trafikte Amazon prime ürünlerini dağıtan bi araç filosu örn:
    https://www.tiktok.com/@leineray31/video/6822636903683149062

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdass07 -- 18 Eylül 2020; 0:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknmr

Prime 3-5-7₺ alsaydıda şu kargo sıkıntısını yaşamasaydık.
    Bedava olunca herkes 3-5-7-10₺ ürünleri tek sipariş geçti ayın 15 ve 16 sinde verdiğim 2 ayrı sipariş daha kargoya verilmedi
    Prime gelene kadar sıfır sorundu... şimdi gelde kızma
    Prime'dan önce de sorun vardı. 2 defa total fiyatı 3500+ olan 2 ürünüm biri 3-4 gün, biri de 1 hafta geç kargolandı. Sadece teslim günü gelince mail atıp üzgünüz kargolayamıyoruz, şu tarihte sizde olmasını planlıyoruz dediler. Hatta iki üründe de alırken ne aynı gün teslim, ne ertesi gün teslim seçeneği vardı. Biri 2 hafta önce biri de 1 ay önce oldu. Ha oluyor evet arada aksilikler olabilir, bir başka ürünümde gece 00:05'te verip aynı gün seçmeme rağmen teee, 23:50'de bana gelmişti. Ama gece 3 te verip ertesi gün 12'de aldığım ürün de oldu Prime'dan önce standart kargo ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

alanlar da muhtemelen sepet fiyatına bakmadan sipariş geçtikleri için bizim iletişime geçmemiz lazım sanırım

Alıntıları Göster
    Mobil uygulamasından Prime'a özel fiyatlardan alınabiliyor kitaplar. Ben geçen öyle 7-8 tane aldım. O kadar kitap bile 50 lira tutmadı şaşırtıcı derecede.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Şu güne kadar sipariş veriyordum max 2. Gün elimdeydi.

İşte bu yığılmanın nedeni bedava olması
    1₺ dese veya buna yakın komik bir rakam belirlenseydi bu kadar üye ve yığılma olmazdı. Bedava ya... Bu duruma Kızıyorum.

• 
Sayfa: önceki 14381439144014411442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.