Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: goygoy06 , lordspear , J.sins Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 70 Misafir - 71 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
331.609
Cevap
8.113
Favori
72.867.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon üzerinden kod/kupon şeklinde indirimli alışveriş yapabilme yöntemi var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MelwiN kullanıcısına yanıt
    Yapılıyor fakat mevcutta kullanabileceğimiz indirim kodu var mıdır ? Mobil uygulamadan alışveriş olan bitmiş sanırım ilk 17 bin kişiyeymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B086X7QJXS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_h5-sFbYZQJ5BA
    22.23 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hönker

https://www.amazon.com.tr/dp/B086X7QJXS/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_h5-sFbYZQJ5BA
    22.23 tl
    bu tür ürünleri alırken ne kılından imal edildiğine dikkat edilmesi lazım diye düşünüyorum
  • AMAZONOKUL20 bu kodun süresi bitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

bu tür ürünleri alırken ne kılından imal edildiğine dikkat edilmesi lazım diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Hınzır kılı olması muhtemel. 👍

• kitap fırsatı muazzam oldu. hazır harry potter kutusu da indirimdeyken onu da aldım. kutu 13,8 lira tuttu.

• Omara kullanıcısına yanıt
    hocam harry potter kutusunun linkini atabilirmisiniz. 7 adet Yapi Kredi Yayinlarindan alarak kendi setimi 70 TL ye olusturdum, bu 7 kitap bu kutunun icine sigar mi?
  • sonraki sayfa S kullanıcısına yanıt
    hocam kutu yky sitesinde satılıyor. bugün çokça kişi harry potter kitapları almış olabileceğinden amazon dışı link paylaşmak sorun olmaz sanırım.

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/harry-potter-ozel-kutu.aspx

kargo dahil 13,80 oluyor.

sorunuza gelince hocam, yky sitesinde kutu içerisindeki kitaplar bizimkilere benziyor. daha önce konuda da bir arkadaştan duymuştum ben bu kutuyu. büyük ihtimalle sığıyor yani.

• Tam sipariş verirken kitapların fiyatı yükseldi.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Bir türlü sepeti uyduramadığım için alamıyorum ne yazık ki ama çok iyi fiyatlar.

• witcher evrenini alacaktım bugün biri benden önce davrandı, olan diğer fantastik kitaplar da ilgimi çekmedi ne yazıkki
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Aynen, tüm promosyonlu kitaplar tam alacakken yüzde 25 arttı maalesef. Çok uygun olacaktı alabilseydik.
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt
    Tam sepete ayar yapmaya çalışıyordum o anda yükseldi. Yükseldikten sonra eski fiyatını gördüğüm için de almam. Başka zaman artık.
  • Cuzdanimi arkadasimin arabasinda unuttum diye yarın alırım bari dedim ve yine bahtımi seveyim zam geldi kitaplara :D

• Yüzüklerin Efendisi-2 İki Kule (İngilizce) Kağıt Kapak – 1 Ocak 2019

Bunu yanlışlıkla İngilizce almışım:)

Aynı hatayı başka yapan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmQceR

Yapılıyor fakat mevcutta kullanabileceğimiz indirim kodu var mıdır ? Mobil uygulamadan alışveriş olan bitmiş sanırım ilk 17 bin kişiyeymiş
    Alış veriş yaptıktan sonra indirim kodu verdiği dönemlerde de şayet kod ile ürün alınmış ise kod vermiyor galiba. Kod kullanmadan ürün alırsan indirim kodu veriyor anladığım.

Geçenler de buraya arkadaşların yazdığı bir kod ile kulaklık aldım ve o dönemde alışveriş sonunda bir daha ki alışveriş için kullanılması için kod veriyordu. Öyle bir yazı çıktı bana ama kod vermedi.
  • gece gece masrafa girdik hocam donanımhaberi yer imlerinden çıkartıyorum artık :/ çok uyguna geldi kitaplar.
    5 tane hayri pıtır + yüzüklerin efendisi 3 kitap 187 tl yerine 98.5 tl tuttu.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

edit: 23:59 da almışım. ben aldıktan 1 dk sonra fiyatlar yükseldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyovsdinie -- 31 Ağustos 2020; 0:15:54 >
  • Vay be kampanyaya bak. Kitap fırsatını kaçırdık.
  • Deliormanli90 D kullanıcısına yanıt
    İngilizce olduğu için çok mutlu olarak aldım, İngilizce kitaplar Ateş pahası..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.