Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1393. sayfa)

5 sn
330.898
Cevap
8.109
Favori
72.688.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puma ve dockers alt giyim ürünlerinde çok güzel fiyatlar vardı ama bugün itibariyle hepsini geri çekmişler. Üzüldüm gece gece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar.Bir sorum olacakti amazonda indirim takip ederken sadece satıcı amazonu mu takip etmemi önerirsiniz yoksa tüm satıcıları mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dermestes544

İyi akşamlar.Bir sorum olacakti amazonda indirim takip ederken sadece satıcı amazonu mu takip etmemi önerirsiniz yoksa tüm satıcıları mi?
    diğer satıcılarda iyi indirim yok. amazon'u takip et yeter.

özellikle moda alanında iyi indirimler oluyor arada, ama hızlı olmak şart. akbaba çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dermestes544

İyi akşamlar.Bir sorum olacakti amazonda indirim takip ederken sadece satıcı amazonu mu takip etmemi önerirsiniz yoksa tüm satıcıları mi?
    bence amazon. diğerlerindeki nidirim genelde fiyat veya ürün hatası oluyor. göndermiyorlar. amazon satıcı da öyle bir sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Puma ve dockers alt giyim ürünlerinde çok güzel fiyatlar vardı ama bugün itibariyle hepsini geri çekmişler. Üzüldüm gece gece.
    geri mi çekmişler, anında tüketmişler mi?
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Levi's da aynı şekilde, bi' tane kot sepette duruyordu 140'dan 400 küsüre çekmişler.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir aynı fiyattaydı, geri çekmişler indirimi. Özellikle dockers pantolonlar 3 katına çıkmış fiyat olarak. Ben bir ümit son kez fiyat düşer alırım diyordum ters tepti.

• Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Game of Thrones kitaplarında 1 alana 1 bedava yapmamışlar nedense. Bazılarında var bazılarında yoktu.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Bir alana bir bedava mı vardı ben normal indirim sanıyorum :(

• Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Evet bazı kitaplarda indirime ek 1 alana 1 bedava vardı. Harry Potter seti 70 küsür TL bir fiyata geliyordu. 1 alana 1 bedava hala devam ediyordu ama indirimleri kaldırdılar bazı kitaplarda.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş güzel kampanyaymış, kaçırdık. Bir daha gelir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 1 Eylül 2020; 0:40:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Vay arkadaş güzel kampanyaymış, kaçırdık. Bir daha gelir umarım.
    Amazonda şu aralar sürekli kitap kampanyası oluyor. Genelde %50 indirim oluyordu bu sefer bazı kitaplarda 1 alana 1 bedava da eklemislerdi.

Ugreen kablolarda da iyi indirimler var. Ben laptop için şu kabloyu aldım. Açıklamada 60w diyordu ama 65w da sorun çıkarmaz herhalde :)

https://www.amazon.com.tr/dp/B082JL23TF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 1 Eylül 2020; 1:30:1 >
  • Bu Amazon’un kablo indirimlerinden Apple icin pd hızlı sarj destekli kablo ve şarj aleti alan oldu mu acaba ? Yorumlarını merak ediyorum.

• Dün gece 18:30'da verdiğim sipariş (HyperX RAM), bugün sabah 9'da elime ulaştı. Ülkede böyle kaliteli ve sorunsuz işleyen hizmetlere alışık değiliz. Teşekkürler Amazon ve Kolay Gelsin kargo.
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    Pazar aksami kitap siparis ettim, henuz gonderildi ibaresi bile gelmedi..

• Slokend S kullanıcısına yanıt
    Satıcı Amazon mu?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffith -- 1 Eylül 2020; 12:5:30 >
  • pazar akşamı aldığım kitaplar ve meşhur kalem kutusu dün geldi bir de kedi maması sipariş etmiştim o henüz ulaşmadı. Gerçekten çok hızlılar
  • 1 alana 1 bedava kampanyası hala devam ediyormuş bazı kitaplarda. Ben de nasiplendim yazan arkadaşlara teşekkürler.
  • xiaomi mi handheld 1c süpürge dip fiyatta 1357 tlhttps://www.amazon.com.tr/gp/product/B08596XR5J

ben aldım bi tane
  • 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.