Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (517. sayfa)

5 sn
331.661
Cevap
8.115
Favori
72.879.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 olmasa Amazon da kampanya yapmazdı. Amazon'un fiyat kırdığı ürünlere bakınca bu anlaşılıyor. Hepsiburada, Vatan gibi mağazalara bakıp indirim yapıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anker SoundCore Pro 25W Bluetooth Hoparlör ürününün arttırıldı 269,99 TL olan eski fiyatı 323,10 TL olarak değişti

Kingston DT50/64GB, USB 3 DataTraveler 50, 64 GB, Metalik/Mavi ürününün arttırıldı 82,16 TL olan eski fiyatı 82,49 TL olarak değişti

Kingston-HyperX 4GB 2666MHz DDR4 CL15 HX426C15FB/4 ürününün arttırıldı 279,25 TL olan eski fiyatı 291,30 TL olarak değişti

HP 2PR72EA 15.6" Dizüstü Bilgisayar, Intel Core i5-8250U, 8GB RAM, 1TB HDD, Windows 10 ürününün arttırıldı 3.789,55 TL olan eski fiyatı 3.894,05 TL olarak değişti

Huawei P20 Lite, 64 GB, Pembe (Huawei Türkiye Garantili) ürününün azaltıldı 2.303,75 TL olan eski fiyatı 2.279,91 TL olarak değişti

Samsung Galaxy J7 Pro, 64 GB, Altın (Samsung Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 1.519,05 TL olan eski fiyatı 1.656,80 TL olarak değişti

Lenovo K6 Note, 32 GB, Gri (Lenovo Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 1.139,05 TL olan eski fiyatı 1.299,00 TL olarak değişti

Apple iPhone 8, 64 GB, Gümüş (Apple Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 4.179,05 TL olan eski fiyatı 4.274,05 TL olarak değişti

Apple iPhone 8, 64 GB, Altın (Apple Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 4.179,05 TL olan eski fiyatı 4.227,41 TL olarak değişti

Apple iPhone 7 Plus, 128 GB, Siyah (Apple Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 4.986,55 TL olan eski fiyatı 5.540,61 TL olarak değişti

Apple iPhone 7 Plus, 32 GB, Roze Altın (Apple Türkiye Garantili) ürününün arttırıldı 4.255,05 TL olan eski fiyatı 4.559,05 TL olarak değişti

Apple iPhone 8 Plus, 64 GB, Uzay Gri (Apple Türkiye Garantili) ürününün azaltıldı 5.101,41 TL olan eski fiyatı 5.024,55 TL olarak değişti

Seagate St2000Dm006 Hard Disk, 2TB ürününün arttırıldı 396,83 TL olan eski fiyatı 398,56 TL olarak değişti

Rowenta 1830006389 CV7816 Signature Pro AC Sac Kurutma Makinesi, 2200 W ürününün arttırıldı 143,20 TL olan eski fiyatı 159,92 TL olarak değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Amazon.com.tr DE sipariş verdiğiniz an da para çekiliyor karttan. De ve Com gibi değiller ve bu durum çok kötü gerçekten.

Kendilerine dün bir mail de attım. bu konuyla ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

S9+ Telefoncular kaça satın alır?
    4 binden aşağı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

4 binden aşağı değil.

Alıntıları Göster
    Vay satayım o zaman
  • serji kullanıcısına yanıt
    Bu kod başka ürünlerde de geçer mi?
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Değil. Ürüne özel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serji

Değil. Ürüne özel.
    Kodu nasıl temin ediyorsunuz ?

Başka ürünlerde kod nasıl bulabiliriz ?
  • sabrifidan kullanıcısına yanıt
    296₺ miydi fiyat? Pahalı gibi geldi.

• Sevgili arkadaşlar,

Genelde sıcak firsatlarin, özelde de Amazon Türkiye fırsatlarının sürekli müdavimleri, kadrolu elemanları! :)

İlk açılışında olmasa da, Amazon TR'nin 11.11 vesilesiyle biz tüketicilerin karsina sıcak fırsatlarla çıkmaya başladığını gördük . Ancak ürün fiyatlarının seyrini hassas olarak takip etmedikçe gerçek sıcak fırsatları yakalamak mümkün değil.

Yurtdışında diğer Amazon sitelerine hizmet veren Keepa ve Camelcamelcamel maalesef ülkemizde aktif değil. Ben kendilerine AmazonTR için de hizmet vermeleri için mail attım ama şu an için olumlu bir sonuç yok. Böyle olunca da ürün fiyatlarını kendi başımıza takip etmekten başka çare yok. Bu konuda ahmetfx arkadaşın programı bir derece kadar yardımcı olsa da ben o programı bir türlü verimli kullanmadım.

Sonuç olarak size bir onerim var.

Mevcut durumda sepete attığımız ürünlerin toplamda 500 tanesini daha sonrası için kaydedebiliyoruz. Bu şekilde fiyat değişikliklerini sepet üzerinden takip edebiliyoruz. Bu sistemde her ne kadar dip fiyatların ne olduğunu bilemesek de, en azından indirimleri yakalar, piyasa fiyatları ile karşılaştırır ve bir sonuca ulaşabiliriz. Ancak bu takip işini bütün kategorilerde yapmak için çok sayıda sepete ihtiyaç var. Benim önerim gönüllü olan her bir üyenin bir kategorinin ya da alt kategorinin satıcısı Amazon olan tüm ürünleri sepetine atması ve bu şekilde tüm ürünlerin kontrolümuz altına alinmasi.

Bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Ardından bir görev dağılımı yapabiliriz
    .

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    şirket faturası kesemiyoruz yazıyor ve şirket vergi bilgileri girilmesine de izin vermiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5500 e 512 gb ocean blue note 9 aldim ama aldigimdan beri iptal etmekle etmemek arasinda gidip geliyorum acaba amazon bu fiyatin altinda black fridayda satarmi...5980 e sattigina gore 5000 e satmasi muhtemel diyorum....
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Sepetteki urunun fiyati degisince mail mi geliyor yoksa siteden sepete girip kontrol etmek mi lazim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

porland marka tencere seti alan arkadaş.

porland,kütahya, güral,korkmaz, esse , gbi markaların tr de fabrikasi olması her ürünün tr de üretilecegi anlamına gelmiyor.firmalar hatta köklü firmalar bile çin e kaydı.bu tabi hem kalite nin düşmesine hemde ürünlerde sorun yaşanmasına neden oluyor.hele hele granit bir set alıcaksaniz size tavsiyem döküm üzerine yapılmış granitlerden alın.ben tefal inkilerini tercih ettim.yemekler güveç tadında oluyor.cok lezzetli oluyor dökümlerde.tencere tavada size tavsiyem ucuz ürün kovalamayin.alıcagınız ürünün numarasını alarak şiyayet varmı takip edin.piyasada insanlara satılan granit tavalar okadar basit okadar kalitesizki tavanın iskeletinin ustune 1 milimden daha az bi şekilde tabiri caizse sıva sever gibi granit cekiyorlar.buda zamanla granitin dokulmesine kenarlarından kavlamasına neden oluyor.

kendim zuccaciye sahibiyim. 2 yıl once kız kardesime granit tava alırken hem firmaları tanıdıgım icin hemde cok araştırma yaptıgım icin tecrube sahibi oldum.bilgilerimi aktarmak istedim. önericeğim ürün kesinlikle döküm üzerine cekilmiş granit ürünler.@nurullahkrks
    bende tencere seti araştırıyorum. Schafer, korkmaz, esse ürünlerini düşünmüyorum.
    tefal dışında tavsiye edeceğiniz marka var mı? tabi tefalde alabilirim.
    döküm üzerine granit tercih edeceğim, ne kadar süre dayanır iyi ve dikkatli bir kullanımda.

• EDİTTTTTTTT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 12 Kasım 2018; 11:44:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanet Olası Federal

Sepetteki urunun fiyati degisince mail mi geliyor yoksa siteden sepete girip kontrol etmek mi lazim?
    Sepete tıklanan gerekiyor. Üstte yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

5500 e 512 gb ocean blue note 9 aldim ama aldigimdan beri iptal etmekle etmemek arasinda gidip geliyorum acaba amazon bu fiyatin altinda black fridayda satarmi...5980 e sattigina gore 5000 e satmasi muhtemel diyorum....
    Ben şöyle yapacağım hocam belki fikir verir: S9+ için. Cihazı açmayacağım 23 Kasım'a kadar. Baktım daha mı ucuz onu alacağım. Elimdekini iade edeceğim ya da satacağım sonuçta piyasada 4000'den ucuza yok bu cihaz.
  • teknogs kullanıcısına yanıt
    Eşim şu setten acayip memnun 786 liraydı ben aldığımda, Amazon'dan aldım ben de. 829 TL şu an.

Tefal Titanium Ingenio Stackable Büyük Set Tencere Ve Tava Seti
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BYJNLSF/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

Eşim şu setten acayip memnun 786 liraydı ben aldığımda, Amazon'dan aldım ben de. 829 TL şu an.

Tefal Titanium Ingenio Stackable Büyük Set Tencere Ve Tava Seti
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BYJNLSF/
    Ah, ah. Yanlış hatırlamıyorsam bunu Amazon.de' den 36 € gibi bir fiyata mal etmistik. Güzel ürün.

• 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.