Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paetzold

Hocam ucuz telefonlar değil ki saydıklarınızda. Bana bir telefona 2k üstü para vermek saçma geliyor açıkcası. Evli değilim aldığım maaş cebimde kalıyor. Kafam rahat olmasına rağmen gidip alasim gelmiyor şu fiyatlara telefonlari.

Alıntıları Göster
    Tlf bozuldumu alicaksin Başka çare yok en dandigi 1500 den başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani ne bekleniyordu anlamıyorum,Amazon biraz kitle edinmek ve beklenti yaratmak için aşağı çekti fiyatları.Bu ülkede kdv belli ne kadar ucuza satabilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: winuae

Ne düşünelim samsung s ve note serileri, iphone varken aranıyorsunuz, bugün olmazsdı yarın bulursunuz macerayı.
    2 senedir asus laser 3 kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım ki telefonu hor kullanan biriyim defalarca düştü üstelik kırılmaz ekranda taktırmadım şeffaf silikon ile kullanıyorum ilk çıktığında 2016 eylül gibi 1100 e almıştım başka arkadaşım s7 almıştı sorun üstüne sorun yaşadı üstelik benim 4 katım para vermişti 2017 de 4 bin küsüre aldı yani üst model hatasızdır palavra elektronik şans işidir ayrıca mate 20 lite yorumları genelde hep iyi yönde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkemre -- 23 Ocak 2019; 18:37:53 >
  • Arkadaşlar,
    cepteteb kredi kartı ile telefon almayı düşünüyorum.
    Acaba taksitlendirme yapıyor mu?
    Pos çekimi ne olarak gözüküyor cep telefonu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler, amazon'dan telefon aldım, kutudan 2 adet barkod sticker çıktı. 2 adet de fatura fotokopisi koymuşlar. bu barkodları bu fotokopilere yapıştırıp mı saklayayım dersiniz? yoksa barkod o şekile kutuda mı dursun.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Onlar fatura fotokopisi degildir. Irsaliye tasima belgesi. E fatura yi bilgisayar uzerinden amzona girerek indirebilirsin
    E.faturanin ciktisini.al ona yapistir sakla.onlari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam dikkat etmemişim. tamamdır.
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Gozukmuyor. Tek cekimden sonra bankandan taksitlendirebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yok mu şöyle güzel xiaomi fırsatı
  • Arkadaşlar Mate 20 Lite alacağım. Amazon da satılan seride problem var diyorlar. Yardımcı olur musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

yok mu şöyle güzel xiaomi fırsatı
    Xiaomi amazonda uzakklaştı desek yeri var katagorlerde direk çıkardı önceden şimdi markalardan tıklayınca var benimde başıma geldi konu açtım Amazonda xiaomi çok sıkıntı çıktı adamlar direk iade aldılar ama xiaomi distribütör ü kalleşlik yaptı amazona bence kullanılmış tamirli vs cihazları paketleyip amazona sattırdılar.

• Beyler P20 lite alınır mi? İmei numarası yazmiyordu faturada falan deniyordu

• HRMNKY kullanıcısına yanıt
    2 haftadir kullanıyorum ben, bir problemi yok.

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    ben aldım p20 lite cihaz türk cihazı zaten kutunun içinden huawei türkiye garanti belgesi ve kullanma kılavuzu var cihaz stickerları felan kapalı geldi
  • Fatura imei geldi mi?

Ben Black friday indirimiyle almıştım amazondan, güzel cihaz ama şu kıyaslamaya bir bakın derim
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/104306-105379/huawei-p-smart_huawei-p20-lite/

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Kendime almayacağım kafa yoramam hocam teşekkürler

imei yazmıyor faturada, bu faturada imei yazmıyosa sıkıntı olur efsanesini kim çıkardı bilmiyorum fatura zaten e fatura
  • Mate 20 lite da vowifi özelliği var mı arkadaşlar.

• 3310 u kaça sattılar , en çok satanlar listesine girmiş ?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.