Şimdi Ara

Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
130
Favori
282.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satın alınan cep telefonuna SİM kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2’inci el statüsüne geçmiş olacaktır. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de SİM kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler, cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır. Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir.
  • ugri28 kullanıcısına yanıt
    Tüketici kanununun hangi maddesinde yer alıyor bu madde.
  • ugri28 kullanıcısına yanıt
    Bu eski bir şehir efsanesi, kanunda böyle birşey yok. Kötü niyetli mağazaların uydurması bunlar, sakın kanmayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip ettiğim tüm telefonların fiyatı arttı

Amazonun düşük fiyat politikası bitti galiba

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ama ben bunu sitelerde yıllardır görürüm. Araştırınca birçok yerde çıktı karşıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Takip ettiğim tüm telefonların fiyatı arttı

Amazonun düşük fiyat politikası bitti galiba
    ZATEN AMAZON ÖNCÜ OLACAK DİYE BEKLEMEMİZ HATA.
    BUNUN YERİNE TAKİPÇİ TAKLİTÇİ BİR ALIŞVERİŞİ TERCİH EDİYOR.
    ÖZELLİKLE HB NE İNDİRİM YAPARSA HEMEN ATLIYOR.
    YAV BEN SENDEN NİYE ALAYIM.
    MÜŞTERİ HİZMETLERİN BİLE DAHA KONUŞMAKTAN BİHABER.
    HA HB ÇOK MU İYİ DEĞİL AMA EN AZINDAN ALIŞKANLIK VAR..
  • amazon artık hepsiburada, n11 tarzı bir yere evrildi telefon konusunda.

bir maceranın daha sonuna geldik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

Satın alınan cep telefonuna SİM kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2’inci el statüsüne geçmiş olacaktır. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de SİM kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler, cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır. Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir.
    Mate 20 lite aldım amazondan. 10 gün kullandım. Sorun vardı telefonda geri iade ettim. Şehir efsanesi yazılanlar.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mate 20 lite almayı planlıyorum da ne gibi sorunlar yaşadınız hangi rengi aldınız acaba? Para iadesi yaptılar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelirteJackson kullanıcısına yanıt
    Hiç bir problem çıkarmıyorlar aldığı parayı tek bir sorunla karşılaşmadan iade ediyor

Satıcısı amazon muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAREZMY

Hiç bir problem çıkarmıyorlar aldığı parayı tek bir sorunla karşılaşmadan iade ediyor
    Cihazdaki problemi sormuş arkadaş.

• Arkadaşlar bu firmadan telefon falan ALMAYIN! Faturayı yanlış adrese, yanlış kişiye kesiyorlar. Daha teslimat adresiyle, fatura adresini ayırt edebilecek sisteme bile sahip değiller. Hadi bir hatadır olur ama düzeltilmesi için hiç bir şey yapmıyorlar. Mağdur olduğunuzla kalıyorsunuz. Aradım, site üzerinden müşteri hizmetleriyle yazıştım. Hiç bir şey değişmedi. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Ben yandım, siz yanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Hocam ben de mate 20 lite almayı planlıyorum da ne gibi sorunlar yaşadınız hangi rengi aldınız acaba? Para iadesi yaptılar mı
    Mavi renk almıştım. Mate 20 lite konusu var orada telefonu kullanipta ekran parlaklığı sorunu yaşayanlar genelde amazondan alanlardi. Ekran parlaklığı sorunu vardı hocam. Ana menüde ve ayarlarda gezinirken ekran parlaklığı normal ayarladığım gibiyken, herhangi bir uygulama açınca(whatsapp, face vb.) parlaklığı kısıyordu. Hissediyorsun yani parlaklığın düştüğünü. Bende 10 gün kullanip iade ettim. İade edince ertesi gün para yattı.
    Ben de amazondan almıştım, bir ay oldu hiçbir problem yok çok şükür

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Cihazda ki problem donma oldu şüphe diyelim ve iade ettim sıkıntı çıkmadı ama soran da olmadı ne oldu kardeş iade etmisin diye

• Arkadaşlar uzun süredir P20 lite almayı düşünüyordum. Ancak dün telefoncunun biri telefonda kasa yamulma şikayetinin çok olduğunu, şu anda kullanmakta olduğum Sony Xperia Z5 i değiştirmememi söyledi. İnternette araştırdığımda da gerçekten bir çok kişi kasas yamulma şikayeti yaşamış.
    Siz ne düşünüyorsunuz ?
  • serdenboduroglu kullanıcısına yanıt
    Ne düşünelim samsung s ve note serileri, iphone varken aranıyorsunuz, bugün olmazsdı yarın bulursunuz macerayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winuae

Ne düşünelim samsung s ve note serileri, iphone varken aranıyorsunuz, bugün olmazsdı yarın bulursunuz macerayı.
    Kesinlikle haklisin hocam. Iphone veya note serisi hariç macera.

• quote:

Orijinalden alıntı: winuae

Hocam ucuz telefonlar değil ki saydıklarınızda. Bana bir telefona 2k üstü para vermek saçma geliyor açıkcası. Evli değilim aldığım maaş cebimde kalıyor. Kafam rahat olmasına rağmen gidip alasim gelmiyor şu fiyatlara telefonlari.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.