Şimdi Ara

Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
22
Favori
50.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    notebook çantası falan gelebilir :) başka bi ürün vardı maus klavye karışık bi alet, sadece mausmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruelty11

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CB7TS4F/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    39tl ye laptop yüklenin beyler
    İptal olacak ama yinede sipariş verdim Böyle şeyler olunca hiç alamıyordum içimde kalıyordu

• cruelty11 C kullanıcısına yanıt
    Sence gelirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından aldığı fiyat üzerinden satış yapar günlük kura bakarak fiyatla oynamazlar.

mesela 1000 dolarla aldığı malı kur artınca 1050 dolara veren güvenilir firmalarımızda akıllanır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DISTURBED

771 tl ye sennheiser gsp 600 aldım stoktaki son üründü. suan güncel fiyatı 2600 civarı

Alıntıları Göster
    ne zaman aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Uğraşılmaz. Ürünü almak gibi bir hayale kapılmayın. Artık tüketici mahkemeleri fiyat hatalarında satıcının lehinde karar veriyor. 6 ay önce HB den iphone 6s almıştım 340 tl ye hemen THH ye başvurdum gelen cevap özetle; 'insandır hata yapar, paranı aynı gün geri yollamışlar işte' türünde bir cevaptı, kapak oldu yani. En fazla ödediğiniz parayı faiziyle geri alırsınız.
    Ben 6-7 ay önce istanbulbilişim için bang olufsen ürün için başvursum. Haklı bulundum ve de kazandım. Hiçbir sonuç alamadım sonrasında. Gidip avukatmı tutcam yahu bu iş için dedm, yani ne olcak dedm ne yapcam?! Sonuç elde var sıfır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon un kendi sattığı ürün gôremedim hiç

• Tesekkurler.

• tr deki amazon en fazla bu kadar olur nerde 6 ay beles piraymli amazon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan261

en azından aldığı fiyat üzerinden satış yapar günlük kura bakarak fiyatla oynamazlar.

mesela 1000 dolarla aldığı malı kur artınca 1050 dolara veren güvenilir firmalarımızda akıllanır...
    hocam 1000 dolara aldığı malı 1000 dolara satarak bir işletme nasıl ayakta kalabilir bana bi açıklar mısın acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaRomeo147

hocam 1000 dolara aldığı malı 1000 dolara satarak bir işletme nasıl ayakta kalabilir bana bi açıklar mısın acaba

Alıntıları Göster
    yanlış yazmışım

aldığı malı karı ile 1000 dolar civarında satıyor fakat kur artınca 1050 dolara satıyor manasında demek istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Evet fiyat hatalıymış, satıcı iptal etti. Satıcı Amazon değil başka bir firma. Screenshot vs var elimde thh ile sonuç alınabilir mi acaba.
    O uydu alıcı çok iyi bir makine. Satıcı hata yapmış olabilir. THH ile sonuç alınabilir mi bilemiyorum ama ben olsam bu işe girişmezdim. Tamamen şahsi olarak bakıyorum, böyle bir durumda ben veya firmam kalsa bende malı göndermek istemezdim ayrıca dini açıdan bakarsak kul hakkına giriyor. İnsanız hata yapabiliriz. Satıcı Amazon olsaydı bunlar küresel sermaye olduğu ve sömürü düzeni üzerine çalıştığı için acımaz belki bende alırdım ama o malı da hediye ederdim.
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Ya gelirse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Amazon un kendi sattığı ürün gôremedim hiç
    https://www.amazon.com.tr/allocacoc-Pratigo-PowerCube-Korumalı-Kumandalı/dp/B01BGWATCO/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1537372491&sr=8-4&keywords=PowerCube deneme amaçlı bunu aldım amazon satıyor hb den çok ucuza böyle devam ederse hb seve seve indirim yapacak artı şuan hb de kdv indirimi var ama amazondan pahalı bazı aynı ürünler henüz yeni sabretmek lazım

• Amazon geldi de bende para kalmadı ki :D

Şuan cüzdanımda net 50 kurus var ağk...

Bu arada eger bu benle degil saticiyla muhatap ol saçmalığı oluyorsa hbden alisveris ederim onlara ben size guvenip aldim vs deyince iade aldiriyorlar ilgili saticiya yani az bucuk nazimiz geciyor beni direk saticiyla (cogu cakal cukal esnaf) muhatap edecekse isim olmaz

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Satıcının adı muadilshop. Size laptop muadili bir top gönderir üzerinde Hp yazan

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Satıcının adı muadilshop. Size laptop muadili bir top gönderir üzerinde Hp yazan
    şu çocukların oynadığı ekran'da devamlı micy resmi olanlardan mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Başka bir şey yollarsa iade ederim hocam ne olacak. Ben üşenmem öyle şeylerden. Hiç değilse kargo parası ona girer.
  • japonların duyguları olan robotunu da satsınlar ya, kamuoyu oluşturup sattırabiliriz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F5DFA3868

ne zaman aldın ?

Alıntıları Göster
    sabah 10:00 da
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.