Şimdi Ara

Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
22
Favori
50.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav bir kaç firma var anormal ucuz fiyatlar veriyolar anlamak güç.iptale kızanların yorumları yayınlanmaya başlamış.
  • Yakında yandas firmalar birer ikişer sikayet etmeye başlar sonra birde bakımısınız Amazon Türkiye yasaklanmış tıpkı PayPal gibi booking.com gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin_ErKeK

Yakında yandas firmalar birer ikişer sikayet etmeye başlar sonra birde bakımısınız Amazon Türkiye yasaklanmış tıpkı PayPal gibi booking.com gibi.
    haklısınız hocam doğru söze ne denir zaten bizim halkımız kendi kendine etmiyor mU?düşman ne hacet herşeyi pahalı kulanalım rayını tutturan böcekleri ezsin.
  • takip
  • Ölücülüğün dibine vurdum, eğer gelirlerse forumda piyasanın çok altında satacağım Şimdiden Rez alın
    Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afazi -- 20 Eylül 2018; 7:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afazi

Ölücülüğün dibine vurdum, eğer gelirlerse forumda piyasanın çok altında satacağım Şimdiden Rez alın
    Ben bu fiyata hdd göremedim yanlışlık oldu duzelttilermi

• Hocam o fiyattan ben de aldım. Umarım hıyar çıkmaz.
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Değişti hocam, 8:10 gibi falan düzeldi. Razer Tiamat 7.1 alacaktım 280'e, alamadım bende
  • Hic sanmiyorum ama umarim gelir

Dukkan sahiplerinin yazdigina gore 6 ay onceki deneme tablolarin fiyatlari girilmis,amazon cok amator basladi kara cumadan umitliyim ben...

• Fiyatlar çok fazla oynuyor. 400 gblik micro sd kart bir 2000 tl oluyor, bir 450 tl, bir 1000 tl .
  • şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor. Yeni şifre belirliyorum onaylanıyor o şifre ile gireyim diyorum yine yanlış diyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Fiyatlar çok fazla oynuyor. 400 gblik micro sd kart bir 2000 tl oluyor, bir 450 tl, bir 1000 tl .
    Hocam Hangi marka

• tuilde kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/SanDisk-SDSQUAR-128G-GN6MA-MicroSDXC-Kart-128GB/dp/B074RNRM2B/ref=mp_s_a_1_17?ie=UTF8&qid=1537336324&sr=8-17&pi=AC_SX110_SY165&keywords=sandisk%2B128&dpPl=1&dpID=410c0ZeBT-L&ref=plSrch&th=1&psc=1

Bir saat önce 450 tl idi. Daha önce 2000 tl. Yerlide bu ürün 2000 bin tl minumum.

Kendiniz bakın.
    https://m.akakce.com/p/?106728801

Amazon Türkiye açıldı! Uzun bekleyiş resmen sona erdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 20 Eylül 2018; 9:19:56 >

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Tuh kacirmisiz indirimi

• tuilde kullanıcısına yanıt
    Amazon tr şuan 1050 tlye satıyor. Yerelde 2 bin tl akakçede.

Alınıp üstüne 500 tl koyulup satılamaz mı?

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Kolay kolay cikmaz musteri hocam ama 600 lira civari fiyata bedavaymis

• Amazon'da Samsung TV alınca kurulumunu falan yapıyorlar mı? Garantisi faturası olur mu bunun?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Mailinizi kontrol ettiniz mi, hesabiniz bloke olmus olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TEnano

Amazon'da Samsung TV alınca kurulumunu falan yapıyorlar mı? Garantisi faturası olur mu bunun?
    Diğer siteler gibidir muhtemelen, ürün eve gelir ve servisi ararsınız onlar gelip kurarlar. Aman diyim kutuyu kendiniz açmayın, hangi tv yi aldınız ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.