Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.867
Cevap
283
Favori
503.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu sefer oldu.

Corsair wifi kulaklığını alacaktım. newegg'deki oranı görünce vazgeçtim. 2 tane 64 GB usb 3 flash bellek aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

http://www.amazon.com/gp/product/B00B17C5KO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    şunu 210 dolara sipariş verdim. inşallah sıkıntı olmaz

Adresiniz İstanbul mu? Ben İzmir'deyim ve This item does not ship to Izmir yazıyor ürün sayfasında...
  • Konuyu açan, yardımcı olan anlatan kısaca emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim.
  • quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B00B17C5KO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Toplamda 210 Dolara Verdiyseniz Gümrük Sıkıntı olabilir.Ama 210 Dolar + Import Fees odediyseniz sanırım olmayacaktır.Benim Bildiğim 95 Dolar üstü otmatik olarak Amazon Gümrü'ğü ekliyor.Siz nasıl aldınız Total'de 210 Dolara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Adresiniz İstanbul mu? Ben İzmir'deyim ve This item does not ship to Izmir yazıyor ürün sayfasında...

Hocam Bu Ürün Su anda My office innovations adlı firma satıyor.Amazon Stocklarında yok o yuzden Shipping turkiyeye yok.Bende kocaeli bende does not yazıyor mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Arkadaşlar sipariş geçecekler benimle irtibata geçsin kargonuzu sıfırlattınız diyelim yada sıfırlatırım diyorsunuz.
    Ben alacağımı aldım param kalmadı 10 dolar indirim çekim elimde kaldı.Size bunun üzerine 25 lira daha da uygun olacak şekilde sipariş verebilirim böylece daha ucuza almış olursunuz :)

İndirim çekini nasul yapıyosınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

Arkadaşlar sipariş geçecekler benimle irtibata geçsin kargonuzu sıfırlattınız diyelim yada sıfırlatırım diyorsunuz.
    Ben alacağımı aldım param kalmadı 10 dolar indirim çekim elimde kaldı.Size bunun üzerine 25 lira daha da uygun olacak şekilde sipariş verebilirim böylece daha ucuza almış olursunuz :)

10$ olan oyun siparişi verebilirsin.Tabii digital download olması gerek.Oyun sadece amerika adresine satılıyor,fake bir amerika adresini ekleyip alabilirsiniz.

Bunu durumun uygunluğunu sordun 2 kere livechatten sorun yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'dan normal kargo ile xbox one alan oldumu?Toplam kaç günde gelir teslim tarihi aralık 15 yazıyor erken gelme ihtimali var mı?

• ben 103 dolarlık bir ürün aldım ve fiyatlar şöyle

Item(s) Subtotal: $190.00
    Shipping & Handling: $17.48
    Lightning Deal: -$87.01
    -----
    Total before tax: $120.47
    Sales Tax: $0.00
    -----
    Total for This Shipment: $120.47
    -----
    amazon gümrük ücreti almadı benden satıcıda amazon.com
    şimdi gümrük çıkarmı buna sizce?ödemesem ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

Hayırlı olsun benimki de yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: flood670

quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

amerikada adresleri olanlara iyi bi fırsatta frytan
    samsung evo 120 gb ssd + farcry 4 59 $

http://www.frys.com/ads/page138#AdNavi

Ben aldım bundan Amazon'dan 59 dolara. Farcry4 kodu hala gelmedi ama Amazon yamuk yapmaz herhalde :)

Far cry kodu 250 gb ve üstüne veriliyor diye biliyorum.840 evo 250 gb aldım bende

120 gb içinde veriyordu. Ama şimdi hepsinden kalkmış hediye verdiğine dair açıklama.

• biliyorum bunu zaten amazon hesabım gırtlağına kadar oyun satın alma geçmişiyle dolu :)
  • hocam steelseries siberia v2 turkiye kargosu yok diyor birde gümrük içim max kaç dolar olmalı?
  • warland kullanıcısına yanıt
    Satıcı büyük ihtimalle amazon değil. Gümrük ödersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

hocam steelseries siberia v2 turkiye kargosu yok diyor birde gümrük içim max kaç dolar olmalı?

96 $ civarı
  • Hangi ürün
  • Bu Import Fee ne oluyor yav? Gümrük vergisi bu mu? Normalde 95 dolar altına vergiyi dahil etmiyordu amazon? Bir de bu karttan dolar olarak çeksem kuru ne olarak baz alacak, burdaki mi ordak i mi? TL yaptığımda 2.3 olarak alıyor.
    AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]
  • Beyler elinde UPS için boş yetki belgesi olan var mı?

Çok acil lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsirin

Satıcı büyük ihtimalle amazon değil. Gümrük ödersiniz.

Satici amazon kesin eminim

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.