Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert1905x

Ups yetki belgesi gibi birşey o yollayun sora geciriolar . arayıp bigli al. eger gümrük bedelini amazona ödediysen sıkıntı olmaz.

Belgeyi gönderdikten sonra işlemler ne kadar sürüyor bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Selam Bende aldım bunu hocam.İ Parcel ile gonderiyorlar.Umarım sıkıntı olmaz gümrük odemesini yapmıs gozukuyoruz.Kargo ile monitor alan arkadaşlar bazı forumlarda denk geldim gümrük odemesi yapılmıs şekilde.Ama Hayılrısı diyorum.Türkiyede işler garip yurudugu icin ona guvenemiyorum :)

Tam olarak kaça aldın hocam. Benimki gibimi yoksa sen gümrük ücretini sıfırlatabildinm mi ?

Selam Hocam Ben 112$ aldım.Ama bende 5 dolar discount kupon vardı.99 + 18 Dolar Gümrük Ücreti şeklinde odedim.Kargoyu sağolsunlar free yaptılar.Bakalım bekliyoruz hayırlısı.I Parcel ile gonderdiler bugun 9 ile 16 gün arası sürer.Hayırlısı artık.

Valla ben çok iyi fiyata aldığımızı düşünüyorum hocam. 23 ekran samsung led .. Birde gümrük ücretler iade edilirse tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

amerikada adresleri olanlara iyi bi fırsatta frytan
    samsung evo 120 gb ssd + farcry 4 59 $

http://www.frys.com/ads/page138#AdNavi

Ben aldım bundan Amazon'dan 59 dolara. Farcry4 kodu hala gelmedi ama Amazon yamuk yapmaz herhalde :)
  • Arkadaşlar,

Bir sorum olacak. Amazon'dan 700-800usd aralığındaki bir ürünü, gift card alıp ikinci hesaba 700 usd gönderim sağlayıp, faturasını da 100usd gösterip, gümrüğe takılmadan içeri sokabilir miyim?

Alacağım ürün:http://www.amazon.com/Apple-Thunderbolt-Display-MC914LL-VERSION/dp/B004YLCKYA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1417526379&sr=8-1&keywords=apple+thunderbolt+display

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: codename.47

quote:

Ups yetki belgesi gibi birşey o yollayun sora geciriolar . arayıp bigli al. eger gümrük bedelini amazona ödediysen sıkıntı olmaz.

1 iş günü falan ya oyle cok uzun degil bende xbox one getirtmiştim satmaya ozamanda istemişlerde ancak aynı isme 3 den fazla isterseniz geçirmiyorlar bilginiz olsun.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Bana zamanında bir kitap için mail gelmişti ancak maili silmişim, ben 90 euroluk bir sözlük almıştım, DHL ile bana mail atmışlardı, gümrük müşavirliğinden falan bahsettiklerini hatırlamıyorum açıkçası bence sana gelen standart bir maildir, yüzde 20 ücreti ödeyip ürünlerini alabilirsin bence.
  • Arkadaşlar ben bugün amazondan ürün aldım. almadan önce forumdaki konuşmalara baktım kargo ücreti düşürme konusunda yardım aldım. 28 dolar kargo ücretim var onu düşürmek istedim 2 kere konuşmama rağmen hiç birşey yapamayacaklarını söylediler. sonra ben de aldığım ürünleri iptal ettim. 10 ay önce filan bir ürün almıştım o yüzden mi düşürmediler sizce. neyi yanlış yapmış olabilirim.
  • Tr kargolanmıyor bu.

Gift de yapsan amazon içine faturasını koyar sıkıntı cıkarırlar kesin.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Amazon hiçbir müdahalede bulunmamı istedi, eğer onlar bir çözüm bulamazsa arayıp sorarım, sadece vergi söz konusuysa alırım artık. Sağ olun yanıtınız için.
  • quote:

quote:

Ben yetki belgesini gönderdikten 1 saat sonra işleme koydular ve kargom "Yetki Belgesi Gerekiyor" dan "Gümrükten Çekim" olarak değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Fake

quote:

quote:

Ben yetki belgesini gönderdikten 1 saat sonra işleme koydular ve kargom "Yetki Belgesi Gerekiyor" dan "Gümrükten Çekim" olarak değişti.

bireysel alımlarda yetki belgesi nedir onu anlamadım şirketmiyiz biz?

• Arkadaşlar ben ürünü:http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    Bu ilan ile dün öğle saatlerinde sipariş ettim. (Hızlandırılmış Kargo Seçeneği İle)
    Son durum ekran görüntüsünü sizler ile paylaşıyorum, ürün Türkiyeye gönderilmiyor mu? Konuda paylaşılan ilan buydu ama?

• Aynen Hizli al 575 TL satıyor en dusuk N11 475 TL'Ye gordum :) Umarım hayırlısı olur.Ama Amazon Harbiden Amazon Ozel bir Şirket gercekten Heryonuyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

amerikada adresleri olanlara iyi bi fırsatta frytan
    samsung evo 120 gb ssd + farcry 4 59 $

http://www.frys.com/ads/page138#AdNavi

Broşürdeki fiyatlar resmen şaka gibi. Biz burda 5-10 lira indirim için 40takla atıyoruz
  • quote:

quote:

quote:

1 iş günü falan ya oyle cok uzun degil bende xbox one getirtmiştim satmaya ozamanda istemişlerde ancak aynı isme 3 den fazla isterseniz geçirmiyorlar bilginiz olsun.

Aynı üründen mi üç tane olursa sorun çıkıyor, normalde 5 diye biliyorum ben sınırı.

• ürünüm aras kargo ile yolda istanbulda olsam 3 günde teslim almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

quote:

Orijinalden alıntı: No Fake

quote:

quote:

bireysel alımlarda yetki belgesi nedir onu anlamadım şirketmiyiz biz?

Belgede "şahsi kullanımıma ait olduğunu beyan eder". diye bir ibare var hatta. Neden ihtiyaç duyduklarını bende anlamış değilim.

Ups kargoya kargomuzu gümrükten almaya yetki veriyoruz kısaca.

• BlıtzKrıeg kullanıcısına yanıt
    hayır bunların hepsini burada yazdık.

AMAZON ALIŞVERİŞ REHBERİ - GELMİŞ GEÇMİŞ EN DETAYLI ANLATIM (RESİMLİ) !

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/f_//tm.htm

http://tinyurl.com/AmazonRehberi

Ayrıca imzama ekledim dileyenler oradan da ulaşabilir.

• arkadaşlar ben pek anlamadımhttp://www.amazon.com/gp/product/B008LT5MFA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2EUTVCJXLAJ4K

bu ürün orjinal mı? tr de steelseries ler 350 tl bu 150 tl ye geliyor bir problem yoktur degil mi? acil cvplarsanız sevinirim ona göre satın alıcam
  • Konuya dün biraz bakmıştım, şuan yine bakıyorum teşekkür ederim. Asıl merak ettiğim 32804 mesajı nereye attın hocam. Bu nasıl bir istikrardır böyle
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.