Şimdi Ara

Amazon Fire TV Stick 4K FIRSATLARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
8
Favori
25.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • medya oynatıcılar forumunda bu cihazın ana konusu var. teknik soru sorup cevabını bulamayan arkadaşlar belki cevapları orada önceden verilmiş olabilir.
  • Mi Box S kullanıyorum. Bu cihaz da çok iyi. Mi Box S hakkında sorusu olan sorabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

Roku premier + var . 367 tl önerir misiniz
    Roku amazona göre vasat bir cihaz tavsiyem tercihin amazondan yana olsun roku sırf youtube netflix için yapılmış amazon daha kapsamlı oyun falan oynayabiliyorsun.
  • şu an 375 lira kararsız kaldım açıkçası. projeksiyon cihazına dapte etmeyi düşünüyorum
  • Paylaşan arkadaşa teşekkürler.
    Visa indirimi ile 325 liraya aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba.
    fire tv sitck'lerde ülke/bölge sınırlaması var mı acaba?
    amazon'da 35 $'a düşmüş. O da takriben 215 TL yapıyor. ABD'de satılan ürünü alsam Türkiye'de sorunsuz çalıştırabilir miyim?
    Cevap için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icoud

merhaba.
    fire tv sitck'lerde ülke/bölge sınırlaması var mı acaba?
    amazon'da 35 $'a düşmüş. O da takriben 215 TL yapıyor. ABD'de satılan ürünü alsam Türkiye'de sorunsuz çalıştırabilir miyim?
    Cevap için şimdiden teşekkürler.
    Türkiyede sorunsuz çalışıyor fakat amazon prime üyeliğinde filmleri falan izleyemiyorsun (en azından ben izleyemiyorum).Zaten üçüncü parti programlarla istediğin herşeyi izleyebiliyorsun.
  • vadofone tv kurulumu yapılıp stabil izlenebiliyor mu?
  • Arkadaşlar bişey sorcam ben şimdi bunu sipariş etsem normalde benim tv 4k destekleyen bi tv değil normal 1080 p olan eski modellerden bu cihazı hdmi den bağladığım zaman yinede kullanabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenFero -- 25 Şubat 2020; 15:6:10 >
  • BenFero kullanıcısına yanıt
    Kullanırsın, sorunsuz çalışır. 4k olması artı bir özellik. Gelecekte 4k tv alırsan, kullanırsın bunu da

• quote:

Orijinalden alıntı: butters01

Kullanırsın, sorunsuz çalışır. 4k olması artı bir özellik. Gelecekte 4k tv alırsan, kullanırsın bunu da
    Tamamdır hocam 1 adet sipariş verdim.
  • arkadaşlar facebook, instagram, pinterest, youtube uygulamaları sorunsuz olarak çalışıyor mu bunda? deneyen oldu mu? ya da deneme şansı olan bilgi verebilir mi? benim için önemli uygulamalar.

• Cahilliğimi mazur görün ne işe yarar bu alet.benim evde smart bi Led tv var işime yarayacak bir aletmidir

• Bunun yerine yeni çipli modelleri alın aliexpresste aldım 1aydır çalışıyor x3 çipli saf Android kasma yok bütün uygulamalar çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Cahilliğimi mazur görün ne işe yarar bu alet.benim evde smart bi Led tv var işime yarayacak bir aletmidir
    bende aynı konuyu merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Bunun yerine yeni çipli modelleri alın aliexpresste aldım 1aydır çalışıyor x3 çipli saf Android kasma yok bütün uygulamalar çalışıyor.
    ne aldınınız? vergi dahil kaça geldi? bir de netflix lisans olayları nasıl oluyor bunlarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

ne aldınınız? vergi dahil kaça geldi? bir de netflix lisans olayları nasıl oluyor bunlarda?

Alıntıları Göster
    Netflix kullanmıyorum sanırım 540pkadar destekliyor aliexpresste aldım. X96max plus 4/32 olan kodi yetiyor kuponla 180tl vergisi 30tl hepsi 210tl babama N11den benzerini aldım çindeki cihaz daha iyi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 25 Şubat 2020; 16:14:40 >
  • WIFI ile IPTV performansı nasıl bu ürünün? Kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.