Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, pc, telefon,tv hepsi çalışıyor ama fire tv açamıyor, aşağıda ekran görüntüsü mevcut,

• akif87 A kullanıcısına yanıt
    Netflix kurmak için cihazınızın bölgesini USA yapmış olmalısınız. prime'ıda TR'den alınca USA-TR bölgesel çatışma yaşanmış olabilir. Eğer ki bölgeniz USA ise onu önce amazon.com'dan TR yapıp sonra firestick'i fabrika ayarlarına getirerek yeniden kurulum yapıp deneyebilir misiniz? Dikkat; reset atmayın, illa ki fabrika ayarları olacak. Aklıma başka bir yol gelmiyor benim...
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Yıllar öncce bir video görmüştüm. Firetv kumandasının içindeki hareket algılayıcı kullanılarak kumandayı sağa sola kaydırınca mouse imleci olarak kullanılıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaza telefondan film uygulamaları oluyor cast uygulamaları. Onu kullanarak m3u8 videolarını dönüştürmeden direkt atınca oynatabiliyormu? Yoksa ts dönüştürmek zorunlumu

• Her şey Türkiye olduğu zaman netflix çalıştı ama prime yine bu hatayı vermişti. Youtube inmiyordu, bölgeyi USA yapınca indi, çalışmaya başladı ama prime yine aynı hatayı veriyor.
  • prime video izlemek için cihazı hesabı usa.prime video hesabıda prime video üzerinden değil direk usa amazon.com üzerinden abone olup dns ile bölge ayarlarını usa yapman gerekiyor.
  • Bu cihaza chromecast özelliği geldi mi arkadaşlar. En son kullandığım da vermemişti Google. Misal netflix i, blu tv yi vs cast ederek açabiliyor muyuz mi box s de olduğu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bu cihaza chromecast özelliği geldi mi arkadaşlar. En son kullandığım da vermemişti Google. Misal netflix i, blu tv yi vs cast ederek açabiliyor muyuz mi box s de olduğu gibi.
    Evet kardeşim.

• Beyler bu urun 2160p indirdigimiz filmleri acmaya yariyor mu peki

• Ağ üzerinden bağlanıp açabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemtezco

Evet kardeşim.

Alıntıları Göster
    Peki nasıl yapıyoruz bu işlemi?
  • Mesela indirdiğin filmler bilgisayardaysa kodi plex gibi uygulamalarla bir Server kurup daha sonra firestick ile de aynı programı kurup bağlanıp seyredebilirsin

• Herkese selam... Google hizmeti olan Stadia'yı sizce fire stick ile kullanabilirmiyiz, biliyorsunuz ki stadia kutusunun içinden son sürüm chromecast çıkıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doziz -- 28 Ocak 2020; 11:20:13 >
  • Selam arkadaşlar i iphone 11 ile screen mirror yapabiliyor muyuz?

• Merhaba...
    Almanya'dan 4k getirttim ben de. Birkaç sorum olacak tecrübeli kullanıcılara.
    Youtube indirmeye çalışıyorum ama "unavailable" diyor. Kullanılıyordu diye duymuştum artık. Kullanılmıyor mu Youtube?
    Bu meretin bir uygulama marketi yok mu? Her şeyi apk olarak mı indirmek zorundayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Merhaba...
    Almanya'dan 4k getirttim ben de. Birkaç sorum olacak tecrübeli kullanıcılara.
    Youtube indirmeye çalışıyorum ama "unavailable" diyor. Kullanılıyordu diye duymuştum artık. Kullanılmıyor mu Youtube?
    Bu meretin bir uygulama marketi yok mu? Her şeyi apk olarak mı indirmek zorundayım?
    İlk sayfalarda amerika adresi girip kurma yöntemi anlatılmış. Ordaki yönergesi izleyerek youtube ve netflix i orjinal kurabilirsiniz.

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    uygulama yüklemek gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

Selam arkadaşlar i iphone 11 ile screen mirror yapabiliyor muyuz?
    Hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

uygulama yüklemek gerekiyor
    Hangi uygulama iş görür acacba söyleyebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: sabata21

İlk sayfalarda amerika adresi girip kurma yöntemi anlatılmış. Ordaki yönergesi izleyerek youtube ve netflix i orjinal kurabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Zaten Amerika adresi girmiştim ama olmadı. Bakacağım yine de. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.