Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
162
Favori
134.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kapat bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seroloz S kullanıcısına yanıt
    Ben bunu değiştirip denemiştim düzelmemişti. Şimdi son sürüm stremioyla beraber hem donanım hızlandırmayı hemde veri tasarrufunu kapattım x265 videoları bile düzgün oynatıyor. Güzel oldu eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buffering sorunu yaşamadan bol kaynak bularak izleyebileceğiniz uygulama hangisi?

-streimo (buffering problemi olabiliyor bazen)
    -hd cinema
    -unlockmytv
    -nova tv
    -morphix tv
    -Cyber flix
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunnge

buffering sorunu yaşamadan bol kaynak bularak izleyebileceğiniz uygulama hangisi?

-streimo (buffering problemi olabiliyor bazen)
    -hd cinema
    -unlockmytv
    -nova tv
    -morphix tv
    -Cyber flix
    Ben normalde pcde veya tablette 1337x ve ytsden magnete tıklayıp stremio ile açıyorum
    Firetvde de tarayıcıdan böyle desteklerse kullanımı kolay olur

• TAKİP
  • Mi box 4s k mi ,Amazon stick 4 mü sizce ikilemdeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k ile aranizdayim

• quote:

Orijinalden alıntı: 14092012

Mi box 4s k mi ,Amazon stick 4 mü sizce ikilemdeyin
    Bende şansımı amazon dan yana kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalgezgin

Bölge ayarlarını ve adresinizi amazon.com'dan USA yapın, cihazı fabrika ayarlarına alıp yeniden kurun.
    Kardeşim şöyle bir sorum olacak. Vereceğiniz cevap genele hitap edebilir.

Resmi YouTube uygulamasının altında Google LLC yazıyor. Ve bilfiğim kadarı ile Google tabanlı uygulamalar yüklemek cihazı olumsuz etkiliyor.

Ben sırf Resmi YouTube uygulaması için Abd hesabı açmayı düşünüyorum ama Google tabanlı olması cihaza zarar verecek ise Türk hesabım ile devam edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemtezco

Kardeşim şöyle bir sorum olacak. Vereceğiniz cevap genele hitap edebilir.

Resmi YouTube uygulamasının altında Google LLC yazıyor. Ve bilfiğim kadarı ile Google tabanlı uygulamalar yüklemek cihazı olumsuz etkiliyor.

Ben sırf Resmi YouTube uygulaması için Abd hesabı açmayı düşünüyorum ama Google tabanlı olması cihaza zarar verecek ise Türk hesabım ile devam edeyim.

Alıntıları Göster
    Hesap bölgeniz USA olduktan sonra NEtflix ve Youtube'un yüklenebilir versiyonu stick'in ana ekranına düşecek. Yani bunları üçüncü parti yazılımlar ile yüklemeyeceksiniz. Sadece yükle butonuna basıp, direk amazon server'ından kurulum yapacaksınız.

Dediğiniz gibi cihaza zarar verecek bir husus olsa amazon bunu yüklemenize izin verir mi? Vermez.

Siz amazon.com hesabı açın, adres olarak USA adresi girin, bölge olarak USA seçin, orjinal Netflix ile orjinal Youtube yükleyin, keyfinize bakın :-))
  • Öncelikle teşekkür ederim..

Dediğiniz gibi Amerika hesabı ayarlayıp kurdum, güzel cihaz çok daha güzel oldu.

Amazon'un kendi internet tarayıcısı daha hızlı ve stabil geldi. Diğer arkadaşlara da öneririm.

Bein Connect Tivibu ve BluTV android cihazlar için uygulama çıkarsa tadından geçilmez cihazın.

Yine genel bir sorum olsun.

Ben Telefondan GooglePlay üzerinden uygulama indirip önce Telefon'a oradan cihaz'a ışınlıyorum.

Google Play'da uygulamaların TV Box'lar için diye gösterdiği bir uyarı işareti varmı acaba ? Tek tek denemek yerine uyarılara bakıp yükleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemtezco -- 19 Ocak 2020; 13:33:34 >
  • Şimdi netflix ve YouTube orijinal uygulamaları için usa hesabı kullanmamız gerekiyor peki usa hesabı kullanmanın negatif bir yönü var mıdır? Altyazılar veya dille ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Şimdi netflix ve YouTube orijinal uygulamaları için usa hesabı kullanmamız gerekiyor peki usa hesabı kullanmanın negatif bir yönü var mıdır? Altyazılar veya dille ilgili
    Yok hocam
  • videolarda buffering problemi yaşayan var mı?

35 mbits internetim var. Modem cihaza yakın ve kalite yüksekte. Speedtestte 34 mbits veri görüyorum.
    Ama gel gör ki 720p video bile izlerken takılma yaşıyor. 1080 videolar kanser ediyor.

Stremio, hdcinema gibi bir çok program denedim ama hepsinde benzer problemler oluyor.

Sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunnge

videolarda buffering problemi yaşayan var mı?

35 mbits internetim var. Modem cihaza yakın ve kalite yüksekte. Speedtestte 34 mbits veri görüyorum.
    Ama gel gör ki 720p video bile izlerken takılma yaşıyor. 1080 videolar kanser ediyor.

Stremio, hdcinema gibi bir çok program denedim ama hepsinde benzer problemler oluyor.

Sebebi ne olabilir?
    O programlar genelde torrentten çekiyor veriyi
    Bazı kaynaklar yetersiz oluyor o yüzden takılabiliyor

• bunnge B kullanıcısına yanıt
    Stremioda 3-4 gb yukarısını aşmıyorum. Rarbg uzantısı fena değil

• Amazon hesabımı adresini değiştirerek youtube kurmayı başardı. prime video ücretli üyeliğim var, bunu bir türlü cihaz üzerinden açamadım. hep Error Code 5505 veriyor. Bu konuda bir ilerleme kaydeden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif87

Amazon hesabımı adresini değiştirerek youtube kurmayı başardı. prime video ücretli üyeliğim var, bunu bir türlü cihaz üzerinden açamadım. hep Error Code 5505 veriyor. Bu konuda bir ilerleme kaydeden var mı?
    Amazon prime üyeliğinizi USA üzerinden mi aldınız?

Bende de aynı sorun olmuştu. amazon.com üzerinden yaptığım alış veriş sebebiyle amazon 1 ay deneme üyeliği vermişti. ilk başta fire stick'ten sıfır sorun ile içerikleri izledim sonra bir anda sizin hatayı aldım. ne yaptıysam çözemedim. Sorun devam ettiği sırada amazon.com'dan USA adresime sipariş vermiştim. İlgisi var mı bilmiyorum ama sipariş USA'ya ulaşınca amazon prime fire stick üzerinden yeniden açılmıştı. sorun çözülmüştü.

Bu arada sorun devam ettiği sırada dahi PC üzerinden içerikleri sorunsuz açabiliyordum. Prime'a eriştiğim adres ise amazon.com 'un içide sağ üst köşede "account and lists" menüsü altındaki "your prime video" idi.https://www.primevideo.com üzerinden açtığım vakit içerik listesinde değişiklikler olduğunu da görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalgezgin -- 26 Ocak 2020; 0:12:3 >
  • Yok, Türkiye üzerinden aldım, hatta twitch alınca prime yanında geldi.
    Sırf 4K prime izleyebilmek için bu cihazı almıştım, keşke mibox 4k alsaymışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif87

Yok, Türkiye üzerinden aldım, hatta twitch alınca prime yanında geldi.
    Sırf 4K prime izleyebilmek için bu cihazı almıştım, keşke mibox 4k alsaymışım.
    Peki izlemek istediğiniz filmi yada diziyi PC'den açabiliyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.