Şimdi Ara

Amazon Fire TV 4K UHD| FireFox Web Browser+ Kodi + ipTV + Netflix + beIN CONNECT + Spotify (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.082
Cevap
162
Favori
134.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@erdal73 Amazon.com veya Amazon.de sitelerine bakmanız lazım. Ya da aşağıya eklediğim gibi Türkiye'ye getirip satan satıcılardan alabilirsiniz. Öyle daha uyguna gelecektir.

https://www.hepsiburada.com/amazon-fire-tv-cube-16gb-2-nesil-sesli-uzaktan-kumandali-akis-ortami-oynaticisi-p-HBCV00001SWNA7

Eğer fiyat pahalı gelirse en iyisi yurtdışından dönen özellikle ABD'den dönen bir tanıdığınıza getirtmek. Ben Fire TV Stick 4K'yı ABD'den dönerken almıştım. 20 dolara gelmişti, Max olanı da 24 dolardı ama ona yetişememiştim. Burada satılan fiyatların neredeyse yarısına denk gelmişti. ABD'de özellikle Black Friday'de büyük indirimler oluyor.

Bu arada kullanım senaryonuz ABD'deki platformları seyretmekse harika bir tercih. Aksi halde korsan IPTV yayınları, Türkiye'deki yerel platformları seyretmek, APK'larını yüklemek, vs., gibi bir kullanım senaryonuz varsa çok gereksiz bir tercih derim.

Düzenleme: Diğer mesajınızda sadece internetten alma imkanım var yazmışsınız, onu görmemişim. Ama olurda gidecek bir tanıdığınız çıkarsa yukarıda yazdıklarım aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 26 Nisan 2023; 22:50:6 >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Fire cube kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Memnunum aslında.
    Bu cihazı değiştirecek olsanız hangi cihazı alırdınız?
    Google Chromecast var sanırım.
    Nvidia var.
    Bu veya bunun haricindeki cihazlardan kullanıp deneyimleyen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya Amerika'dan dönüyorum. Amazon Fire Tv Stick 4K Max veya Amazon Cube getirebilirim. Elden teslimat İstanbul veya Milas/Bodrum olabilir.

• muhendis biri kullanıcısına yanıt

@muhendis biri Merhaba, birçok cihazı deneyimledim. Öneri yapacak olursam tamamen kullanım senaryonuza bağlı değişir. İçerik seyretmek için daha çok veya tamamen legal platformları mı tercih ediyorsunuz yoksa torrent mi? Eğer legal ağırlıklıysa mesela hangi platformları/uygulamaları kullanıyorsunuz? Kullandığınız platformların farklı ülkelerdeki kataloglarına erişiyor musunuz gibi sorunların cevapları önemli.

• Cevap için teşekkürler. Malesef Türkiye'ye gönderim yok diyor.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba.

Genelde legal platformları tercih ediyorum. Tabi selcuksportshd her hafta maçlar için tarayıcıdan açılıyor :)

Legal platformların diğer ülkelerdeki kataloglarına erişmeyi denemedim. İlginç olabilirmiş :)

Hocam belki sizi yoracağım ama açıkçası sizin istediğiniz gibi bir sınırlama yapamadım sanırım..

Yine de deneyimlerinizi okumak isterim. Üst düzey cihazların şusu güzel, busu güzel değil diye de yazarsanız belki çok kişi için iyi bir rehber olabilir.

Şimdiden teşekkürler.

Hocam Merhabalar

Elinizde ki 3.nesil cube ise şuanda zaten pek rakibi yok.

Nvdia shield var sadece onun dışında elinizde ki en iyi cihaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Firestick 4k ile başladım bu tvbox olaylarına. 2 sene kullandım sonrasında Nvidia Shield tube aldım. 3 ay kullandım onuda. Şuan cube gen2 var bende de.

Nvidia shield bana firetv deki rahatlığı sunmadı. Firetv tadı çok başka birşey. Eşimde firetv ye çok alışık olduğundan bir türlü ısınamadı gooogle tv arayüz üne.

Firetv de tek sıkıntı ki zaten 1 senedir kullanıyormuşunuz. Yerel streaming uygulama desteğini dışarıdan kurmak ve güncellemek. Ben hiç birini kullanmıyorum iptv sağlayıcımın içeriği yetiyor şimdilik.

• tod türkiye yükleyen var mı

• onurfredy kullanıcısına yanıt

Yükleniyor ancak PLAY a basınca açmıyor medya, bir çok versiyonu denedim. Ne yazık ki amaç TOD ise "Amazon fire tv" en kötü tercih olur.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hangi iptvyi kullanıyorsunuz, bende araştırıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 1 adet Fire Tv Stick 4K satıyorum. Düşünen varsa pm atabilir.

• matmma M kullanıcısına yanıt
    Denedim aciliyor ama kanallari oynatmıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;

1 adet Fire Tv Stick 1080p satıyorum. İkinci el bölümünde ilanı var. PM atabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar elimde firestick 4k max var. Sorunum şu, YouTube ve netflix orijinal olsun diye amerika amazon hesabı oluşturdum. Burda da güncel amazon hesabım var ve firestick'te amerikan hesabı açtığım için prime video üyeliğimi kullanamıyorum. Bu işin bir çaresi var mıdır?

• soar S kullanıcısına yanıt

Aslında amazon.com.tr hesabınızda ABD den bir adres tanımlaması yapacaktınız . Siz farklı bir hesap açtı iseniz TR deki prime aboneliğinizi o hesapta kullanamazsınız .

İnternette araştırın . ABD den bir adres alın ve TR hesabına adres ekle deyin. Ve geçerli adres onu yapın . Prime hesabı tanımlanacaktır.

• Merhaba, firetv 4k cihazın bluetooth cihazlarını görmemeye, görse de bağlanmamaya başladı, alakası var mı bilmiyorum ama normalde 35mb olan int hızım 5ghz de 7mb alıyorum 2.5ghz de normal olarak 35 alıyorum, son 1 aydır tv yi duvara monte ettim, tüm cihazla tv ile duvar arasında kaldı acaba bi wifi bt çakışması mı yoksa yazılımsal mı bilemedim, cihazı sıfırlamadan çözmenin yollsrını arıyorum, bu problemi yaşayıp çözümünü bilen var mı?

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar. 65 inç 4k akılsız tv var bende. Torrentten HDR 100-150 GB 50-60 Mb bitrateli fimleri hdd usbden direk açıyordum ama son zamanlarda çok takılma oldu. Sadece film oynatmak için f/p ne tavsiye edersiniz ?

• erha-n kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef f/p olarak öneri yapamayacağım. Streaming platformları olsaydı Amazon'un Stick cihazlarını veya Chromecast önerebilirdim ama bahsettiğiniz konu için güçlü cihaz lazım. O iş için deneyimlediğim cihazlardan Nvidia Shield TV Pro ve Apple TV önerebilirim fakat onlarda pahalı gelir herhalde. Aşağıya link'ini eklediğim konudan tavsiye alabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/android-tv-box-icin-tavsiye--108948920-1271

• Merhaba

Fire Stick 4k Max'a Türkçe klavye yüklenebiliyor mu acaba? Birkaç kez SwiftKey yüklemeyi denedim, apk kurulumundan sonra uygulama içinde diğer seçenekleri seçim yapmıyor ve kurulumu tamamlamıyor.

Kullandığım film/dizi uygulamalarında bazen ismi Türkçe olarak tam ve doğru yazmazsam bulmuyor maalesef. Çözümü olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.