Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden o kadar dert ediyorsunuz ki? Fiyatın açıklanmasını bekleyin verin bilgilerinizi, baktınız dediğiniz gibi oldu aradaki fiyatı istiyorlar siparişi iptal eder gene Amazon dan alırsınız. Hem garanti konusu da netleşmiş olur oradan alanlardan. Bu kadar dert etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiLaLo -- 25 Ekim 2016; 13:10:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

Neden o kadar dert ediyorsunuz ki? Fiyatın açıklanmasını bekleyin verin bilgilerinizi, baktınız dediğiniz gibi oldu aradaki fiyatı istiyorlar siparişi iptal eder gene Amazon dan alırsınız. Hem garanti konusu da netleşmiş olur oradan alanlardan. Bu kadar dert etmeyin.

Hocam karttan para çekiliyor ve iadesini istese bile hemen olmuyor kaldıki taksitle alınmışsa iadesi taksit taksit oluyor herkesin kartında 10.000 tl limit olmuyor maalesef 2 tane aynı anda ps4 pro alsın.
  • Amazon.de den alanlar adamlar 11 inde kargoya teslim edecekler ona göre stokları bir açıp bir kapatıyorlar. Ben şahsen siparişimi iptal etmeyeceğim hediye olarak TR de pro yanında 2. Kol verirlerse o zaman iptali düşünürüm. TR den alan arkadaşlar stok sıkıntısı olursa 2 hafta ile 1,5 ay arası minimum bekletirler ilk parti pro lar TR ye sınırlı sayıda gelecektir yüksek stok geleceğini zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 25 Ekim 2016; 13:19:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Amazon.de den alanlar adamlar 11 inde kargoya teslim edecekler ona göre stokları bir açıp bir kapatıyorlar. Ben şahsen siparişimi iptal etmeyeceğim hediye olarak TR de pro yanında 2. Kol verirlerse o zaman iptali düşünürüm. TR den alan arkadaşlar stok sıkıntısı olursa 2 hafta ile 1,5 ay arası minimum bekletirler ilk parti pro lar TR ye sınırlı sayıda gelecektir yüksek stok geleceğini zannetmiyorum.

Bekleriz hocam 3 ay 5 ay 10 ay :) alıştık artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Ben hepsisony'yi aradım. Fiyat kesinleşti dedi telefonla görüştüğüm arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Henüz sony fiyatları açıklamadı bu yüzden bayi olarak satış yapmaları fiyat vermeleri yasak bu yüzden böyle bir yol izliyorlar sony farklı bir fiyatta çıkarta bilir ozaman aradaki farkı muhtemelen isteyecekler sipariş verenlerden. Bunun örnekleri teknosada vb mağazalarda yaşandı sony fiyat açıklamadan bunlar kampanya yaptılar ön sipariş topladılar sony fiyatı açıklayıncada teknosa aradaki farkı ödeyin öyle cihazı teslim alın yoksa siparişiniz iptal olur dedi. Bu olaylar ps4 çıkışında yaşandı önceki konularda var. Sipariş vermek için acelee etmeyin sony fiyat açıklasın zaten heryerde aynı fiyat olacak altında satışı yasak

Kendi kendinize senaryo yazmayin. Sabah konustugumda sony merkez fiyati 1700 tl olarak acikladi dedi koca sony bayii sahibi yalan konusacsk deil ben 2013 24 kasimda tr ilk ciktigi gun hepsisony aldim hicbiryerde fiyat artirimi olmadi teknosada bazi uyanik satıcılar yaninda oyun kakalamaya çalıştı. Sony suçu yok farkli fiyat alamazlar çok çok stok yetmez on gün daha beklenirki proda bunun olucagini sanmıyorum sony helal olsun çok güzel beklenmedik fiyattan cikardi. Neden ucuz diye dert etmeyin kendinize bizim insanimiz garip zaten hesaplu cikar neden der dert eder pahali cikar neden der.

• Hepsisony bir fiyat vermişse bu fiyat çıkacaktır cihaz. Ben zannetmiyorum aksi bir fiyat açıklansın.

• hepsisony aradım görüştüm
    açıkçası neden böyle yaptınız güvensizlik oluşuyor direkt pro yazsaydınız dedim ilana
    biz 20 yıldır yetkili sony bayisiyiz asla böyle birşey olamaz dedi
    sadece belirli sayıda gelecek bu yüzden böyle birşey yaptık dedi
    küçükde olsa bir önsipariş hediyemiz olacak dedi ama ne olduğunu söylemedi
    çok arada kaldım şuan çoook
    amazonda siparişim duruyor 409 Euro = 1370 TL
    TR garantili cihaz 1700 TL
    330 tl fark var ve insan garantisiz ürün almak istemiyor
    bir yanda da az buz fark değil diyorsun
  • Alanlara sipariş geçenlere hayırlı olsun ben kendi adıma hiç bi şekilde hepsisony nın lafına güvenipte en ufak bişey sipariş geçmem oradan dilim yeterince yandı ps4 önşipariş döneminde o zamandan beri uzak duruyorum kendilerinden.

• Yerini gelişme şu,

HepsiSonycom
    Ön satışlarımız yalnızca Kanyon AVM Sony Center mağazamızda yapılacaktır, farklı şehirlerde olan müşterilerimiz ad soyad bilgilerini mesaj atarak bize bilgilerini bırakabilir. Hediyemiz ilerleyen saatlerde açıklanacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Henüz sony fiyatları açıklamadı bu yüzden bayi olarak satış yapmaları fiyat vermeleri yasak bu yüzden böyle bir yol izliyorlar sony farklı bir fiyatta çıkarta bilir ozaman aradaki farkı muhtemelen isteyecekler sipariş verenlerden. Bunun örnekleri teknosada vb mağazalarda yaşandı sony fiyat açıklamadan bunlar kampanya yaptılar ön sipariş topladılar sony fiyatı açıklayıncada teknosa aradaki farkı ödeyin öyle cihazı teslim alın yoksa siparişiniz iptal olur dedi. Bu olaylar ps4 çıkışında yaşandı önceki konularda var. Sipariş vermek için acelee etmeyin sony fiyat açıklasın zaten heryerde aynı fiyat olacak altında satışı yasak

Kendi kendinize senaryo yazmayin. Sabah konustugumda sony merkez fiyati 1700 tl olarak acikladi dedi koca sony bayii sahibi yalan konusacsk deil ben 2013 24 kasimda tr ilk ciktigi gun hepsisony aldim hicbiryerde fiyat artirimi olmadi teknosada bazi uyanik satıcılar yaninda oyun kakalamaya çalıştı. Sony suçu yok farkli fiyat alamazlar çok çok stok yetmez on gün daha beklenirki proda bunun olucagini sanmıyorum sony helal olsun çok güzel beklenmedik fiyattan cikardi. Neden ucuz diye dert etmeyin kendinize bizim insanimiz garip zaten hesaplu cikar neden der dert eder pahali cikar neden der.

hocam senaryo yazmak lazım zira az paralar değil beni şüphelendiren internet satışlarında neden pro açmadı da gizli gizli satış yapıyor. Hepsisony tamam sony bayisi ama mimli bir bayidir o yüzden ince eleyip sık dokuyorum. Ben açıkçası sony den fiyat bilgisi almadan satın almam zaten 1699 tl ise diğer başka mağazalarda da aynı fiyattan olur aceleye gerek yok demek istedim.

• Cidden o fiyata 2. Kol vereceklerine inanıyor musunuz

• 3 ay bedava plus verirler

• Bana kalırsa hepsisony e güvenip amazon siparişlerinizi iptal etmeyin 3, 5 tane önsiparişi satıp stok yok derlerse çok kötü olur yeni stoğu da 1 ayda getirmiyorlar gelince de 10 15 tane geliyor. Ps4 ilk çıktığında başıma geldi sony bayi çok az getirdi ön siparişle alanlara verdi 1400 ön sipariş parsı aldı cihaz gelince 1550 dedi 150 tl fark istedi yani hepsisony böyle yapar demiyorum ama amazon ön siparişiniz yedekte dursun ne olur ne olmaz

• Aceleye gerek yok hele bi resmi açıklama gelsin o zaman sıkıntısız geçersiniz siparişi. Ne o slim siparişi verip pro göndermeler sanki proyu Türkiyeye vergisiz ötvsiz sokupta 1699 tl gibi ucuza getirmiş gibi oluyor, komik bir durum yaptıkları. Ben yanında verecekleri hediyeyi merak ediyorum eğer kayda değer bir şey verirlerse geçerim bende siparişi.

• Olay ucuz yada pahalı olması değil. Zaten çoğu kişi bu konuyu tartışmıyor.
    Tartışılan konu, koskoca Sony distribütörünün gizli kapaklı iş yapması.
    HepsiSony.com'a ilk sipariş veren arkadaş buraya bunu yazmasaydı kimin haberi olacaktı? Resmen kulaktan kulağa oynuyoruz.
    Ürünün tüm dünyada bangır bangır ön siparişi açılmış ve Amazon Almanya bile Türkiye'ye rahatça ürün yolluyorken, distribütör pozisyonundaki HepsiSony.com telefon ile sipariş alıyor. ve birde bunu hiçbir yerde açıklamıyor. Tesadüfen bir arkadaş telefon açıp sipariş verince hepimizin haberi oluyor.
    Koskoca SONY'ye bu durum yakışıyor mu?
    Ama bana göre SONY böyle birşeye izin vermemeli.
    Tartıştığımız konu bu.
    Yoksa herkes istediği yerden almakta özgür. Yeterki sorunsuz bir şekilde konsollarımıza kavuşalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Alanlara sipariş geçenlere hayırlı olsun ben kendi adıma hiç bi şekilde hepsisony nın lafına güvenipte en ufak bişey sipariş geçmem oradan dilim yeterince yandı ps4 önşipariş döneminde o zamandan beri uzak duruyorum kendilerinden.

Naptılar hocam paranımı gaspettiler?

• Pro nun ön siparişi şu ürün mü?

http://www.hepsisony.com/sony-ps4-slim-kasa-1-tb-fifa-17

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    PS4 silim diyor orda, Pro başka bir cihaz hocam aman dikkat
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Evet Fatih bey bu aldik bide mail attilar pro siparisi icin diye ama yollarlar mi yollamazlarmi 100-150 lira daha ateşle derlermi hediyesi boyama kitabimi olur lolipop sekerimi olur artik hic bilmiyoruz. Zaten amazon siparişimi iptal etmedim. Hele bir dursun

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.