Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

10 kasımda kesin olarak hepsisony'nin elinde olacak mı ? VR gibi aralık-ocak ayına ertelemelerinden çekiniyorum.

Sınırlı sayida gelecekmiş ara konus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Siparişin iptal olunca mailine gelen bir bildirim var mı? Müşteri hizmetleri şu ana kadar bir sorun çıkartmadı bana, eğer destek kısmından mail ile ulaşırsan mutlaka yardımcı olurlar. Ama dediğim gibi, sistemin siparişi otomatik olarak iptal etmesi bankanız ve amazon'daki bilgilerin eşleşmemesi ile ilgili bir durum. Siparişi verdikten sonra online bankacılık sistemine girip orada hesabınızdan 1$ çekilip çekilmediğini kontrol edin, görünebiliyorsa telefon numarasının ve adresin tam olarak amazon'daki ile aynı olduğunu kontrol edin. Telefon numaranız özellikle önemli olan kısım, kaç haneliyse ikisinde de o şekilde girilmesi gerekiyor aksi takdirde siparişi verdikten 10 saniye sonra iptal ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

10 kasımda kesin olarak hepsisony'nin elinde olacak mı ? VR gibi aralık-ocak ayına ertelemelerinden çekiniyorum.

şuan gerçekleşen olaylar aynı ps4 cıkdiğidaki olaylara benziyor. isim yazdırark önsiparişler vs. o dönemde ödeme yaptığımız halde cıkış tarihinde göndermemişlerdi. teknosa vatan mediamark hepsisony gibi birçok yer stok yok diyerek siparişleri iptal etmişlerdi. yukardaki arkadaş stokta sıkıntı olmaz demiş ama bilemezsiniz hocam. koca tr ye 500 tane pro getirise nasıl yetecek. işallah sorun olmaz tabi herkez istediği yerden alsın. ama msjımda dursun burda belki haklı çıkarım. ben amazondan devam bu fiyata cıksa bile 300 lira fark var az deyil. oyunlarımın tamamını dijıtal ve kardeşlikden aldiğimı düşünursek en az 10-15 oyun parası benim için

• Bence acele edip hmn iptal etmeyin vergi iadesi alinirsa cok cok uyguna gelicek prolar birde 1 yil garanti onaylanirsa amazon bnce uygun arkadaslar

• Bence Sony Türkiye güvenip hemen siparişi iptal etmeyin. Daha önce ps4 çıkış zamanı yaşanan olayları unutmayın. Gece satışında insanlara zorla oyunlu sattıkları ps4leri(Teknosa), stokta olmayan cihaz satışları yüzünden yüzlerce kişi mağdur eden.(mediamrkt) aynı şekilde online önsiparişleri iptal yapan.(hepsisony)

• Arkadaşlar 1699 tl olduğu onaylandı. Hepsisony den ön sipariş geçtim 1699 tl ödedim. Fatura mail i de geldi. 10 Kasım kargo. Amazonuda iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 25 Ekim 2016; 11:18:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş hediyesi nedir hocam sordunuz mu??

• Acele etmeyin arkadaşlar siparişleri iptal etmeden önce iyi düşünün..

Sanki 20 sene öncede yaşıyoruz, Hepsisony telefona sipariş alıyor pideci sanki..

Güveniyorsan stoğuna internet sayfandan ön siparişini açarsın fiyatını ve hediyeni söylersin. İsteyen kredi kartıyla siparişini geçer. PS4 ilk çıktığındaki gibi fiyatları değiştirmessin vs.vs.

Ülkece her şeyimiz amatör malesef...
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Sormadım hocam verirlerse verirler çok mühim değil. Büyük bir yük attım üstümden valla. Şimdi adı belli oldu enazından. 3 taksitede böldürdüm rahatım.

• Alanlara şimdiden hayırlı olsun. Ben resmi fiyatın açıklanmasını ve diğer mağazalardaki kampanyaları bekleyip ona göre karar vereceğim. Acele etmeye gerek yok
  • Aradım önsipariş ne zaman siteniz de açılacak diye sorduğum da adam bana diyor ki sitemiz de ps4 slim + fifa 17 paketi alırsanız sınırlı sayıda ki kişilere ps4 pro yollayacağız peki ben onu aldıktan sonra adam bana slim yollasa nerden kanıtlayacağım pro aldığımı? Şaçmalık
  • Uncy kullanıcısına yanıt
    Her halükarda internetten alınan malların 14 gün içinde sebepsiz iadesi mümkün. Hele ki aldığımız ürün slim gelirse açmadan iade edilir. Ben de amazondaki siparişimi iptal edip Hepsisonyden aldım. Zaten bu PS4 slim ve fifa 17 paketini pro niyetine açmışlar slim gönderme ihtimalleri yok. Varsa da iade ederim. Amazondaki garanti durumundan daha az riskli bir durum bence.

Sipariş durumunda ön sipariş yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 25 Ekim 2016; 12:13:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurnur

Her halükarda internetten alınan malların 14 gün içinde sebepsiz iadesi mümkün. Hele ki aldığımız ürün slim gelirse açmadan iade edilir. Ben de amazondaki siparişimi iptal edip Hepsisonyden aldım. Zaten bu PS4 slim ve fifa 17 paketini pro niyetine açmışlar slim gönderme ihtimalleri yok. Varsa da iade ederim. Amazondaki garanti durumundan daha az riskli bir durum bence.

Aynen bende o şekil yaptım. Hepsisony.com a güvenmiceksinde kime güvenceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurnur

Dostum bende sipariş verdim. Mail Alacaklarını söylediler pro gönderceğiz diye sana attilar mi mail. Atarlarsa rica ediyorum beni bilgilendirirmisiniz.

• okanka18 O kullanıcısına yanıt
    Ben öyle birşey istemedim. Mailde de birşey yok. Ama sorun değil.
  • Bana attılar mail rahatım.

• PS4 çıkacağı zamanda hepsisony aynı olayı yapmıştı
    ilk gün teslim demişti fakat 1 hafta kala gelmeyeceğini söyledi
    kart geçmiştim limitimi kullanmıştım geri almam uzun sürü iadeye ve başka limitim olmasa ilk gün alamayacaktım.
    çokta güvenmeyin bence.
  • Tüm dünyada ön siparişler internet üzerinden yapılıyor. Mesala Amazon. Türkiye'de koskoca Sony PS4 Pro için telefon ile ön sipariş alıyor. Bu teknolojik çağda olacak işmi bu?
    Ben güvenmiyorum HepsiSony.com'a. Madem fiyat belli, web sayfanda aç ön siparişini. Niye böyle gizli kapaklı iş yapıyorsun.
    Ben siparişimi iptal etmeyeceğim. Amazon.de'ye devam.
    İyiki Amazon varda bu çağın gerisinde kalmış ucubelerle uğraşmıyoruz.

HepsiSony.com'dan sipariş veren arkadaşlara hayırlı olsun. Umarım herkes sorunsuzca cihazına kavuşur.
  • pro ilanı acmak 1dakikalarını almaz. neden slim aldırıp pro göndercez diyorlar acaba ?? sanki yasadışı iş yapyıyoz
  • Henüz sony fiyatları açıklamadı bu yüzden bayi olarak satış yapmaları fiyat vermeleri yasak bu yüzden böyle bir yol izliyorlar sony farklı bir fiyatta çıkarta bilir ozaman aradaki farkı muhtemelen isteyecekler sipariş verenlerden. Bunun örnekleri teknosada vb mağazalarda yaşandı sony fiyat açıklamadan bunlar kampanya yaptılar ön sipariş topladılar sony fiyatı açıklayıncada teknosa aradaki farkı ödeyin öyle cihazı teslim alın yoksa siparişiniz iptal olur dedi. Bu olaylar ps4 çıkışında yaşandı önceki konularda var. Sipariş vermek için acelee etmeyin sony fiyat açıklasın zaten heryerde aynı fiyat olacak altında satışı yasak
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.