Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende alıyorum ancak kardeşim almayadan aralıkta türkiye gelebilir eğer gelirse onla getirtcem 335euro geliyor gelmezse amazon.de üzerinden vericem siparişi fiyat süper
  • Arkadaşlar elektronik şans işi bunların garantisi yok bozulursa sıkıntı yaşarsınız ilk ps4 ümde hiç bir sıkıntı çıkmadan 2 sene kullandım 2.ps4 üm aldıktan 6 ay sonra fanından tıkırtılar gelmeye başladı garantiden para iadesi aldım diyeceğim şudur ki kumar oynuyorsunuz alan bu riski bilsin TR fiyatınıda görmeden ayrıca sipariş vermeyin Amazon'un sadece 1 ay garantisi var sonrasında sorumluluk kabul etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 9 Eylül 2016; 10:31:22 >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    resE kullanıcısına yanıt
    MARCO kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 ile 11 günde evinizde olur amazondan yavaş kargo ile alırsanız.
    Hızlı Kargo 1405,yavaş kargo 1360 TL şuan.Hızlı kargo ile alırsanız biraz daha özenli gönderiyorlar yalnız.
    Amazon TR'ye gönderim açmış ön sipariş alınmışsa gönderir,aksi bir durum olsa bile @MARCO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 9 Eylül 2016; 13:04:47 >
  • Hocam beni listeden çıkar ben riske giremeyeceğim malesef çok düşündüm bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

daha onceden almis arkadaslar yorum yapabilir mi sevkiyat surecinin ne kadar oldugu ile ilgili ? yavas kargo mesela 1 hafta civarlarinda mi getiriyor vs. gibi.

bende dusunuyorum almayi buradan.

Vaktiyle amazon üzerinden 3 adet PS 4 almıştım.

Hızlı kargo ile 2-4 gün içerisinde paket Türkiye'ye giriş yapar, gümrük çekim işlemini hemen başlatırsanız, sonra ki 2 gün içerisinde kapınıza teslim edilmiş olur. Hafta sonu cumartesi ve pazar günlerini saymadan hesaplarsanız eğer, 5-8 gün arası ürünü teslim almış olursunuz.

Tabi bu durum, Türkiye gümrüğünde yaşanan yoğunluğa bağlı olarak değişebilir. Havalimanı gümrüğü, ürünleri ne kadar erken teslim ederse, size o kadar çabuk ulaşacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 9 Eylül 2016; 13:19:23 >

• Tamamen şans işi bende Türkiye'den 2 yıl sony garantili Ps4 almıştım tam 6 cihaz değiştim hepsi sorunluydu.Bu seferde amazon.de'den sipariş verdim bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    Bu tabi biraz şans işi ama bana kalırsa tr den alsan daha iyi olur 6 defa cihaz değişimi çok ciddi bir rakam her defasında yurt dışına göndermek zor olur. Ama bakarsın taş gibi sağlam çıkar o zaman kardasın

• @GoldPunch
    Listeye ekler misin

Hızlı posta ile verdim siparişi ancak aklımda takılan büyük bir sorun var Sony hep ilk parti ürünlerde sorun yaşatmıştır umarım bizlerde bu durumdan etkilenmeyiz aksi takdirde garanti sürecinde yok uzun bi süreç olur sıkıntılısıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 9 Eylül 2016; 18:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Türkiye'den mi yoksa Amazon'dan mı alsam karar veremedim daha

sen alma gözünü seveyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Türkiye'den mi yoksa Amazon'dan mı alsam karar veremedim daha

sen alma gözünü seveyim

Bu cihazı denemezsem yorum yapamam, güzel ve objektif yorumlar için ilk çıktığı an elimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Source kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi laf objektifliğe geldiğinde nirvanalarda gezen bir kişinin incelemesi için 10 kasım gününü inanın iple çekiyoruz sayın source bey.

Bu konsol biraz aceleye getirildi gibi o yüzden çıkışını ve türkiye fiyatını görüp öyle almak en mantıklı karar olacaktır.
  • Kehanist kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin o sorunlu ilk parti ürünleri bu yeni konsolda illaki yaşanacaktır. Genelde aceleci davrananların başına geliyor durumlar :) Siz test edin sorun yoksa alırız bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Guzel baslik Surda dursun yazim muhtemelen bende alicam..Amazon.com ada bakmismiydiniz

quote:

amerika amazon dan dolarla alınsa daha uyguna gelmez mi?

Dostlar maalesef Amazon.com göndermiyor ülkemize. Hem USA olacağı için dönüştürücü filan gerekebilirdi. Amazon.de şuanda mantıklı gibi duruyor.

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

aldım ibo aldım

Hayırlı olsun dostum.

dönüştürücü heryerde satılıyor ben ps3 de amerıkadan aldım gıttım elektrıkcıye bir fiş aldım senelerce kullandım amazon de amazon amerikaya göre hem pahalı hemde kargo sonra vergi vs aynı fiyata gelicek türkiyede satılacak garantisiz yurtdışından alınmışlarla

ben amazon amerikadan alıcam

• quote:

pro gücünde bir pc toplamaya kalksanız 4bin tlden aşağı toplayamazsınız üstelik konsolda 4.2 tflops pcdeki gibi 4.2 ye denk gelmez oyun aleti olduğu için daha fazla güç demektir.Custom gpu sonuçta her ne kadar 1060 a denk gelsede gtx 1070 gücünde sayılır

hocam sadece 4 bin yetse yine iyi gtx 980 ti li pc topladı arkadaş btf1 oynadı betasını boyuna lag dan ve fpsden şikayetçiydi twichtde yayınını izledim sonra ps4 de oynayan arkadaş yağ gibi akıyordu oyunda online btf1 de bir kere pcdeki gibi lag vs fps düşüşü olmadı ayarla uğraşmak gerçekten can sıkıyor sen git 2 bine ekran kartı al 6 ay sonra ultrada oyun kassın sonra bir daha ekran kartı al online oyunda hile yapsınlar vs

ps4 proya geçicem bende eski bir ps oyuncusu olarak

• Amazon.com da açtığımız üyelik .de de geçerli oluyor mu? Ayni hesapla oradan girip sipariş verebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Bahsettiğin o sorunlu ilk parti ürünleri bu yeni konsolda illaki yaşanacaktır. Genelde aceleci davrananların başına geliyor durumlar :) Siz test edin sorun yoksa alırız bizde

Acelecilikle alakası yok hem önsipariş insirimi hem tr fiyatının altında olması.
    Not:belli bi imada bulunduğunuzu düşünmüyorum

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Guzel baslik Surda dursun yazim muhtemelen bende alicam..Amazon.com ada bakmismiydiniz

quote:

amerika amazon dan dolarla alınsa daha uyguna gelmez mi?

Dostlar maalesef Amazon.com göndermiyor ülkemize. Hem USA olacağı için dönüştürücü filan gerekebilirdi. Amazon.de şuanda mantıklı gibi duruyor.

quote:

aldım ibo aldım

Hayırlı olsun dostum.

dönüştürücü heryerde satılıyor ben ps3 de amerıkadan aldım gıttım elektrıkcıye bir fiş aldım senelerce kullandım amazon de amazon amerikaya göre hem pahalı hemde kargo sonra vergi vs aynı fiyata gelicek türkiyede satılacak garantisiz yurtdışından alınmışlarla

ben amazon amerikadan alıcam

Amazon Amerika PS4 PRO'yu ülkemize yolllamıyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Amazon.com da açtığımız üyelik .de de geçerli oluyor mu? Ayni hesapla oradan girip sipariş verebilir miyiz?

Evet hesaplar ortak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hic aklimda yokken konuyu gorunce gaza gelip bi anda on siparis verdim amazon.de'den 409.80 euro'ya (1367 tl) geldi kargosu fln..eldeki ps4u netten fln satacaz artik bi sekilde ;) umarim arkadasin yazdigi gibi gumruk parasini amazon hallediyodur ve konsolun oyun performansi fps dusmeleri falan yasatmaz.

• Konuyu açan 350 Euro demiş ama 399 Euro gözüküyor (Vergi dahil 399 değil mi ? Tufaya gelmeyelim sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 10 Eylül 2016; 12:48:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.