Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.430
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar diyelim Pro 1TB aldım, gümrük işlemleri nasıl oluyor? Vergi ödeniyor mu anlatabilir misiniz süreci acaba? Teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppobelter

Arkadaşlar diyelim Pro 1TB aldım, gümrük işlemleri nasıl oluyor? Vergi ödeniyor mu anlatabilir misiniz süreci acaba? Teşekkürler :)
    https://forum.donanimhaber.com/amazon-de-den-ps4-pro-temin-etme-konusu--120239168

7.madde
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçırmışım özür diliyorum, peki bu madde hala daha geçerli mi? Yani malum değişip duruyor falan. Amazon vergili fiyattan veriyor ve gümrükle uğraşmadan direk kapıda teslim alıyoruz cihazı. Süpermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: ppobelter

Gözümden kaçırmışım özür diliyorum, peki bu madde hala daha geçerli mi? Yani malum değişip duruyor falan. Amazon vergili fiyattan veriyor ve gümrükle uğraşmadan direk kapıda teslim alıyoruz cihazı. Süpermiş
    Ödemeyi yaparken kargo ve gümrük ücretini ödüyorsunuz. Ürünü Türkiye'ye getiren kargo şirketi hangisi ise, "DHL yada UPS" size gümrük çekimini yapabilmeleri için bir yetki belgesi gönderiyor. Yetki belgesini doldurup, kimlik fotokopiniz ile maile cevap veriyorsunuz. Ortalama 3 iş günü içerisinde ürün gümrükten çekilerek adresinize sevk ediliyor, bu kadar.

• Benim de sıkıntı yaşadığım durum cod da loby ekranında ilk girdiğim anda fan bir anda yükleniyor cihaz ısındı uyarısı verip kapanıyor o ekranda kaplama kalitesi yüksek cihaz zorlanıyor. Bir dönem üst kapak açık kullandım simdi dik kullaniyorum sorun yok pek. Ama diyelim ki herhangi bir oyunu oynadin 1 saat sonra cod a geçtin o dediğin ekrana gel cihaz zaten sıcak olduğu için kendini korumaya alıp kapatıyor. Siz numara bırakın ararlar daha önce konuşmuştum. Cihaz 7216b.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ppobelter kullanıcısına yanıt
    Eskiden superdi uygun geliyordu şu an tr den alırken ne vergi veriyorsan %20 %18 %50 orda da veriyorsun gümrükten gecmesi için. Bir de şu an gonderim yapiyormu ps takip etmek lazım ben bir suredir yok diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

Benim de sıkıntı yaşadığım durum cod da loby ekranında ilk girdiğim anda fan bir anda yükleniyor cihaz ısındı uyarısı verip kapanıyor o ekranda kaplama kalitesi yüksek cihaz zorlanıyor. Bir dönem üst kapak açık kullandım simdi dik kullaniyorum sorun yok pek. Ama diyelim ki herhangi bir oyunu oynadin 1 saat sonra cod a geçtin o dediğin ekrana gel cihaz zaten sıcak olduğu için kendini korumaya alıp kapatıyor. Siz numara bırakın ararlar daha önce konuşmuştum. Cihaz 7216b.
    Aynı sorun 1 e 1 starwars battlefront 2 de aynı şekilde kapanıyor fifa da bile yüksek fan sesi gelmekte paket açarken kapandı geçen gün

• quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

Eskiden superdi uygun geliyordu şu an tr den alırken ne vergi veriyorsan %20 %18 %50 orda da veriyorsun gümrükten gecmesi için. Bir de şu an gonderim yapiyormu ps takip etmek lazım ben bir suredir yok diye biliyorum
    Ps5 de belli olacak hocam , ucuza alabilirsek burdan her halükarda alacagız ama ne kadar az para cıkarsa cebimizden iyi

• PS5'de Amerika Amazon'dan alınır mı acaba? PS4 Pro Türkiye gönderimi US Amazon'da var şu an.

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 30 Ağustos 2020; 20:54:27 >
  • PsTR ekibi kendi başına buyruk zaten kafalarına göre iş yapıyorlar. Garanti belgesinde 1 yıl uluslararası garantili yani tr de de 1 yıl garantisi oluyor amazonda ise 2 yıl garantili

• En temizi yurt dışından getirmek ya da getirtmek. Tax free de yapilirsa %18 yabancı ulkenin vergisi düştüğü zaman 2. El bir ps4 pro parasına gelir herhalde.

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Amazon.it de Türkiye gönderimi yapıyor ve güzel indirimler oluyor.
    Ben ps5 konusunda yazmıştım, online anket çözüp biriktirdiğim para ile amazon kuponu alıyorum. Aylık 20-30 euro birikiyor. 170Euro oldu, black friday'a kadar hedefim 210 Euro.

2 ayda 60 euro birikse en azından kargo parası çıkartılır. Devir artık yurt dışından alma devri, buraya getirenler kim bilir kaç paraya satacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

PS5'de Amerika Amazon'dan alınır mı acaba? PS4 Pro Türkiye gönderimi US Amazon'da var şu an.

Ben ps5”i amazon.de veya amazon.uk veya amazon.it den almayı tercih edicem hocam ,ama deneyin siz isterseniz

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Şu online anket işini biraz açar mısın? Nasıl biz de katılabiliriz bu anket işine?
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Online anket çözme nedir hocam? Detaylıca anlatırsan biz de faydalanalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 31 Ağustos 2020; 13:25:9 >
  • Şu an ek gümrük vergisi Amazonlarda yok ama Ps5 çıkana kadar gelmemesi mucize olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

Şu online anket işini biraz açar mısın? Nasıl biz de katılabiliriz bu anket işine?
    özel mesaj gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Online anket çözme nedir hocam? Detaylıca anlatırsan biz de faydalanalım.
    özel mesaj gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Şu an ek gümrük vergisi Amazonlarda yok ama Ps5 çıkana kadar gelmemesi mucize olur :)
    Herhalükarda karlı olucak hocam , şöylede bişey var ön sipariş yapılmazsa uzun süre konsolu bulmak zor olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Amazon.it de Türkiye gönderimi yapıyor ve güzel indirimler oluyor.
    Ben ps5 konusunda yazmıştım, online anket çözüp biriktirdiğim para ile amazon kuponu alıyorum. Aylık 20-30 euro birikiyor. 170Euro oldu, black friday'a kadar hedefim 210 Euro.

2 ayda 60 euro birikse en azından kargo parası çıkartılır. Devir artık yurt dışından alma devri, buraya getirenler kim bilir kaç paraya satacaklar.
    Anket mevzusu için bende pm alabilir miyim mümkünse tabi, teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.