Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazondan satın alırken gümrük vergisinide sizden alıp onlar ödüyor. Eğer amazon size çekilen gümrük parasını iade yaptıysa o zaman gümrük ücreti alınmamıştır cihazdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Amazondan satın alırken gümrük vergisinide sizden alıp onlar ödüyor. Eğer amazon size çekilen gümrük parasını iade yaptıysa o zaman gümrük ücreti alınmamıştır cihazdan
    O halde her halükarda Amazon'dan alışveriş yapmak daha mantıklı değil mi? Gümrük vergisi ödemek şuanki + %50 KDV'den çok daha cazip.
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan almayı mı düşünüyorsun sen de? Düşünüyorsan hangi ülkenin Amazonundan? Çünkü Almanya yollamıyor diye biliyorum şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atathescientist

Amazon'dan almayı mı düşünüyorsun sen de? Düşünüyorsan hangi ülkenin Amazonundan? Çünkü Almanya yollamıyor diye biliyorum şu anda.
    Aynen Almanya şuan yollamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atathescientist

Tam Switch alacaktım, vergi geldi. Ben de nasıl ucuza getiririm onu arıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuffer

Aynen Almanya şuan yollamıyor

Alıntıları Göster

UK sitesinde de gönderilmiyor yazıyor ama adresi Türkiye olarak girdikten sonra uyarı vermiyor yolluyorlardır umarım

• atathescientist A kullanıcısına yanıt
    Ben denedim ama gönderim yapılamıyor diye uyarı verdi hocam. Sen sipariş verebildin mi?

• atathescientist A kullanıcısına yanıt
    bu ürün stokta yok hocam sipariş aliyorlar stok olunca göndercekler. kargo gümrük dahil 339sterlin yapiyor 2850lira yani...

bana pek mantıklı gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bu ürün stokta yok hocam sipariş aliyorlar stok olunca göndercekler. kargo gümrük dahil 339sterlin yapiyor 2850lira yani...

bana pek mantıklı gelmedi
    Hocam ürün daha yeni bugün tükenmiş muhtemelen bundan önceki mesajımda in stock haliyle görüntüsünü atmıştım şimdi tekrar bakınca gördüm ben de. Import Fee ücretini 100 sterline mi çıkarmışlar gerçekten çok kötü olmuş. En son ödeme kısmında çıkan fiyat kısmının görüntüsünü atabilir misiniz acaba?
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    merhaba o vergileri devlet koyduğu için yasal ticaret işlemiyle ydışından online alsanız dahi, ya peşinen ya da ydışı ürünler posta merkezinde (gümrük olarak bilinir) teslim alırken mutlaka ödersiniz.

ödememenin tek yolu yurtdışından yolcu beraberinde getirmektir.
  • Selam gençler

Ben ps4 ü sıfır getirsem 3100 TL ye gideri olur mu?

• Merhabalar amazon de ye ulaşabilen varmı eskiden cep telefonu numaramızı girince bizi Türk mh arayıp yardımcı oluyordu şuan sadece +49 gözüküyor almanya kodu yani bu sistemi kaldirdilarmi

• Peki Amazondan PS5 Alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: cRu5h3r

Peki Amazondan PS5 Alınır mı
    tabiki alınır

• cRu5h3r kullanıcısına yanıt
    Tabii ki de alınır. Ancak ilk parti ürünlerden dolayı 1 kez dilim yanmıştı ama yine de uçurum fark olursa direk alınır.

• Amazon.de Türkiye'ye gönderim yapmıyor mu artık? PS5'i de buradan alırız diye düşünüyordum...

• Aynen ben de de öyle gözüküyor. Ben de 2 yıl almanya teknik destek garantisi var diye önümüzdeki ay yollamayı düşünüyordum. Çok bir sorunu yok ama belki değişim para iadesi olur düşüncesindeydim :?. Amazona ürün gönderen oldugumu acaba hiç. Ben deki cihaz ucak modunda bazi oyunlarda artık çok sesli çalışıyor çoğu pro modelde olduğu gibi. termal macun yenilenmesi gerek.

Ek. Siparişlerim bölümünden +49 gözüküyor ama biraz kurcaladım siteyi bize ulaşından arızalı ürün kısmından turkiye numarası yazdirabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfncskn -- 22 Ağustos 2020; 0:58:22 >
  • rfncskn kullanıcısına yanıt
    Aradılar mı Tr numarasından sizleri ben destek ile ingilizce maillestim bana ürün Türkiye garantisinde dediler Turkiyede sony servisine verin dendi

• ben de onu soracaktım amazon.de de ps5 ön siparişi açılır açılmaz yapacagım fakat pahalı kargoyu secersek gümrük olayını onlar mı hallediyor,alıntılayarak ayrıntılı yazarsanız sevinirim iyi forumlar
  • 1 yıl garantili tr de

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.