Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcı amazon olduğu sürece tüm gümrük işlemlerini amazon hallediyor. Ürün gümrüğe girince kargo firması sizi arayıp vekaletname istiyor gümrük işlemlerini halledebilmeleri için kağıt yollayacaklar onu doldurup epostayla yollayın gerisine karışmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Satıcı amazon olduğu sürece tüm gümrük işlemlerini amazon hallediyor. Ürün gümrüğe girince kargo firması sizi arayıp vekaletname istiyor gümrük işlemlerini halledebilmeleri için kağıt yollayacaklar onu doldurup epostayla yollayın gerisine karışmayın
    Çok teşekkür ederim hocam iyi forumlar
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Kağıdı epostayla nasıl göndereceğiz?

• Tarayıcı da taratıp epostaya ek' yapjyor yolluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rfncskn kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı yok maalesef. Nasıl olacak?

• Olur mu öyle, emin misin?

• Haftaya yillik izin var onu bekledim sorun olmayacağını ümit ediyorum hafta içi ararım. Covid den dolayı ürün gider mi döner mi bilemiyorum. Turkiyedeki 1 yıl garanti mevzusu uğraştırır sony türkiye kabul etmiyor durumu ama uğraşıp ta o bir yıl Turkiye garanti desteğini kullanan vardı forum da hatta kendisi avukattı okumuştum yazısını. Bir de amazonun kendisinden alınan elektronik ürünlerde 2 yıl garanti mevcut benim ps 1bucuk yıl oldu geçti. Bakalım gondermeyi düşünüyorum bir sorunla karşılaşırmiyim. Ürün değişimi amazonda yok öğrendiğim kadarıyla sadece tamir için yönlendiriyor teknik ekibe ve duruma göre tamir yada para iadesi. Cihaz daki sorun çok ısınınca kapaniyor olması öyle her dakika başa gelmiyor ama belli bir kaç senaryo var gerçekleşsin mavi ekran uyarı verip kapatıyor.
    Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfncskn -- 30 Ağustos 2020; 11:36:7 >

• Aynen foto da iş görür

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Kağıdı epostayla nasıl göndereceğiz?
    Amazon.uk den alacaksın

• Anlamadım hocam?

• quote:

Anlamadım hocam?
    Amason.de gönderim yapmıyor hocam suan amazon.uk den alıcam ps5 i ben ön sipariş yapıcam açılınca amazon.uk den yani

• Adobe Fill&Sign uygulamasını kullanın çıktı tarayıcı filan uğraşmayın telefondan doldurun imzalayıp yollayın. Ben hep öyle yapıyorum sorun çıkmadı

Mobil'de var mı bu uygulama hocam?

• Telefon uygulaması zaten hocam

• Şu belgeyi dolduracaksınız

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu

Hocam ama arkadaş kağıt geliyor diyor yani fiziksel? Dijital olarak gelmiyor mu bize bu belge mi neyse artık fiziksel kağıt ile nasıl olacak dediğiniz uygulama ile? Bu konularda cahilim açıkçası. :)

• Hocam siz daha karıştırmayın ortalığı :) Benim dediğimi yapın sadece. Attığım resmi ss alıp dediğim uygulamadan doldurup kargo firmasının size vereceği e postaya yollayın

• quote:

Hocam ama arkadaş kağıt geliyor diyor yani fiziksel? Dijital olarak gelmiyor mu bize bu belge mi neyse artık fiziksel kağıt ile nasıl olacak dediğiniz uygulama ile? Bu konularda cahilim açıkçası. :)
    Mail adresinize gönderiyorlar, posta yolu ile fiziksel bir gönderim yok. Öyle olmuş olsa evrakın size gelip geri gitmesi, gümrükten çekilmesi derken 7-10 gün beklersiniz.

Bazı şeyleri çok bilmek gerekmiyor, siz ürünü getiren kargo firması ile görüşün onlar sizi yönlendirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

1 yıl garantili tr de
    Bana teknik destek kesinlikle 2 yıl dedi sony tr müşteri hizmeti aradim komedi onlar zaten diyor buna teknik servis karar veriyor ankaradaki hiçbir teknik servise telefondan ulaşamadım yarın tekrar sony arayacam olmadı amazona yazacam

• rfncskn kullanıcısına yanıt
    Urun değişimi olmaması çok kötü eğer kesin ise para iadesi olucak ise 273€ dan olucak bana heralde ki buda yaklaşık 2000 bin 2200 tl etmekte şuan satmaya kalksam 2.5 eder bu haliyle zaten. Cihaz 7216b cod warzone oynayamiyorum kapanıyor cihaz fan sesi yükselip normalde gile f16 gibi ses çıkararak kullanıyorum şuan bakalım yarın arayacam sony olması sizin attığınız yerden aramalarını isterim. Anında aradılar mi sizleri

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.